Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maniana88

Odchudzanko! Start 04.07.11. Zapraszam! Razem raźniej :)

Polecane posty

Witam! Już drugi raz zaczynam odchudzanie z kafeterią. Rok temu udało mi się schudnąć około 10kg. Z 83kg do 73,8 kg. Dziś wróciłam prawie do punktu wyjścia, mam 79,3 kg :( Mój cel to zejść poniżej 70 kg. Na początek biorę się za jakieś skromne ćwiczenia, bieganie. Ograniczam się w jedzeniu: nie jem słodyczy, chipsów ( moja życiowa zmora) i oczywiście nie jem po 18. Bedzie ciężko, ale dam radę! A raczej damy radę, bo mam nadzięje, że jakaś choćby mała grupka się do mnie dołączy. Serdecznie zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitaja
przylaczam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najlepszy sposób to dieta MŻ - mniej żreć + ruch. Wcale nie trzeba się głodzić , a można sporo schudnąć. No dziewczynki zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 178 cm i chyba ze 100 kilo takze przede mna dluga droga, ok 30 kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę silnej woli i wszystko się uda :) Będziesz stosować jakąś konkretną dietkę, czy MŻ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, to ja też się przyłączam. Odchudzam się już od 2 tyg, stosuję mż oraz kręcę prawie codziennie hula hop. Jak widać w stopce pierwsze efekty już są. Codziennie planuję co zjem i ile ( ok 1000 - 1300 kal) i staram się tego trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dziś zaczęłam dietę south beach, to też się przyłączam do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede miniej jesc, stawiam na bialko, jajka, filet gotowany, ryz parbiled, produkty o niskim indeksie glikemicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam diamentowe oczko! Fajnie , że się przyłączacie :) Hula - Hop to dobra sprawa, chyba muszę dokonać zakupu tego cudownego przedmiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie również będzie dominować białko, jajeczka które uwielbiam, kefiry, no i oczywiście będę pić hektolitry wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za powitanie :). Mam w planie "schuść" jakieś 10 kg, ale 5 nawet wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też planuję "schuść" dyszkę, ale póki co będę cieszyć się każdym jednym kilogramikiem, który pójdzie w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tak samo :). Ale pierwsze ważenie planuję dopiero za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stawiam sobie krótkookresowe kroczki, na początek do 24.07 muszę stracić 2kg. Od tej daty przez dwa tyg będzie ciężko z dietą bo jadę na urlop, a po powrocie dalsze cele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak, ważyłam się dziś rano i następne robię dopiero za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki:) Dołączam do was:) Waże 65 kg a chcę schudnąć do 52 kg.Zastanawiałam się nad dietą 1000kalorii,ale narazie ograniczam jedzenie.Jem tylko 3posiłki dziennie ,zero słodyczy chipsów i fast foodow i oczywiście ćwiczenia.Znalazłam fajną stronkę z ćwiczeniami i wieczorem rowerek stacionarny:)A jak troszkę zrzucę to się zdecyduję na tą dietkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też będę ważyć się co tydzień, rok temu również stosowałam tą zasadę, tak jest najlepiej. Moje ubiegłoroczne odchudzanie najlepsze efekty przynosiło na początku, w tydzień szło nawet z 3kg, później było już coraz gorzej mimo, że diety cały czas się trzymałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panią Tasmanową! Ja osobiście przy diecie preferuję 5 posiłków dziennie lecz w małych ilościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko mam problem z tymi 5posiłkami dziennie:) Bo jak zaczne jesc to......same wiecie:) a jak zjem 3 i do syta ,ale lekkie to się lepiej czuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwikki minus 7
dziewczyny ja staram sie trzymac w ryzach od 2 miesiecy. Schudlam minimalnie ale glownie to chcialam po prostu dalej nie tyc. Teraz zaczynam z wami na serio. Chudne bardzo ciezko ale za to kazdy kg widac od razu bo jestem b niska. Plan MZ, duzo warzyw. Dzis 1 ś: brzoskwinia+ pomarancza 2 ś: omlet 2 jaja + 2 pomidory z przyprawami o: micha: salata, pomidory, ogorek,papryka, z pol fety, przypr k: 0,5 l kefir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×