Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna 21lat

czy to normalne zeby dziewczyna w wieku 21lat nigdy nie miala chlopaka?

Polecane posty

Gość Arrrrrdrrr
Dzięki za wsparcie miło że ktoś w internecie potrafi wspierać i zrozumieć innych a nie się z nich naśmiewa :P W końcu będę się musiał przełamać bo nie mam innego wyboru chyba że życie będę chciał spędzić sam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnei to ejst normalne'ale może ja jestem "nienormalna" po prostu jeszcze nei przyszedł ten moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepraszam Cie bardzo
Sorry, ale to bardzo dziwne, ze nie mialas nigdy zadnego faceta. Chcociazby takich przelotnych dwumiesiecznych zwiazkow w wieku 16 lat... To normalne wtedy. W wieku jakim jestes juz sie szuka faceta na stale, ale wcale nie tzeba, ale dziwne, ze nigdy nie mialas nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczochy tak to prawda
zaczynać w wieku 13 lat to jest wspaniałe.:( Dobrego lania brakuje...................rodzicom!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepraszam Cie bardzo
Miec przy sobie faceta, silnego mezczyzne, przyjaciela, ktory zawsze bedzie z Toba, jak Ci dobrze, jak Ci zle. Jak masz problemy to przytuli, jak jest dobrze to male bzyk bzyk. Mozesz isc z kims na spacer, kto nie jest kolezanka. No i z facetem sie duzo inaczej gada niz z laskami. No i milosc, te motylki w brzuchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 28 lat i od 5 sama i jest mi dobrze,wasi rodzice powinni sie cieszyc ze nie sprowadzacie im tlumow fagasow w wieku 21 lat i nie macie bandy dzieciorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
a ja mam 30 lat i nigdy nie miałem dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wasi rodzice maja cos z glowami smiejac sie z was ze w mlodym wieku nie macie bzykacza dziewczyna 18-25 powinna skupic sie na nauce i pracy a nie na szukaniu gachow:o zmniejsza sie tez ryzyko niechcianych ciaz i chorob wenerycznych, co oni mysla:D ze jak 16stka pozna chlopaka to bedzie z nim do smierci? jeszcze 10ciu takich sie jej przewinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie. Wszystko z Tobą dobrze. Może dziś, może jutro, a może nawet za rok czy pięć lat spotkasz kogoś, przed kim się otworzysz, i będzie czytał w Tobie jak w książce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×