Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie/zaspokojona

Temacik dla baaardzo niegrzecznych chłopców i dziewczynek :>

Polecane posty

Ja to jeszcze lubię jak mnie facet mocno zwiąże i robi ze mną cuda :P albo zakryje mi oczy żebym nie wiedziała gdzie akurat wyląduje jego język..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronikak wszystko da sie zrobic :) kwestia checi.... jesli nie brak Ci determinacji to zapraszam na tomekkk12321@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czasie okresu zdarza się, ale wtedy mam tam tak luźno że nie ma frajdy.całe szczęście okres trwa u mnie maks 3dni więc da się przeżyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie/zaspokojona 3 dni, pozazdroscic.... niektore laski przy 8-9 dniach dostaja na glowe :) fotki... nie, przynajmniej jeszcze nie, ze mna nie tak prosto :P poza tym fotek osobsicie nie lubie, sa statyczne, niewiarygodne, ja wole ekszyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już Cię oceniłam..bo maila podałes..nie mam szacunku dla tych co chwalą się fotami..bez urazy, oczywiście kto co lubi..ale jak facet wie co ma w majtkach nie musi się tym chwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie/zaspokojona przeciez incijatywa nie wyszla ode mnie :D wiec jest to co najwyzej zaspokojenie czyjejs ciekawosci, a nie przehwalanie sie. poza tym.... zadnych fotek nie wyslalem.... wyluzuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe proszę jak dobrze idzie czytanie ze zrozumieniem. To był żart ale ok :P swoją drogą a gdzie wszyscy?może wieczorem wrócą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie/zaspokojna jak widzisz seksualne wyuzdanie nie zawsze idzie w parze z intelektualnym otepieniem :> a gdzie sa wszyscy? moze wybyli do bizzariusza....? chyba wypadaloby podazyc ich sladem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc mój czas dobiegł końca. Idę się zająć sobą ;) wrócę jutro może się wtedy ktoś skusi na pikantne zwierzenia ;) narazie Tomku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddana1
kajdanki są fajne, albo wibrator w jedna dziurę a penis w drugą... Albo w lesie na masce auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blllekot
zazdrościsz duszku? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszę temacik ;) kobiety nie zawsze lubią młodszych w łóżku..jak dla mnie młody partner=brak doświadczenia=kiepski seks. Jak tam z waszym wyuzdaniem od rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie/zaspokojona mam propozycje nie do odrzucenia ?! chętnie cie zaspokoje ! zresztą inaczej ! wszystkie chętne w wieku 16-45 !!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poulojebca 26
Ja nie będe specjalnie oryginalny po prostu 2 dziewczyny i ja. Ciągną mi fjuta i doprowadzają do spustu proste i łatwe,ale jakże kręcące.Oczywiście smerdanie po cipce też wchodzi w gre uwielbiam zapach fajnej umytej pizdeczki Cos takiego jak to http://www.orgasm.com/movies/recent/Anita-And-Heather-Pt-1?id=/video/9578/&utm_source=pbweb&utm_medium=cpm&utm_campaign=ags162 Cholera jasna muszę się wreszcie zarejestrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pouljebca 26
Ja secjalnie oryginalny nie bede czyli 2 dziewczyny i ja ciągnące fjuta doprowadzając do spustu,bez zbędnych ceregieli. Oczywiście smedanie po cipce tez wchodzi w grę. Uwielbiam zapach umytej i fajnej cipeczki Chodźby cos takiego jak to http://www.orgasm.com/movies/recent/Anita-And-Heather-Pt-1?id=/video/9578/&utm_source=pbweb&utm_medium=cpm&utm_campaign=ags162 Cholera muszę się zarejestrować w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pouljebca 26
Ktoś prosił,żeby opisac co by było gdyby babcia miała wasy o tyle każdy pisze co kto lubi I nie strzelaj tu min jak kaczyński po wyborach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się. Ja prosiłam o wyrażenie swojego zdania w tym temacie. Nie wiem skąd w koleżance tyle jadu. Nie podoba się to zmien topic i już. Nie każdy jest mistrzem ortografii, do tego się trzeba już przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×