Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bakat

W jakich sklepach kupujecie ubranka maluchom? :)

Polecane posty

Macie jakieś swoje ulubione marki? Takie, które nie tylko dobrze wyglądają, ale też są dobrej jakości? Ja ostatnio kupuję głównie w Gocco - super mają tam ubranka :) Ale generalnie bywa różnie - miewam takie "fazy" na jakiś sklep ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... ja jakoś nie potrafię kupować ciuchów przez internet. muszę zawsze dotknąć i obadać zanim kupię, dlatego wolę shopping na żywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdkujhdiegcsjdhbkj
Uwazaj bo zaraz zaczna Ci sypac Diorami i innymi markami bogate mamuski z kafe :D A polowa w szpermelach kupuje buahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ;) wierzę, że jednak znajdzie się tu parę zdroworozsądkowych mam ;) W życiu nie zamieniłabym słodkich, kolorowych ubranek mojego dziecka na żadne mieniące się diamentami Diory i inne podobne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urzęduje po wszystkich sklepach od pepco przez gagatka po textilmarket gdzie mi sie coś spodoba kupuje nie mam ulubionej marki chociaż spodziewam sie dziecka teraz i mam troche z pepco ' troche h&m , gagatek , różne różniaste . Mój starszy syn np. Jest ubierany w H&M .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikal
tylko lumpeksy:next,george itp,polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie boicie się trochę kupować w lumpeksach? w końcu bądź co bądź nie wiadomo kto to wcześniej nosił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia:)))
H&M, C&A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2-latka
ja uwielbiam reserved kids i coccodrillo :D na przecenach można kupić super ubranka za rozsądne pieniądze a czasami kuszę się też na coś wyjściowego z nowych kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna małpa27
ja kupuje w lumpeksach od lat.a bać się nie boje ...przed użyciem piorę 2 razy i prasuję też 2 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna małpa27
ale nie tylko w lumpeksach ale często też na wyprzedażach w stolicy :) h&m c&a coccodrillo,besta plus ,reserved,smyk terranova , po prostu wszędzie gdzie jest nie drogo.czasem kupowałam w next w złotych tarasach ale ceny jak dla mnie były dość wysokie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzliiiiiiii
bakat a Ty się nie boisz kupować w sklepie nie wiadomo jaki chińczyk tego dotykał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna małpa27
no właśnie może też wcześniej mierzyło to 10 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie. Nie mam ulubionej marki. Dużo kupuję w sh, dużo też w sieciówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unikam za to "chińczyków" i bazarów. I nie boję się kupować w lumpach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć koleżanko.
Głównie KappAhl, Cubus, Lindex, H&M, Mothercare, Marks&Spencer, C&A i czasem Zara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć koleżanko.
Smyk i Reserved od czasu do czasu jak coś ciekawego się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaa
Smyk , wójcik, kubuś , brzdąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokuska
Endo ma fajne ciuszki dla dzieci, polskie i ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36 tc
Większość wyprawki kupiłam używaną (jedną mega pakę na allegro) i w szmateksie (sztuka za 1,50! wow! a ciuszki firmówki całkiem fajne), a tak to pepco, textil market, czasem 5-10-15, jak mają jakąś obniżkę, ale to chyba tylko parę sztuk. Jakbym miała kupować wszytsko w firmowych sklepach i nowe, to pewnie nie byłoby mnie tu teraz, tylko ciągnęłabym ze 3 etaty, żeby na to zarobić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RyżowePesto
Ja też głównie kupuje w GOCCO bo sklep jak na razie jest w Polce tylko jeden i mają dobrze wybrany asortyment. Jakość super i design - polecam z czystym sumieniem, jeśli ważna jest dla Was jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dulska
prawie wyłącznie w Zarze, ale na wyprzedażach może to głupie, ale praktyczne pod koniec lata kupuję na wyprzedaży ubrania na za rok o rozmiar większe dla 8letniego syna z młodszymi dzieciaczkami to może być problem, żeby przewidzieć, jaki będą nosiły rozmiar za rok, ale z 8latkiem to już się udaje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.Bill
tak offtopicowo zapytam - nie macie problemów z zamkami i zatrzaskami? dostaję czasem ubrania dla dzieci od tesciowej - ubrania nowe, ładne i nie tanie, bo ostatnio trafiłam na sklep, gdzie kupiła niektóre rzeczy, więc widziałam ceny... ale na palcach jednej ręki mogę policzyć ciuchy, których nie odłożyłam po kilku założeniach - 90% zatrzasków przestaje działać po kilku założeniach, zamki podobnie... czy to pech, czy co? z marek pamiętam właśnie Corcodillo, 5-10-15...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupuje
Kupuję w carefourze, auchaun. Np.body po 8-12 zł, 2 pary legginsów za 16 zł albo 2 bluzeczki za 24 zł. Są w miarę dobre jakościowo i niedrogie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×