Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość molodyjka

Kiedy mogę zajść w ciążę po poronieniu?

Polecane posty

Gość pelna nadzieji
Hej. Ja poronilam ok 9 tyg. Nic mnie nie bolalo. Nie bylo zadnych oznak ze cos jest nie tak. Poszlam na usg i uslyszalam ze zarodek przestal sie rozwijac. Poczulam wielki bol w sercu placz itd. Nosilam martwy zarodek 3 tyg. Probowalam poronic sama niestety nie udalo sie. Jestem po zabiegu lyzeczkowania. Troche boli i krawie jeszcze. Jestem juz w domu. Leze na lizku i placze i zastanawiam sie dlaczego mnie to spotkalo. Tym bardziej ze to bylo wyczekiwane malenstwo pierwsze. Byly marzenia plany a wszystko peklo w jednej chwili jak banka mydlana. Za 3 tyg odbieram wynik badania histopatologicznego. Czego sie dowiem nie wiem. Moj lekarz zalecil mi staranie sie o dzidziusia po 3 miesiacach. Mam nadzieje ze sie uda bo juz nie jestem mloda. Ale wiem ze kazdy dzien befzie walka obawa. Trzymam za wszystkie przyszle mamy kciuki aby kazdy z nas sie udalo. Mniejmy w sobie wiare i nadzieje bo Pan Bog wiedzial co zrobil ze nasze malenstea nie przyszly na swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelna nadzieji
Ja tez na poczatku obwinialam Boga dlaczego zabral mi dziecko itd. A teraz choc minelo kilkanascie dni staram sie patrzec na to z innej strony. Napewno mial w tym jakis cel. Jezeli chodzi o sam zabieg nic nie pamietam. Procz uspienia i wybudzenia po zabiegu. Teraz zaczynam walke o siebie bo przy okazji tego poronienia wyszly mi bardzo zle wyniki krwii morfologii. Organizm sie unormuje i mysle ze podejmie walke o malenstwo choc juz na sama mysl lzy plyna po policzkach bo kazdy dzien jezeli sie uda bedzie wiara nadzieja radoscia ale z dtugiej strony lekiem i obaea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja jestem po poronieniu 2 miesiace a nadal placze po nocach i nie tylko... mysle o tym jakby wygladal moj brzuch 4 miesiacu... ciaza moja od pocatku byla dziwna poniewaz strasznie ciaglo mnie do dolu i mialam plamienia a ze mam nieregularne cykle to nie myslalam ze to ciaza... od poronienia minelo troche czasu a ja nie mam okresu... tzn powiem tak, mam od 4 stycznia bardzo brudna krew, to wyglada tak jakbym nosila podpaske z kilku dni.... 4 lutego ide do gina, niech cos z tym robi bo mam dosc... trzymajcie sie wszystkie przyszle mamusie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelna nadzieji
Musisz byc silna przede wszystkim dla siebie i przyszlego malenstwa. Co do okresu pogadaj ze swoim gin. Ja mam tak mi sie wydaje fajnego lekarza. A co nie zapytam wszystko mi tlumaczy. Co do okresu powiedzial ze taki regularny prawidlowy moge miec nawet za 40 dni. I staraj sie nie myslec jakby juz wygladal twoj brzunio bo to cie wykonczy. Kurcze a z drugiej strony pocieszam a robie dokladnie tak samo. Ja lece do swojego w pon zobaczyc czy oki po zabiegu wszystko sie goi. Pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pelna nadzieji wiesz ciezko nie myslec o tym skoro to bylo upragnione. Ale mam nadzieje ze gdy pojde do lekarza to on cos mi doradzi bo naprawde martwie sie o to ze od kilku tygodni jest ta brudna krew....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelna nadzieji
Do gosc...,, wierze ci ze jezt bardzo ciezko u mnie to dopiero poczatki. Jestem 3 dzien po lyzeczkowaniu. Juz mniej krwawie ale w pon tez lece do gin. Trzymaj sie jakos i staraj sie nie poddawac napewno wam sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelna nadzieji
Do gosc..... Jak bedziesz chciala daj znac jak po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pelna nadzieji pewnie ze dam znac, nie moge doczekac sie juz czwartku. Milego dnia wszystkim:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelna nadzieji
To bede czekac pozd. Trzymam mocno kciuki. Nie wiem czemu ale mysle ze jestesmy charakterem do siebie podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pelna nadzieji ja tez tak mysle :):* dam znac jak tylko wroce od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelna nadzieji
Do gosc... Cos w tym musi byc.......zobaczysz jeszcze bedziemy razem gdzies w dwoch odleglych mistach polski chodzic z wozkami na spacery. A u mnie pewnie dzis noc nie przespana. Jutro pierwsza wizyta po zabiegu. Dziwnie sie czuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelna nadzieji
Jestem po wizycie. Jest swiatelko w tunelu. Ale jeszcze daleka droga......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj pelna nadzieji, wazne ze jest to swiatelko:) badz dobrej mysli kochana:* mi przeszlo krwawienie na amen ale mimo to ide do lekarza. Pojawil sie bialy gesty sluz jak balsam... ja juz glupieje... dlatego ze nie wiem co mi jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelna nadzieji
Do gosc. Niby jest swiatelko ale jeszcze daleka droga. Staram sie jakos nie fiksowac....... Trzymam za ciebie kciuki. Dzis czwartek. Daj znac co i jak Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełna nadzieji witaj. Byłam u lekarza, okazało się że to ciąża 2-3 tygodnie. Lekarz przepisał mi duphaston ale nie daje pewności że ciąża się utrzyma. Mam zacząć go brać od dziś 2×1 by zabezpieczyć. Ja nie robię sobie nadziei dlatego że wiem jak skończyła się pierwsza ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelna nadzie
Do gosc....... Nie wiem co piwiedziec........ Ale pogratuluje ci. Jejku jak szybko sir wam udalo. Bede sie was podluc zeby wszystko bylo w porzadky musisz dbac o siebie teraz i starac sie nie stresowac. Jestem z wami. Mysi byc dobrze. Jeszcze raz bardzo ci gratuluje kochana. A tak na marginesie dlaczego powiedzial ze nie wie czy sie utrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej pełna nadzieji, dlatego że mam krwawienie które nie przechodzi. Nie dziękuję by nie zapeszyc, ja nie robię sobie złudzeń żadnych by nie być rozczarowana. Zobaczymy co dalej czas pokaże. A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelna nadzieji
Do gosc.... A umnie sama nie wiem......Fizycznie jest juz chyba oki. Pdychicznie sama wiesz. Nie bede nic pisala. Teraz 9 ide skonsultoeac wyniki badan. Za 3 tyg bo wynik badania histopatologicznego. Potem powtorne badania ginekolog. Wiec troche przede mna. Daj znac czasem jak sie czujesz i czy wszystko w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne jest to że coś robisz w tym kierunku, że chcesz. Trzymam kciuki by wszystko było dobrze u Ciebie:* oczywiście że dam znać, będę tu zaglądala codzień tak jak do tej pory:* pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśkanowa89
Witajcie Dziewczyny :) również jestem po poronieniu. To było 05.12.15 pojawiła się plama krwi... w szpitalu powiedzieli, że to ciąża obumarła. Straciłam Moje Maleństwo w 11 tyg. :( nie ma słów, które mogą opisać to cierpienie Wy pewnie macie tak samo...po zabiegu krwawiłam 2 tyg. Kolejna miesiączka przyszła 4 tyg. po zabiegu, następna również pojawiła się co do terminu. Po 4 tyg. od zabiegu miałam pojawić się na wizycie kontrolnej ( oczywiście zmieniłam lekarza) miałam już wynik histop. gin. stwiedził że doszło do niedotlenienia i dlatego Dzidziuś przestał się rozwijać...Lekarz kazał wstrzymać się 3 miesiące i będzie można działać... :) na 1szej wizycie po zabiegu gin.pokazywał mi na usg, że w macicy zalega jeszcze płyn (było go sporo) i na jajnikach kilka pęcherzyków (jajniki policyst.). Na wczorajszej wizycie lekarz stwierdził, że macica wygląda super itd. i z jajników znikają pęcherzyki. Zalecił zażywanie ovarin-u ( do tego zażywam acard i euthyrox). Jestem dobrej myśli i liczę, że jeszcze w tym roku będziemy cieszyć się Dzidziusiem :) 3mam kciuki za Was wszystkie! powodzenia!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelna nadzieji
Witaj kasia89 dawaj znac na bierzaca co u ciebie jak bedziesz chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelna nadzieji
Do gosc. Musze obiecalam do sobie. Wszystkie badania i jak wyniki wyjda dobre konsultacja z moim gin i wezme sie do roboty. Ale bedzie to dopiero kwiecien. Wiec jeszcze troche czasu przede mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I słusznie, najważniejsze dobre nastawienie:* trzymam kciuki za wszystkie starające się kobietki!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, trzeci dzień brania duphastonu a krwawienie nadal nie przechodzi. Co będzie to będzie. A co u Was kobietki słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśkanowa89
Halo :) ja póki co odliczam dni... :) jak pomyślę sobie, że czeka mnie jeszcze jedna@ i zaczynamy staranka to bardzo poprawia mi humor :) cały czas liczę na to, że uda się za 1szym razem tak jak ostatnio :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśkanowa89
Gość bądź dobrej myśli. Będzie dobrze !pozytywne nastawienie ma bardzo znaczący wpływ na nasz organizm...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelna nadzieji
A u mnie daleka droga. Smutno mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle pozytwnie lecz to nie takie proste, wiem co bylo w poprzedniej ciazy i stad takie nastawienie. Za to Wam zycze malenstwa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśkanowa89
Pełna nadzieji co się dzieje ? Wszystko będzie dobrze :) Gość rozumiem ja też mam przed oczami obraz poprzedniej ciąży, ale musi się udać i być dobrze :) tego się trzymajmy :)))) Miłego dnia Wam życzę i uśmiechu, u mnie od rana słońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×