Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maniana88

Odchudzanko! Start 04.07.11. Zapraszam! Razem raźniej :)

Polecane posty

To nie jestem sama.A jak juz siedze przed laptopem albo telewizorem to nie jem tylko pochłaniam .Nieświadoma wogole tego ,że jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz w ogole nie wyobrazam sobie ogladania fimu bez podgryzania, np chipsow. I wlasnie dlatego dieta ktora zaczelam w piatek, wczoraj sie skonczyla, przez jeden glupi film:D Wiec dzis zaczelam od poczatku, ale to juz ostatni raz, bo do wczasow zostal tylko miesiac, nie mam czasu na takie zaczynanie "od nasteonego poniedzialku":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe .Ja juz na szczęscie po wczasach strasznie zle się czułam :/ Ale na szczęscie mam supeowskie wsparcie i sie nie czułam jak grubcio:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie sie urloowalas, musialas bikini zakladac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musiłam musiałam nad morzem byłam ale nie u nas w Polsce i tam jakos lepiej to znosiłam bo przeważnie same takie wielorybki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiadomo, ja dookoła same tłuscioszki to sie czlowiek lepiej czuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no pewnie ,że tak:) zamówiłam dzis sobie jeszcze herbatke wspomagającą odchudzanie z firmy LR podobno dobra i skuteczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz jak sie wzielas pełna para za odchudzanie, nie mozesz sie juz zlamac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz lece spac, chce szybko zasnac i obudzic sie na sniadanko:D Dobranoc wszystkim, obysmy obudzily sie jutro szczuplejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Witam :) Widze ze mamy duzoo spiochow albo ciezko zapracowane panie :) U mnie dzisiaj powolutku wlasnie pije kawe zaraz zaczne jezdzic na rowerku a pozniej z dzieciaczkami na spacer :) Pozdrawiam i zycze DUZOOOO motywacji na dzisiejszy dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:). Dzień drugi, ogólnie obudziłam się głodna, ale biorę rano leki na czczo, więc czymś tam się żołądek zajął i nie jest źle. Właśnie dotarłam do pracy, będę pić kawę z mlekiem odtłuszczonym i bez cukru, to nie lada wyzwanie. Ale nic to, pierwszy dzień za sobą, może dziś będzie łatwiej to wszystko znieść :) Miłego poranka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka ja juz dawno wstałam ale nie chciałam Was budzic:D Zjadlam juz kabanoska drobiowego z dwoma plasterkami zoltego sera o zawartosci tluszczu 13% (taki mam dozwolony w dietce):) I jak wszystkie pije kaweke z mlekiem 0,5%. Ogolnie nie slodze wiec dla mnie to zaden problem, a z racji ze dzis mam wielki apetyt na slodycze pozwolilam sobie dogodzic slodzikiem. No to zaczynamy drugi dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek wszystkim opdchudzaczkom. Ja też już w pracy, zaraz będzie pierwsze śniadanko a potem kawa, ja piję bez cukru i bez mleka. Kiedyś słodziłam 3 łyzeczki ale rzuciłam cukier z dnia na dzień i teraz nie wyobrażam sobie kawy słodzonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadziiik
Hej dziewczyny ;) moge się przlaczyc? wprawdzie zaczynam od dzis, moze taka do konca diete to nie, ale zdrowe odzywianie i wiecej ruchu, typu basen, taniec, rower, i a6w ktore robie od wczoraj ;) Potrzebuje duzo motywacji :D a dla mnie najlepsza poki co jets to ze chce wygladac na prawde zgraaabniee i szczupło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) chciałabym do Was przyłączyć, w końcu schudnąć, niewiele bo około 6 kg, ale wiecie jak to jest, :) mam 170 cm wzrostu, waga na dzien dzisiejszy wynosi około 63 kg. postanawiam kręcić HH, może wybiorę się na siłownię od czasu do czasu, oczywiście dieta MŻ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Madzik Tobie przy a6w na pewno potrzeba duzo wsparcia, znam ją, wiem ze jest b.skuteczna ale nie mam az takiej motywacji zeby ja robic. Musialby ktos stac nade mna z batem i mnie poganiac, wtedy bym robila:D A jesli chodzi o hh to tez mam, stoi za szafa:d mam nadzieje ze niedlugo sie z nim przeprosze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jeśli można to i ja się przyłączę :) do zrzucenia mam ok 15 kg, albo i więcej, aby osiągnąć 70 kilo :) także mam z czym walczyć i dzisiaj postanowiłam zacząć po raz kolejny... w zeszłym roku udało mi się schudnąć 20 kilo, ale niestety olałam sprawę i na własne życzenie mam je z powrotem... Mam nadzieję że tym razem się uda :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drakulka
Witajcie. Format Nawyków to tak jak ja:). Najpierw mam cel dobić ddo 80 kg, potem do 75:). Jest 85:). Ale kurcze topik z nazwy wydaje się ogólny, a tu widzę, że się "sałtbiczujecie":P. Ja nie wiem sama kurcze...., przeraża mnie okres 2 tygodni na takim rygorze, boję się, że nie wytrzymam. a powiedzcie co wchodzi nowego na 2 turze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drakulka
ale nie mówię "nie". Może "dojrzeję" do niej do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, co znalazłam w necie na temat drugiej fazy SBD: Faza 2 tydzień 1 Dni 1 do 7: 1 produkt skrobiowy, 1 owoc dziennie. Przez pierwszy tydzień zjadaj jeden dobry produkt skrobiowy i jeden owoc dziennie. Wprawdzie owoce bywaja rozne i można je dodawac do wszystkich posiłków, ale przekonaliśmy się, ze żeby ustrzec się napadow łaknienia, najlepiej przez pierwszy tydzień nie jesc owocow do sniadania. Dlatego zasadniczo zalecamy w tym czasie zjadanie rano kromki pełnoziarnistego pieczywa lub porcji płatków śniadaniowych o dużej zawartości błonnika oraz jajka. Pomoze to utrzymac prawidłowe stężenie cukru we krwi przez reszte dnia. Zacznij od jednego całego owocu, na przykład jabłka lub porcji jagod do lunchu, albo zjedz owoc z kawałkiem sera o obniżonej zawartości tluszczu jako przekąskę. Dzieki jedzeniu owocow wraz z bialkiem unikamy powodowanego przez cukier gwałtownego wydzielania insuliny, co mogloby pobudzic napady łaknienia. Stopniowe wprowadzania tych węglowodanów umozliwia naszemu organizmowi dostosowanie się do zwiekszonej ilości cukru, a tobie monitorowanie, jak reagujesz na poszczególne pokarmy. Jeśli stwierdzisz, ze jestes glodny w godzine po zjedzeniu określonego węglowodanu, nastepnego dnia sprobuj zjesc inny, najlepiej o większej zawartości błonnika. A jeśli nadal będziesz szybko głodniał, dodaj do tego posiłku wiecej bialka. Faza 2 tydzień 2 Dzien 8: 2 produkty skrobiowe, 1 owoc. Jeśli w pierwszym tygodniu fazy 2 wszystko idzie dobrze, czyli chudniesz i nie masz napadow łaknienia, w pierwszym dniu drugiego tygodnia możesz dodac do swojej diety jeszcze jeden produkt skrobiowy. Nadal pozostan przy jednym owocu. Jeśli napady łaknienia występują, ale sa słabe albo zdarzaja się rzadko, sprobuj jesc inne dobre skrobie i owoce. Kiedy już calkiem się ich wyzbędziesz, możesz zaczac dodawac wiecej dobrych węglowodanów, jak przedstawiono poniżej. Dzien 9: 2 produkty skrobiowe, 2 owoce. Jeśli osmego dnia nie pojawily się napady łaknienia, dodaj jeszcze jeden owoc Zatem możesz zjesc dwa dobre produkty skrobiowe i dwa owoce dziennie Dzien 10 i 11: 3 produkty srobiowe, 2 owoce codziennie. Jeśli pomimo dodania w poprzednich dniach kolejnych węglowodanów wszystko przebiega jak należy, możesz teraz wzbogacic jadłospis o nastepny produkt skrobiowy, czyli zjadac dwa owoce i trzy porcje dobrej skrobi dziennie. Dni 12 do 14: 3 produkty skrobiowe, 3 owoce dziennie. Do tej pory twój organizm powinien się już przystosowac do zwiekszonej dawki dobrych węglowodanów. Nie ograniczamy ilości dobrych węglowodanów w fazie 2, ale większość osob kontynuuje chudniecie, jeśli nie przekracza liczby trzech owocow i trzech porcji dobrej skrobi dziennie. Teraz kiedy rozumiesz, jak wprowadzic dobre węglowodany z powrotem do swojego jadłospisu, mam dla ciebie wiadomość, która z pewnością cie ucieszy. W fazie 2 będziesz mogl delektowac się kieliszkiem wina do posiłku lub po nim, a od czasu do czasu również piwem light. Ponadto powiększy cie się gama możliwości, jeśli chodzi o desery, włączając w to zjedzenie czasami kawalka gorzkiej lub deserowej czekolady! Pamiętaj, ze faza 2 jest okresem wolniejszym, lecz systematycznej utraty masy ciala. Nie zrzucasz kilogramow tak szybko jak w fazie 1, ale za to masz znacznie bardziej urozmaicony jadłospis, pelen produktow bogatych w wartościowe składniki pokarmowe i błonnik. Jesz mnóstwo witamin, mineralow i zwioazkow fotochemicznych oraz przepyszne kombinacje smakow. Dieta South Beach nie zaklada krótkofalowego sukcesu. Polega natomiast na tym, żeby nauczyc się właściwie odżywiać przez cale zycie. Jeśli będziesz przestrzegac zasad fazy 2, to niewątpliwie w koncu osiągniesz pozadana mase ciala. Milony osob stosujących diete South Beach już to udowodnily. ()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadziiik
Ola powiem ci ze a6w to chce mi sie robic bo robi sie szybko i efekty sa juz po paru dniach a do tego najbardziej mi to cwiczenie odpowiada bo wyszczupla moje uda wbrew pozorom ze to cwiczenie na brzuch :P gorzej z pojsciem na basen czy rower... mam karnet do aquaparku i za cholere nie chce mi sie lazic :P raz na miesiac czy dwa pojde:P na rower to teraz pogody nie ma ( same mam wymowki :P) mż musze zastosowac, gimnastyke w domu, jakies cos... nie wiem ile musze zrzucic, pare kilo, nie duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki, fajnie że nas coraz więcej, w kupie siła :) Ja mam dzisiaj zakwasy po wczorajszym bieganiu, fajnie jest w końcu czuć swoje mięśnie :P Postanowiłam, że biegać będę 3 razy w tygodniu, 3 razy ćwiczyć, a niedziele zrobie sobie wolną. Do wieczora mam czas żeby wymyślić jakie ćwiczenia uskutecznić. Pozdrawiam Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drakulka nie mam za bardzo czasu opowiadac teraz a moich przejsciach z dietami bo zbieram sie do pracy ale sb jest naprawde warta polecenia. Przesylam ci linki do stron ktor mi pomogly na poczatku, duzo sie z nich dowiedzialam no i najwazniejsze, sa tam przepisy na tak przerozne dania zrobione z dozwolonych produktow, ze dieta w ogole nie jest dla mnie rygorystyczna. http://forum.dieta.pl/viewtopic.php?t=57432 http://dietasouthbeach.net/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.Ja pierwsze 3 dni chce tak dosc radykalnie, bo wtedy schodza ze mnie wszelkie opuchlizny. Dlatego wczoraj bez kolacji. dzis 1ś: kilka kawalkow melona 2ś:kawal twarogu, 2 pomidory, 2 ogory malosol+ ziola 3o: 3 pomid, ogor malos, salata, oliwki, kawalki kurczaka, papryka+ziola < w k: 500ml kefir Potem przyjrze sie tej diecie sb. Nigdy o niej nie czytalam.Fajnie ze wklejacie linki. Podoba mi sie tabela kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze gdybym po prostu wyciela wszelkie slodycze i produkty maczne oraz rezygnowala z kolacji, czy tez jadla np max do 19 czy 18 to waga spadalaby regularnie Ale ja lubie jesc wieczorem. Nie mowie opychac sie, ale wieczorem lubie sobie cos pomemłac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wyczytalam ze przez pierwsze 2 tyg SB nie mozna tknac alkoholu i kawy. Alko to kaloryczny, ale wie ktos dlaczego zabroniona kofeina? To na razie nie podchodze do niej, ale ogolnie podoba mi sie. I pytanie do doswiadczonych plazowiczek: Takie produkty jak twarog feta mozarella i ser zolty sa calkowicie do wykreslenia w 2. i 3. fazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×