Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
znikąt

materac do spania -jakie macie i dla czego?

Polecane posty

mi w moim na razie podoba się jakość, cena trochę mniej ale mam nadzieje że była to dobra inwestycja w mój kręgosłup a te pierwsze dni- a raczej noce pozwalają umocnić się w tej nadzieji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitecki
polecam przy rozważaniu wyboru materacu wziąć pod uwagę producenta Matador, to solidna firma, która specjalizuje się w tych produktach, odpowiednio można u nich dobrać materac i stelaż i skompletować idealne posłanie na nasze łóżko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek22
Od dłuższego czasu miałem problemy ze snem . Postanowiłem kupić nowy materac i to okazało się rozwiązaniem problemu. Materac kupiłem na materacematador.pl . Mają duży wybór materacy dla każdego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remolada99
Ja kupiłam Materac wysokoelastyczny Comfortbe RELAKS 180x200, podobne materace jak są w dobrych hotelach, stosunkowo wygodne, sprężyste, cenowo bardzo przyzwoite. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jako doradca w sklepie internetowym mogę Państwu podpowiedzieć, że na dzień dzisiejszy najlepsze materace to te wykonane z pianki termo http://zdrowotne-materace.pl/index.php?route=product/product&path=59&product_id=60 lub wysoko-elastycznej http://zdrowotne-materace.pl/index.php?route=product/product&path=69&product_id=105 Najlepiej podpierają kręgosłup na całej linii, są wytrzymałe, idealnie dopasowują się do kształtu ciała, producenci gwarantują wysoką żywotność materaca przez wiele lat. Nie są to materace najtańsze, ale biorąc pod uwagę fakt, że prawie 1/3 życia zajmuje nam sen - warto zainwestować w swoje zdrowie. Doradca Justyna http://www.zdrowotne-materace.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
polecam Beco , mam piankowy 7-warstwowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jaki w końcu kupiłaś? śledzę dyskusję i naprawdę jestem ciekawy, na czym to się skończyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo888
a kupowałam materac bonellowy do domu Comfortbe i jestem bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kletka
Wypróbujcie viscotherapy. Mało się o nich słyszy, bo to producent, a nie gigantyczny sklep, a szkoda, bo ceny mają śmiesznie niskie, a materace są WY-PA-SIO-NE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luca2222
Akurat nie tak dawno kupowałem nowy materac do nowego łóżka;) Wybór jest ogromny na rynku, łatwo się nabrać na jakąś tanią tandetę. Ja znalazłem porządne, ekologiczne futony na stronie www.slodkichsnow.com . Bardzo wygodne materace, zwłaszcza dla alergików. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
materace relaks to tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jakiś z ikea - poleżałam sobie w sklepie na różnych i wybrałam ten, na którym najlepiej się czułam. Śpię już na nim trzy lata i jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HalinkaaP
To ja czytałam, że bardzo fajne sa materace lateksowo - kokosowe. Zdecydowanie lepiej sie na nich śpi niż na tych piankowych. Widziałam, ze tutaj http://krainamateracy.pl/ maja je w bardzo fajnej cenie. Może tam coś dla siebie dobierzesz. Musisz pamiętać, żeby materac był wygodny dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy po inspiracje do ART DECO ;) Bogata oraz ciekawa oferta firmy ART DECO powinna zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta. W ofercie posiadamy najwyższej jakości meble wykonane w 100% z litego drewna sheesham oraz mango. W sprzedaży posiadamy również wysokiej klasy biokominki. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. :) www.meblekolonialne.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam materac na http://countrystyl.pl/. Wybralam model Materace Adam i Ewa Kieszonkowy. Akurat odpowiadal moim potrzebom i musze przyznać, że śpię na nim jak nigdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam materace od mattreslove. Jak dla mnie świetna firma z materacami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super materace mają w sklepie ekomaterac.pl wygodne i bardzo zdrowe do spania szczególnie dla alergików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najlepiej sprawdza się materac piankowy Viscotherapy - dopasowuje się do kształtów ciała na tyle, żeby odciążać wszystkie newralgiczne miejsca i ma regulowaną twardość, co jest ewenementem na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowałam się na materac piankowy Sembella, znalazłam taki w ofercie http://www.33meble.pl/ w Szczecinie, materac jest wygodny, skonstruowany tak by zdrowo się na nim spało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz na stronie www.senizdrowie.pl Mają w swojej ofercie dobre poduszki medyczne do wózka inwalidzkiego. Czuję się stabilniej i nic mnie nie boli. W końcu nie będę cierpieć na różne uciski i bóle. Znalazłam super firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddwwe
Jakiś czas temu kupiłem materace piankowe producenta Alvare - w ich salonie firmowym w Warszawie, ale też mają z tego co patrzę sklep na stronie www.alvare.pl - jestem mega zadowolony z poziomu tego sklepu, naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×