Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie/zaspokojona

Temacik dla baaardzo niegrzecznych chłopców i dziewczynek :>

Polecane posty

Jak w temacie ;) skoro temat wylądował na forum erotycznym pogadajmy o seksie. Co nas podnieca najbardziej, za co jesteśmy gotowi spełnić każde życzenie partnera a co na odpycha. To ja zacznę..kręci mnie ostry seks, lubię klapsy w pupę..za pieszczoty językiem zrobię wszystko :P mam bardzo czuła szyję..wystarczy delikatnie musnać wargami i dostaje gęsiej skórki..złe doświadczenia z lat młodzieńczych mam z seksem analnym, z pewnością dłuuugo tego nie powtórzę. A jak jest z wami, świntuszki?:> MraU :D zapraszam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam ostro i w miejscach publicznych (park, kino, szatnia, klatka schodowa,winda) uwielbiam zaspokajać kobiete oralnie lizać jej pupe i czuć jej słodkie soki, coś pięknego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za seks analny jestem gotowa robić mężowi jego ulubione śniadanie przez tydzień i podawać mu je do łóżka. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perwersja hoho to gratuluję czerpania przyjemności z tego. Ponoć przy doświadczonym partnerze seks ten sprawia frajde. Pożycz męża :D:D hehe nie no żartuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednazmazowszaaaaa
Musze sie przyznac ze mi sie bardzo spodobal anal.Do tego stopnia ze wole to niz zwykly seks ktory mnie juz nie podniecas.To normalne? Moze to dlatego ze moj facet nie ma duzego i tak go lepiej czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwan wladimirowicz palmow
"złe doświadczenia z lat młodzieńczych mam z seksem analnym, z pewnością dłuuugo tego nie powtórzę." może to błąd. ja też miałem złe doświadczenia, aż do maja tego roku kiedy to pewna sympatyczna pani na nowo odkryła przede mną ten rodzaj seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blackwater Ty kochasz truskawkę :D więc nikt Cię nie wypożyczy :P ja za zajętych i żonatych się nie biorę. To najgorsze świństwo jakie kobieta może zrobić tej drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skoro ie zna tej drugiej to żadne świństwo :) Wszyscy wiedzą że kocham truskawke ???????????????? Ale ja ją kocham tylko wirtualnie ! tak bez seksu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwan tak to jest. Raz się zrazić łatwo. Trudniej później pokonać tą blokadę. Może kiedyś mnie też ktoś pokarze że to nie takie złe, ale narazie bez tego mi dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwan wladimirowicz palmow
nie/zaspokojona - a możesz coś więcej napisac? czym konkretnie się zraziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaznacze że wtedy byłam nastolatka. Bolało, za głęboko facet też był wtedy początkującym może dlatego. Każdy chyba na początku zaczyna od seksu na kłode :D hehe może dlatego :D w każdym razie pupa jest tylko moja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwan wladimirowicz palmow
nie/zaspokojona - wiem o czym mówisz. o dziwo u mnie za 1 razem było super, natomiast kilka kolejnych prób też było bolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajfbvsif
ja muszę mieć nastrój na seks analny. Strasznie mnie odrzucała sama myśl, ale kiedyś w przypływie emocji spróbowałam i było ok;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaW
ja bardzo lubie jak chłopak przytulając mnie o tyłu , potyka moich piersi (a jest co dotykać bo DD ) potem jak całuje mnie w szuję , liże mi ją... lubie także niegrzeczny sex, szybki , mocny , najlepiej na pieska albo oparta o ścianę... za to nie lubie robić dla niego loda... nie lubię tego i koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwan wladimirowicz palmow
podstawa to dobre nawilżenie i wyczucie partnera/ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwan wladimirowicz palmow
nie/zaspokojona - można można, ale ja od dwóch miesięcy jestem w tym temacie, można by rzec, neofitą:D i szkoda mi, że tak można uprawiac seks raz na jakiś czas, bo za często to jest nie zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajfbvsif
ja tez ja tez uwielbiam kiedy ktos przytula mnie od tyłu kiedy leze na boku i całuje mnie po szyji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaW
ja z moim partnerem też od czasu do czasu kochany się analnie. ale jakpier on bawi się swoim przypladając mi go do dziurki , najpierw lekko, potem głębiej, głębiej , stopniowo. aż wejdzie cały i wtedy nie boli ;) a używamy zwyczajego kremu do ciała, natłuszczającego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×