Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tabletka377

Mężczyźni.. jak ich zadowloić?..

Polecane posty

Gość tabletka377

Hej :) Mam pytanie i do pań i do panów.. Zaczełam on niedawna wsólrzuc ze swoim partnerem i bardzo dobrze nam sie w łozku uklada..;] i chciałam sie zapytać, jak mozna ich podniecic (nie liczac sexu) tak zeby pleć męska bła w 7 niebie..;] Oczywiscie jest masaż jego ciala, penisa (bez ri=obienia lodów bo nie lubie), lizanie sutków, ucha.. smyranie , całowanie, czule słowka.. ale jak mzna was podniecic bardziej.. Panowie, prosze o szczere odpowiedzi.. :) Panie oczywiście tez, jak zadowalaja swoich meżczyzn ;pp Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyy
zacznij może najpierw od zapoznania się z podstawami pisowni w zakresie języka ojczystego,ponieważ wyglądasz,jak przygłup :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legendarny smok pani jones
(bez robienia lodow bo nie lubie) - tu jest pies pogrzebany, jak nie possiesz to nie zadowolisz faceta. ssij dzifko! rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legendarny smok pani jones
poza tym zalezy co kto lubi,mnie podnieca smarowanie sie kupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze na poczatku oral cie odrzuca ale uwierz to nie tylko dla niego bd przyjemne , postaw na seksowna bielizne moze jakies zabawki, wyslij sms co mu zrobisz albo jak bardzo chcesz go teraz , a moze striptiz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To co podnieca facetów
to własnie lodzik a zwłaszcza taki z finałem w ustach. Jeśli dotykasz faceta dłonią to dla niego to żadna przyjemność bo on sam juz sporo sie najeździł na ręcznym i do tego nie potrzebuje Twojej pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
cukrowa kostka:) to super jesteś:) z połykiem robisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukrowa- ja tez Go prosze :) zwykle kilka razy dziennie, choc na chwilke,kiedy sytacja nie pozwala na wiecej. Wczoraj zapomnial karty i wrocil po nia podczas przerwy w pracy i na deser mialam loda z polewa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie wrecz wole loda od minetki, serio... Tzn wiadomo, ze od samego obciagania nie bede miala orgazmu, ale wystarczy, ze ON we mnie wejdzie po kilkuminutowym blow job i mam wiec wychodzi na jedno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×