Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kata pulta

***Pragnę schudnąć.

Polecane posty

jak wcześniej stosowałam dietę to fajnie się sprawdzała jajecznica, podaję przepis: 3 jajka +1białko 2 plasterki polędwicy sopockiej Polędwicę pokrajać i podsmażyć na patelni teflonowej bez dodatku tłuszczu a później wpić jaja i dodatkowo białko i smażyć ok 2 min, oczywiście każdy smaży ile chce. Nie jest tak bardzo kaloryczna a bardzo pożywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzajaca ---- ile twoja dzidzia ma ???? pisalas ze juz siedzi to pewnie z pol roczku juz ma:) jak zaczelas sie odchudzac to pewnie juz nie karmisz piersia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny strasznie mi się nudzi właśnie zrobiłam sobie czerwoną herbatę. Jeszcze 3 godziny nudy, bo z praktyk wychodzę dopiero 15:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą chyba mi się żołądek skurczył od tej diety, bo dzisiaj wypiłam czarną kawkę do tego wypiłam kefir i zjadłam serek homogenizowany wszystko 0% tłuszczu oczywiście do tego jeden korniszon i jestem tak napchana, że nie mogę na jedzenie patrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzająca właśnie powiem Ci że nie bardzo fajnie, bo praktyki mam za darmo i zamiast mnie puścić wcześniej do domu bo nie mam co robić to muszę siedzieć i z tych nudów boli mnie głowa. Laptopa i internet też biorę sobie z domu bo tutaj nie ma komputera dla mnie. Jakby nie to to nie wiem co bym robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj zjadłam na śniadanie tylko te dwie kanapki i do tej pory nic nie jadłam bo też mi się jakoś nie chce jeść. Chyba zjem później jak wrócę do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wyłączę ten internet na razie bo skończy mi się niedługo limit jak tak dalej pójdzie i przez kolejne pół miesiąca będę niedostępna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam, że nie zbyt dobrze jest sobie robić takie długie przerwy, bo wtedy metabolizm zwalnia więc staram się chociaż co 4 godziny zmusić do jedzenia czegokolwiek;-) Wiecie co moje dziecko ma dziś jakiś dzień snu;-) Najpierw od 9.00-11 a teraz od 12 śpi... a ja zabieram się do sprzątania już od tylu godzin;/ ehhh tak mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże jaki stresior....masakra:((((ale na dzisiaj juz koniec:) teraz wrócę do zwykłych rutynowych czynności.... To tak poza tematem bo wygadać się chciałam.... ja to ze stresu mam tak zaciśnięty brzucho...że nawet wody nie mogę pić...nie wchodzi i tyle:(a o jedzeniu to już w ogóle nie mówię:) Dziewczyny jeszcze dwa tygodnie tego wszystkiego i znowu zacznę oddychac pełną piersią:) Do następnego zlecenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak samo jak mam jakiegos stresa to nic nie przelkne od razu mnie brzuch boli jak sie zaczynam denerwowac a znam takich ktorzy zajadaja stres nie mam pojecia jak to sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muss - ale ja tez zazwyczaj zajadam stres!!!!wciagam co się da, ile sie da...słodkie słone, ostre...wszystko...a później podnieść się nie umiem... ale tym razem sama nie wiem co się dzieje:))) Niby dobrze bo nie zajadam...ale ten stres mnie dobije...a później jojo będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy:) Jak tak dalej pójdzie to przez dwa tygodnie zrzucę wszystko co chciałam:) ale co tam...zaraz do domu i obiadek:) Co u Was dzisiaj:)Szukam inspiracji więc sie dopytuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta.83 jeśli można spytać to czemu się tak dzisiaj stresujesz? JAa mam podobnie jak wy, jak się stresuję to mam blokadę przełyku i nic nie jem. Ale to chyba dobrze dla osób które chcą się odchudzić a często się stresują hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzająca wiem że to nie dobrze ale może z drugiej strony jak mniej zjem to więcej schudnę, nie wiem. Nie chcę p prostu wmuszać w siebie jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola bb
Ja też chciałam schudnąć. Musisz wiedzieć, że najlepiej pozbywać się zbędnych kilogramów zgodnie z zasadami racjonalnego żywienia. Na samym początku trzeba tylko stopniowo wprowadzać zmiany dotyczące nawyków żywieniowych. Dzięki temu można uzyskać wymarzoną masę ciała - nie tylko w perspektywie kilku tygodni. Ale do diety ( która możesz skonsultować z dietetykiem) musisz postawić też na aktywność fizyczną. Gdy nie lubisz sama ćwiczyć, to możesz umówić się z koleżanką na trening. Możesz również zacząć jeździć na rowerze, pływać, czy energicznie maszerować (w szczególności polecam Ci Nordic Walking). Niezależnie od tego, który sport wybierzesz korzystne wpłynie na Twoją figurę. Ale to nie wszystko co powinnaś wiedzieć na temat zdrowego odchudzania. Więcej informacji znajdziesz na stronie http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2011/01/25/jak-zdrowo-schudnac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata pulta
Bylam na miescie ,ale dzis skwar,ludzi od groma;)ale spacer milutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata pulta
mussko,No ,było cudnie ,do teraz grzeje słonko,:)ciekawe jak jutro będzie ,pewnie,na odwrót,;) i u Ciebie zaświeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam nadzieje ze w koncu zaswieci tak na maxa:) a u mnie tak sredni z ta dietka kurcze musze sie zmotywowac bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny:) Ja wczoraj zjadłam na śniadanie dwie kromki chleba razowego z wędliną i pomidorem a później kanapkę z kurczaka, do tego kawę i herbatę czerwoną i oczywiście wodę mineralną niegazowaną. Cwiczyłam tylko przez 15 min bo nie miałam wczoraj siły po pracy a wieczorem bardzo wcześnie usnęłam:) A jak tam wasze jadłospisy wczoraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki:) ja wlasnie popijam moja ukochana kawusie i zajadam activie o smaku suszonej sliwki pychotka:) a u mnie dzis piekne sloneczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×