Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bakat

W jakich sklepach kupujecie ubranka maluchom? :)

Polecane posty

Gość zoskaipawel
cherokee z tesco - naprawdę z czystym sumieniem polecam, nie do zdarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceny bardzo konkurencyjne, marki angielskie - rebel i george, bardzo dobre gatunkowo - skleppuchatka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina z rogu pokoju
Ja kupuje tak wojcik, 5 10 15, h and m, coccodrillo, next (ale tylko spiochy pajacyki do spania) i na allegro. I tak wojcik ma b.ladne ale uwazam ze sa na typowo na wyjscie. No bo po co nawet rocznemu juz chlopczykowi koszula z kolnierzykiem,i spodnie z kieszeniami z tylu z przodu jakimis zamkami co ugnietaja dziecko jak raczkuje. Pozatym sa drogie za bluze zaplacilam 79zl - ale jako jedyna sie nie zmechacila.Natomiast kurtki plaszczyki sa super. A drogie mamy kupujecie z jednej kolekcji, typu, trendu? Czy miksujecie? Ze raz zestaw czerwony, raz w kratke, raz jakis dres? Bo ja zawsze sie zastanawiam,jak byloby najbardziej optymalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaaaaaa stydowska
Raz jedna babka napisala ze ona wszystko kupuje w jednym sklepie jednej marki w jednym kolorze od skarpetek po czapke, bo potem jej pasuje jedno do drugiego, a nie ze ma 16 kolorow w szafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtyyu
ale to wcale nie jest takie głupie,jak masz tęczowa szafe to łasnie okazuje sie ze dziecko ma 100 szmatek a nie ma co na siebi załozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy to jest takie i fajne- dziecko chodzi cały czas np w pomarańczowym kolorze. To tak samo ja dorosły chodzi cały czas w szarym i białym :( NO jeszcze u małej dziewczynki kolor po różowy to ok ale później już się nie da tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka buziuniunka
takie sliczne to H&M, C&A, reserved kids, czasem smyk... a takie na codzien , to np w Auchan ... marketach czasem mozna spotkac po kilka sztuk pakowane za naprawde niska cene.. i tak np wole body kuppic w markecie a za jakis ladny swtereczek czy sukieneczke w hm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhjfdervd
Ja też poolecam tesco marke f&f!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrraa
Endo, HM, Next, Coccodrillo, George (całkiem ok, a tani) reszta po dzieciach siostry i przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxdcfhjk
HM, 5 10 15, czasem Smyk, lepsze gatunkowo z marketów ( część Cherokee, Tex Kids się sprawdza), w Biedronce bywa niezła dziecięca bawełna, w Lidlu również. Nawet w DiTO można coś wygrzebać. Rajstopy Woli i Gatty, dawniej Revon. Buty Bartka, Temaru, kapcie Befado.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Next,H&M,Wojcik,5.10.15,Smyk ,Reserved itd...Nie patrze na sklep,tylko na jakosc,wyglad i cene....czasem i w Next sa gorsze jakosciowo nic w markecie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajstopy Wola i Gatta ,buty -do pewnego wieku tylko Bartek ,teraz roznie ,ze wzgledu na to iz jest juz Panna:p,A Bartek zbyt wyszukanych fasonow raczej nie ma...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agfaa
Dla mnie najważniejsza jest jakość, nie metka. Zdrowy, atestowany materiał. Na drugim miejscu oryginalność (żadnych tandetnych różów, dżetów, pseudobrylantów i cekinów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sieciówkach , lepsze firmy rzadko i na wyprzedażach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtyyu
anita- bzdury gadasz,to ze dziecko ma ciuszki np z jednej kolekcji to nie znaczy ze w jednym kolorze,wszystko poprostu jest dopasowane i nawet jak łaczysz ubranka to i tak pasuje.Zawze mozna starac sie dopasowywac w róznych sklepach,a jednak wolałabym zeby dziecko było ubrane w 1 max 2 kolory niz np.legginsy w kratke,tunika w groszki a czapka z swrduszka,zenada i totalne bezguście :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kupuję też, czemu nie
A ja kupuję w sklepach Juta - głównie producent to Marcinkowski Real - to różne, które na promocji SNC - też głównie Marcinkowski Buty które mi się spodobają i są twarde zapiętki, ostatnio mu kupiłam emel trzewiki, dr Fabio sandałki do latania po polu i w Deichmannie sandałki wyjściowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostania dobra książka jaką
Ja kupuję tylko w H&M bo tu gdzie mieszkam to najtańsze miejce a ubrania dośc fajne. Buty zamawiałam przez net (trzewiczki dr Fabio) , przez Zalando butki firmy Stups do nauki chodzenia combi fuchsia (rewelacja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzieci nie mam jeszcze ale jak kupuję ubranka (dzieciom przyjaciółek) to w Reserved i H&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dla starszego syna zawsze nowe wszystko kupowałam, czasem coś dostałam od znajomych a teraz dla córy różnie- 51015, smyk, C&A, i kiedyś znalazłam w swoim mieście dziewczynę, która chciała sprzedać ubranka po swojej córce- mamy 4 lata różnicy, więc jest ok- sporo potrzeba tych ciuszków, więc tym sposobem można mieć więcej za mniej-ona kupuje dla córki porządne ubranka i potem mi odsprzedaje, buciki też. Dla mnie to układ idealny bo tak z ciucholandu to do końca nie wiadomo czy te ubranka w śmietnikach nie leżały :( Nie kupuje tylko bieliźnianych rzeczy używanych typu body, piżamki, skarpetki- jestem zadowolona z asortymentu w tesco-tanio i super bawełna-polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również wolę dla dzieci kupować nowe ubranka - wybieram raczej dobre marki ponieważ cenię jakość - stawiam na dobre materiały - wyłącznie naturalne typu bawełna czy len. Dzieci najwygodniej czują się w sportowych ciuszkach więc w takie ubieram je najczęściej ;) Ostatnio kolejny raz zamówiłam paczkę w sklepie: http://kidsandmoms.pl/ Mają tam naprawdę fajne promocje tak więc polecam zajrzeć i zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renattka
Glownie hm. Nie znosze natomiast cocodrillo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattuska
W mivo.pl Tutaj teraz też udało mi sie kupic taniej buty nawet dla siebie. A maja teraz promocje do 50% taniej an wybrane modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja tam roznie
Najczesciej w Popie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c&a h&m topolino zara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×