Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maniana88

Odchudzanko! Start 04.07.11. Zapraszam! Razem raźniej :)

Polecane posty

Kurczę teraz naprawdę muszę się wziąć za siebie i koniecznie schudąć do przyszłego roku :) dziewczyny co robicie jak was kryzys dopada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mojej diecie w pierwszej fazie nie wolno absolutnie jeść owoców, przez to właśnie, że zawierają dużo cukrów. W ogóle nie wolno węglowodanów. Zobaczę czy da się przeżyć, ale ponoć się da :). Mój chłop schudł 13 kg w ciągu trzech tygodni na niej, więc ja wierzę, że może zdziałać cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak mnie bierze kryzys, że po prostu muszę coś zjeść co nie powinnam to jem, ale nie poddaję się i następnego dnia jadę dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez slyszalam ze owoce z dieta nie ida w parze. Obecnie bede jesc je tylko na sniadanie. Uwazam ze owoce i zielenina to najdrowsze zarcie pod sloncem Napiszcie co u was w kwestii sportu lub gimnastyki. Ja jestem mega leniem Cos czuje ze jak tu jutro wejde bede miec kilka stron zaleglosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie tej metody chcę tym razem sprbować;) zobzaczymy co z tego wyniknie.Rok temu byłam na diecie dukana .Schudłam ,ale niestety nie doprowadziłam diety do końca i efektu się można domyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem mega leniem:) ,ale niestety muszę sie wziąć za siebie i ćwiczenia:) bo za niecały rok ślub i trzeba ladnie wyglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owoce są pyszne i zdrowe, bo mają witaminy, ale nie służą odchudzaniu, ponieważ mają cukier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak już pisałam staram się codziennie ok 30 - 40 min kręcić hh, pozatym jak jest pogoda to minimum godzina na rowerze, ale wtedy już nie krecę. Teraz mam mało czasu na sport, bo pracuję a po południu muszę przygotowywać się do obrony mgr ( za 1,5 tyg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę na taniec i uważam, że to świetna forma ćwiczeń, ale niestety z powodu leków przybrałam i tak na wadze i chyba jednak bez diety się nie obejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do leków.Jeszcze niecałe dwa lata temu ważyłam 47kg ,ale zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne i tak przytyłam ,że szok .Żałuję strasznie tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinka 83455
Hej, Dziewczynki razem z wami będę się odchudzć!! Dziś moje imieninowe postanowienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... kurcze podziwiam was... ja moze nie diety potrzebuje ale ruchu.. bo choc gruba nie jestem to odklada mi sie niepropocjonalnie.. mam 173cm i 63 kg.. wiem z eto nie duzo, ale jedzenie jest moim nalogiem. kiedys jadlam tyle samo i wygladalam jak kosciotrup ale zmenil mi sie tryb zycia... na dziennych studiach wiecznie bylam w ruchu. uczelnia korepetycje, basen, aerobic... a teraz tylek w samochod do pracy, do domu.. nie mam sil na sport.. nie lubie go.. co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny:) Ja alkohol będę pić tylko w weekendy, całkiem nie odstawię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy plan zrealizowany, zjadłam tylo to co zaplanowałam, pocwiczyłam 40 min, a teraz godzinka na naukę. Piszcie jak wam minął dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na razie odstawiam całkiem, na dwa tygodnie co najmniej. Dobrze, że nie jest gorąco, to się jakoś wytrzyma bez zimnego browarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i ja zjadłam nawet mniej niż zaplanowałam, ale za to wypiłam więcej czerwonej herbaty pu-erh. Polecam, pomaga w spalaniu tłuszczyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubeek 87
Hej dziewczyny :) Nazywam się Karola i tez mam do zrzucenia około 30 kilogramów.Mogę przyłączyć się do Was? Mam nadzieję,że będziemy się wspierać.Ja mam plan MŻ + bieganie codziennie. W zeszlym roku schudłam 10 kilo na Dukanie ale nie pilnowałam się i wszystko wóciło ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×