Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
znikąt

materac do spania -jakie macie i dla czego?

Polecane posty

Gość kuszta

kupwałam w sypialniaplus.pl - na pawdę mają spory wybór, doskonale doradzają i szybko realizują zamówienie. dla mnie to się okazał zakup super wygodny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł S.

Miesiąc temu kupowałam tam mój materac. Model curem.zip, który chciałam był na szczęście dostępny. To jest materac ze sprężyną multipocket (gęsto rozmieszczone sprężynki w kieszonkach). Super elastycznośc punktowa i termoregulacja bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł

Jeśli nie wiesz, jak wybrać dobry materac, to najlepiej idź do sklepu, w którym mają dobrych doradców, którzy pomogą Ci wybrać opcję najlepszą dla Ciebie. Ja byłem w stacjonarnym salonie Sypialniaplus.pl, bo na miejscu jest też fizjoterapeuta. Na ich stronie znajdziesz listę, w których miastach są salony https://sypialniaplus.pl/Wszystkie-Salony-SypialniaPlus-pl-cabout-pol-18.html . Jeśli nie ma w Twoim mieście, to możesz się skontaktować przez internet też na pewno wybiorą coś wygodnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donka
Dnia 16.08.2019 o 12:57, Gość Paweł S. napisał:

Miesiąc temu kupowałam tam mój materac. Model curem.zip, który chciałam był na szczęście dostępny. To jest materac ze sprężyną multipocket (gęsto rozmieszczone sprężynki w kieszonkach). Super elastycznośc punktowa i termoregulacja bez zarzutu.

A ten materac ma dodatkowo jakiś warstwę piankową czy same sprężyny obłożone  warstwą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł S.

Ten materac oprócz sprężyny kieszeniowej ma jeszcze warstwę pianki wysokoelastycznej i pianki termoelastycznej. Całośc jest superwygodna więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donka

Super, sprawdziłam ten model w sklepie stacjonarnym i wydał mi się na tyle wygodny, że się na niego zdecydowałam i jestem nim zachwycona. Do tego jest 20letnia gwarancja,  co się rzadko zdarza więc jakoś specjalnie nie zastanawiałam się nad kupnem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia30

A czy można kupić ten materac taniej w okresie świątecznym? Bo nie ukrywam że normalna cena jest dla mnie trochę za wysoka więc poluję na jakieś rabaty bo już się na niego bardzo nastawiłam, opinie mówią same za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza

Niedawno były promocje na model curem.zip, udało mi się go kupić trochę taniej w PanMaterac ale nie wiem czy ta promocja jest dalej aktualna, trzeba na bieżąco obserwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Mi najwygodniej jest spać nago. Też bardzo lubię nagie pływanie opalanie i rana kawę latem ,najbardziej na balkonie. ♥️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwygodniejsze materace to piankowe. Ja osobiście mam właśnie materac  z pianką bultex i nie ukrywam, że naprawdę można się na nim dobrze wyspać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki konkretnie masz materac z pianką bultex, bo ja mam modulia bultex i jesteśmy z żoną zadowoleni z tego materaca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modulia to już chyba klasyka, troje znajomych, już zamówiło sobie, po wizycie u Nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak z kokosem to najlepiej smart natura sembelli. Wkładka kokosowa sprawia, że jest twardszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze materace produkuje Hilding, cała moja rodzina nich śpi, 0 zastrzeżeń. Wystarczy dobrze dobrać pod siebie materac i powinno być wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2021 o 12:04, tytka21 napisał:

My mamy po prostu rozkładaną kanapę

Sen na rozkładanej kanapie nie jest najlepszy dla zdrowia, kanapy są przystosowane do siedzenia, nie do spania. Przez to możesz nabawić lub pogłębić wady i schorzenia kręgosłupa 🙂 jeśli nie chcesz kupować łóżka (co totalnie powinieneś zrobić) to możesz ewentualnie dokupić materac nawierzchniowy żeby trochę polepszyć swój sen. Moja znajoma śpi na materacu Hilding Alt i bardzo poleca, wiec przekazuje polecenie dalej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby ta, ale czy to nie jest przypadkiem przysłowiowe łatanie dziury? Moim zdaniem lepiej odżałować i kupić już porządny materac, co wyjdzie nam na dobre. Z drugiej strony materace wcale nie są aż takie drogie. Trzeba tylko dopasować go do naszych potzreb i upodobań. W naszym przypadku bardzo pomocni okazali się fachowcy z slf24.pl, którzy wysłuchali i doradzili jaki kupić, a wybraliśmy materac sprężynowy kieszeniowy eilleen, który na dodatek idealnie pasuje nam do rozmiaru łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobry materac to nasze zdrowie. Warto kupić coś co jest najlepsze. Nam się udało skorzystać z promocji w Sembelli, warto śledzić ich stronę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×