Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kata pulta

***Pragnę schudnąć.

Polecane posty

To już fajny taki:)Mój chrześniak za miesiąc skończy rok..pierwszy raz świadomie miałam do czynienia z takim mały dzieckiem...i frajdę sprawiało mi obserwowanie jak z miesiąca na miesiąc się zmienia:) A peeling:)najlepiej robić go pod prysznice a nie w wannie, bo można nieźle nabrudzić:) trzeba zaparzyć kawkę fusatą taką:)płyn wypić lu wylać jak kto lubi:)..oczywiście nie dodawać mleczka a ni cukru:) zostawić tylko fusy...i dodać do tego..żel po prysznic...tylko, żeby za gęsty nie był...i taka papkę rozsmarować na ciało... na twarz użyć bardzo małą ilość kawy...bo te drobinki naprawdę ścierają... a jaka fantastycznie gładka skóra jest po tym...na to ulubiony balsam.. Szczerze polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreskaaaaa Ty łakomczuchu:) Ale skłamałabym jakbym powiedziałą, że nie narobiłaś mi smaka:)))) Ten balsam to po spłukaniu peelingu i osuszeniu ciała nakładamy bo tak to napisałam jakby na to wszystko jeszcze balsam:) zwalę to na pogodę...fantastycznie gorąco:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mogę sobie wmawiać że siostrze zrobiłoby się przykro gdybym nie zjadła nic, a ona się napracowała :D ale do jutra tylko zielona herbata.. za takie łakomstwo trzeba płącić;P a peeling z kawy też robiłam, jest super;) a kofeina w dodatku działą antycelulitowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata pulta
Wybaczam Ci tego nalesniora ;)ale zeby mi to było ostatni raz;) hihi, co do peelingu to tez sobie raz robiłam z kawy ,albo z normalnej soli ,tez wygładza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odchudzająca-1990
Ja się mogę pochwalić swoimi wynikami, bo jestem bardzo zadowolona;-) Dziś 2 tydzień odchudzania a na wadze z 59kg zrobiło się 57kg ;-) 2 kg za mną jeszcze 5 zostało, ale jestem bardzo zmotywowana tak więc sądzę, że się uda;-) Mój brzuch po porodzie też wystaje jak się objem tak jak by wzdęcia, a wcale nie czuję się pełna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po obiadku dzis spagetti ulaaaaaaaaaaaaaaaaaa dietke zaczne od jutra a dzis juz moze nie zjem kolacji zobaczymy a ten peeling to raz w tygodniu czy wiecej????????????// no moj to juz niezly lobuziak jest niezle daje popalic ale dziecko to najwieksze szczescie jakie mozna miec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzajaca ----------------to moze ty cos poradzisz na cycuszki jak je ujedrnic troszke bo pewnie tez karmilas czym je smarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje menu na dziś : 4.30- kajzerka posmarowana fetą, 2 plasterki polędwicy, 2 plasterki zółtego sera 8.30- serek wiejski, pomidor 11.00- jajko, ogórek kiszony, pomidor 14.30- jogurt diat ( lidlowski) z płatkami fitella 16.00- serek wiejski i teraz zrobie sobie zieloną herbatke :) i pójde na rower, na spacerze już byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochudzająca_2010
Ja smarowałam takim specjalnym kremem rozgrzewającym który dawał efekt push-up troszkę niby lepiej, ale cudów nie ma:( firma perfecta. Słyszałam, że są specjalne tabletki i one ponoć bardzo działają przynajmniej jak zobaczyłam koleżankę po miesiącu łykania tego specyfiku to myślałam, że zrobiła operację:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata pulta
skini :)masz menu z moich snówl;0 poniewaz na razie jeszcze grzesze..,widocznie moja motywacja przed okresem,dostała bzika,wiec dzis zgrzeszyłam piwkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata pulta
odchudzajaca spoko luz,przynajmniej mnie rozsmieszyłas;) a to juz sztuka bo humor mi spada jak cukier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zjedłam 1 krokieta :( ale ja juz tyle razy podchodziłam do diety ze koszmar..;/ ale nie ma co sie poddawac, jutro bedzie lepiej :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata pulta
No wiem,u mnie na pewno bedzie lepiej,jak nie jutro ,to pojutrze, czyli w środę,bo w środe strace humor do końca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te tabletki to BUST UP... Generalnie jak patrzyłam w internecie to są bardzo podzielone zdania na ten temat, ale ja u koleżanki zauważyłam poprawę no nie wiem może to zależy od organizmu kobiety czy działa czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata pulta
Dzień dobrry:) chyba cos słyszałam o tych tabletkach,tzn nazwę. ja juz po śniadaniu-pół pomidorka,2 łyzeczki serka,koncentrat pom,mikroskopijna kromka chleba,kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek dziewczyny:) Nie no to czyżbym wczoraj tylko ja trzymała się zaplanowanego menu?:))) zjadłam fasolkę wg przepisu KRESKI:))Pychowana:)później arbuza:) a na wieczór zieloną herbatkę...do 23 siedziałam przed kompem i pisałam...MASAKRA!!!!!!!dzisiaj mam oczy jak królik:)a następne dwa tygodnie zapowiadają się podobnie:(((Żebym tylko nie zaczęła tych stresów prince pollem zajadać...bo będzie kaszankaaaaa:) a ja z rana kawusia:) i kilka jabłek:) a obiad?chyba pierś i troszkę kaszy:)wiecie może jaka jest najzdrowsza?najmniej kaloryczna? Ja uwielbiam gryczaną i kuskus:)a tego nie wolno:)ale może troszkę?:) Pozdrawiam i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata pulta
A z kim tak pisałas/:P ,tEZ cI ZYCZE MIŁEGO DNIA:) a ja w stresie przestaje jesc,albo jak smutna jestem ale dzis ładnie za oknem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze że z nikim ciekawym:P pierdoły do pracy takie, że ło matkko bosko:)a mogłam być piłkarzem no:) a u mnie taki chmury wielkie brzydkie i szare:( a jeszcze mi radio charczy:)kłada nowy asfalt za oknem i te maszyny mi zagłuszają fale...uchhhhhh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) przepraszam że tak długo mnie nie było ale byłam u siebie w domu rodzinnym i nie miałam czasu:) Ile was tutaj przybyło:) bardzo fajnie. Dużo przegapiłam ale zaraz wszystko nadrobię:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to muszę się przyznać że nie za bardzo trzymałam się jadłospisu ale na pewno zjadłam mniej niż przed rozpoczęciem diety hehe:) odchudzająca... jak tam dzidziuś? czytam że pijecie zieloną herbatę ja niestety jej nie lubię, ale czerwona mi smakuje. Napiszcie proszę która jest lepsza przy odchudzaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antolka dzidziuś super moja dziewczynka ma na imię ma na imię Antonina i tak się zastanawiam czy Twój nick to od imienia? Ja mam bardzo grzeczną córcię tak więc nie mogę narzekać. Dziś nauczyła się siedzieć:D:D Ja piję zieloną herbatę z wyciągiem z grejpfruta do kupienia w biedronce i jest pyszna;-) Czerwona herbata też dobra, bo pobudza przemianę materii;-) Fajne są też herbatki odchudzające z l- karnityną, bo mocno rozgrzewają i ponoć są pomocne w spalaniu tłuszczy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) a ja dopiero zajadam sniadanko tzn kawaleczek serka slodkiego i do tego kawusia oczywiscie z odrobina mleczka i bez cukru dzisiaj wszystko pozniej bo maly mi spal dzis dluzej o dziwo chyba wszystko przez pogode bo jest mega pochmurno i zaraz bedzie padalo a pokazywali ze ma byc tak pieknie ehhhhhhhssssssssssss no wiec ja zaczelam od dzis na nowo i mam nadzieje ze szybko zgubie te 4 kiloski dla wlasnego lepszego samopoczucia odchudzajaca i co z tymi tabletkami czy one legalne sa i mozna je w aptece dostac?????????/ aha i co z tym peelengiem kawowym ile razy w tygodni sie go robi???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czytam wasze wypowiedzi i czytam ale tyle się tego nazbierało że troszkę trudno mi to wszystko ogarnąć:) jak do tej pory z nowych dziewczyn kojarzę Anetę.83, Kreskę i SkinBeauty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×