Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
znikąt

materac do spania -jakie macie i dla czego?

Polecane posty

Gość gość
My ostatnio musieliśmy kupić dmuchany materac bo mamy nowe mieszkanie a meble będziemy przewozić później, jak się okazało taki dwuosobowy materac: https://www.hop-sport.pl/materace-dmuchane/ może być wygodniejszy niż łóżko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek87
Ja mam materac firmy Hilding. Po pierwsze mają duży wybór w rozsądnych cenach. Osobiście wybrałem materac, który ma zdejmowany pokrowiec, który można prac w warunkach domowych. Poza tym jest piankowy a na takich najlepiej mi się śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli materace to na pewno coś markowego. Nie szedłbym może w najdroższe materace, których cena może być przesadzona. Rozsądne cenowo i dobre jakościowo są na przykład materace z Natura Zone. Sam używam od dwóch lat i materac idealnie się sprawuje, a należę raczej do śpiochów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście wole pianki, sama mam piankę bultex sembella, jak już coś kupić to solidnej marki, za przyzwoitą kasę, nie ma co przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Materac do spania jest najlepszym wyborem, tylko śpiąc na materacu można się dobrze wyspać. Polecamy materace ekologiczne z pianki termoelastycznej PlantPur, do produkcji których wykorzystano oleje roślinne, dzięki czemu są one bezpieczne dla użytkownika i nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu pianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolia
Ja polecam materac PlantPur Natural https://plantpur.pl/pl/sklep/natural. Miesiąc temu kupiliśmy i naprawdę jestem zadowolona. Twardość odpowiednia, jakość wykonania bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękujemy za miłą opinię na temat naszego materaca i bardzo się cieszymy, że jest Pani z niego zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termoelastyczny sembella, super materac, szybko zasypiam, rano nie boli mnie kręgosłup, nie czuję w ogóle jak mąż się kręci, jak dla mnie to trafiony wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudianna
Jestem szczęśliwą użytkowniczką materaca piankowego, a ponieważ jestem wybredna to wybrałam taki z 7 strefami twardości, ma dwa rodzaje pianki i jest piekielnie wygodny. Nie zamieniłabym go za żadne skarby np na sprężynowy, Kupiłam go zachęcona opiniami o wygodzie i wytrzymałości tego materaca, tym bardziej, że jedna z pianek jest tak wyprofilowana, że ma właściwości masujące i ortopedyczne. Z własnego doświadczenia mogę potwierdzić, że akurat ten model, czyli Bedding FORTUNA ma dokaldnie takie właściwości jakie obiecuje producent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peter77
Widzę, że kobiety zaznajomione z tematem :). Trafiłem w sieci na sklep. sembella.pl czy może mi ktoś coś powiedzieć o marce, bo czytam same pozytywy, ale wolę info od użytkownika, a nie potencjalnego. Kusi promocja na ich stronie, bo daja 20% i darmowa dostawa, no i można kupić w sklepie w Szczecinie - jeśli cena lepsza. Napiszcie coś pls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy Pana na naszą stronę plantpur.pl do sklepu z ekologicznymi materacami z pianki termoelastycznej. Z przyjemnością pomożemy w wyborze idealnego modelu materaca dopasowanego do Pana potrzeb i odpowiemy na wszystkie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanariaa
Ja się chętnie pochwalę moim zakupem, chociaż nie należał do najtańszych ale już po pierwszej nocy stwierdziłam, że warty był każdych pieniędzy. Firma włoska "Bedding", model Suite. Genialny wybór, nie zamieniłabym go na żaden inny, początkowo miałam wątpliwości ale zostały rozwiane jak tylko położyłam się na nim w salonie bo oprócz trzech rodzajów wygodnych pianek ma też właściwości antyalergiczne, co było dla nas bardzo ważne. Jest miękko, materac dostosowuje si do ciężaru i temperatury ciała, zapewnia właściwy obieg powietrza i dobrze podpiera kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posiadam materac medyczny z sleepmed. Mój wybór był uwarunkowany dość intensywnymi i coraz bardziej nasilającymi się bólami kręgosłupa, oczywiście włączyłam ćwiczenia na kręgosłup oraz zaczęłam częściej chodzić na basen, ale sam w sobie materac pomógł w najgorszych porannych bólach z którymi borykałam się wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matinee
By dobrać odpowiedni model materaca, zastanów się na jakich powierzchniach lubisz spać: miękkich, średnio-twardych, twardych a może bardzo twardych? - Jeśli bolą Cię plecy wybierz model z bardziej sprężystą pianką np. lateksową lub memory, która świetnie dopasowuje się do ciała i nie uciska bolących miejsc. - jeśli materac jest dla dwóch osób warto wybrać model który posiada dodatkową warstwę pianki lub maty kokosowej, co wzmocni konstrukcję materaca. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania odnośnie materacy, to zapraszamy na naszą stronę: https://matinee.pl gdzie chętnie pomożemy dobrać idealny model materaca :) Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiro
Ja kupiłem na tej stronie materace-viscotherapy.pl bardzo fajny materac. A co najlepsze kupuje się tam bez pośredników więc w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexis33
U mnie podobnie, materac do wymiany bo nawet sprężyna już była odczuwalna podczas leżenia, kupiłam nowy tez na tej stronie co pisze @Matiro, chwale sobie, dosc tanio wyszlo a za to jaki wygodny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresawal
my mamy materac piankowy termoelastyczny i nie narzekamy wcale, super się na nim śpi, nic nie boli ani nie czuć jak ktoś się z niego podnosi np. rano maż jak idzie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna2
materac piankowy super sprawa, tak jak pisze teresawal, my mamy taki z firmy comforteo i tak jak ona pisze, jest świetny, godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa455
ja moge polecić materac dwustronny, inna strona na lato a inna na zimę, zupełnie inny komfort spania, ja swój mam z www.meble-marzenie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam robiony specjalnie na zamówienie, taki leczniczy http://sklep.runo.com.pl/materace-i-blamy i świetnie się sprawdza. Czuję się na nim bardzo komfortowo, wysypiam się. Warto zainwestować w lepszej jakości produkt, żeby potem mieć z tego profity w postaci dobrego samopoczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marltka
Ja zamawiałam od polskiego producenta materacy - https://materace-viscotherapy.pl/ dużo taniej można kupić w ten sposób niż w sklepach bo nie ma doliczanej prowizji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Materac piankowy i jest to najlepszy typ materaca, jaki można mieć :) Polecam poczytać o jego walorach na przykład na http://kdcmeble.com/pl/blog/80_Dlaczego-warto-kupi%C4%87-materac-piankowy- a ze swojej strony zauważyłem że jak żaden inny świetnie dopasowuje się do ciała, przez co jest bardzo wygodny. Co jest ważne przy spaniu z dziewczyną - amortyzuje nocne wiercenie się. Przepuszcza powietrze, przez co znacznie wzrasta komfort snu i nie rozwijają się w nim roztocza i inne szkodliwe mikroorganizmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakismaterac2
A może ktoś kupował materac na http://www.fabrykamateracy.info/ bo dostałem tą stronę od znajomego i zastanawiam się nad kupnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia456
No ja mam Curem.log- piankowy. Kupiłam dlatego, że mój stary materac się po prostu zużył, a poza tym pianka termoelastyczna fatalnie działała. Mam na myśli to, że reagowała na temperaturę pomieszczenia a nie ciała, przez co dosłownie "wpadałam" w materac. Poczytałam i natknęłam się na piankę "Serene", która została stworzona przez markę Curem i eliminowała czynnik reakcji na temperaturę powietrza. Muszę przyznać, że u mnie się to sprawdziło, materac jest sprężysty i czuje tylko lekkie, przyjemne otulenie. Dlatego właśnie go kupiłam. Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska899
Ja mam materac z comforteo.eu dedykowany osobom z bólem pleców i jest rewelacyjny. Ma odpowiednią twardośc itp. Sprawdź na ich stronie co jeszcze mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×