Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kata pulta

***Pragnę schudnąć.

Polecane posty

Hej Kobietki:) Ja też od rana kawusia i jabłka:)Przegięłam wczoraj...mase gazowanego wypiłam...ale...dzisiaj już tylko woda...bo człowiek wie, że słodkie, że za chwilkę i tak będzie znowu chciał pić...ale głupi no:)poza tym...w niedzielę dostanę @ więc będą różne przeboje:)))) Tyle stresu bo zlecenie na maksa stresujące dostałam...ale to do przyszłego piątku...muszę się wyrobić:)i będę miała na jakiś czas spokój:) Niestety zycie w Polsce zmusza człowieka do szukania wiecznie nowych zleceń, żeby jakoś godnie żyć.....ahhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry;) moja wczorajsza "dieta" specjalnie dietetyczna nie była, ale robiłam co mogłam żeby nie było gorzej... ;P po śniadaniu z pomidorków siostra uraczyła mnie kawałkiem tarty z cukini i pomidorów, potem 2 gałki lodów na zakupach, i miska leczo na kolację.. starałam się jak mogłam nie zjesć po 10 dokładek, za dużo dobrego jedzenie wkoło;P Dzisiaj pomidor (tradycyjnie:D), kilka łyżek twarożku z jogurtem i kromka domowego chleba.. i zabieram się za hula hop;P i może odkurze rowerek, tylko nie mam pomysłu co zrobić z torebkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torebki...najlepiej oddaj w dobre ręce:) - czytaj. MOJE DOBRE RĘCE:))) A co do rowerka...mam kumpla który jest trenerem fitness powiedział, że najlepiej jeździć raz w tygodniu ale godzinę a nie każdego dnia po pół godziny... bo tak spala się tłuszcz właśnie..a jak co dziennie to bardzo wyrabia mięśnie i spadku na wadze może nie być:)Teraz FILIŻANA zielonej herbaty i obrabiam dalej zlecenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata pulta
Hej dziewczyny:) Jak tam dietka,moja ok,własnie sobie popijam kefir brzoskwiniowy,zamierzam juz dzisiaj nic nie jesć,jakos straciłam apetyt,i bardzo dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbadef
polecam dietę dr Ewy Dąbrowskiej - ilość i wielkość porcji dowolna http://www.ewadabrowska.pl/ nie dość że odchudza to uzdrawia organizm z różnych chorób (alergie, bóle stawów, reguluje ciśnienie krwi, obniża cholesterol, cukier i wiele innych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nazywajmy tej "diety" Dąbrowskiej dietą... to jest post, ale z zachowaniem czynności układu pokarmowego. Leczy i powoduje spadek wagi, fakt. Ale po 3 dniach chce się wymiotować na widok warzyw, i marzy się o kawałku sera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata pulta
Dzień dobry:) u mnie od rana dzis leje i ciemno okropnie;) Jestem juz po sniadanku;2 jaja,sałata,serek,i kawa Pod prysznicem zrobiłam sobie peeling z kawą,ale kupny,i czuje sie bosko;) Znam laske która stosowała ta diete ewy dabrowskiej,spada waga niezle,ale faktycznie,ciezko tak chyba na samych warzywkach ,no nie wiem,czy dałabym rade....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też stosowałam :D chyba 5 dni, bo już 3 dnia na widok marchewki chciało mi się płakać.. potem przeszłam na "2 fazę" czyli tzw zdrowe odżywianie.. warzywa uwielbiam, natomiast bez tłuszczu czy jakiegoś dodatku są nie do zniesienia przez tyle czasu.. schudłam, fakt, i bardzo dobrze się czułam. Ale kocham jeść, smacznie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że topic padł ;P więc podnoszę;) ja właśnie wróciłam z wczasów nad naszym pięknym Bałtykiem, co ciekawe w całej Polsce lało, a my mieliśmy piękną, upalną pogodę przez całe 10 dni ;) i schudłam ! mimo jedzenia wszystkiego naokoło, być może przez długie spacery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×