Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alemamchomom

dzis slub zia, nie zapomnijcie

Polecane posty

Gość hej dziewczyny ...
no i rozwalil mnie je tekst na gazecie, ze sie przeprowadzaja do Warszawy i beda studiowac (dalej prawo chyba hahaha) i ze beda pracowac w kancelariach prawnych :D:D:D ta dziewucha mnie rozbraja totalnie :D no i jeszcze ma zapedy na konsultantke slubna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysł świetny, ale ta kawa
ja tu nie widzę miłości, a dwie osoby, które jakby z przymusu, zobrzydzeniem idą do "ołtarza". Nie ma uśmiechów, podekscytowania tylko jakaś taka obawa, że to chyba nie był dobry pomysł. Mikołaj niestety, ale coraz grubszy, pamiętam jego zdjęcia z save the date czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokazałam te zdjęcia mojej mam
ie, i powiedziala tak: "oni w ogole nie wygladaja na zakochanych" :O jest jeszcze jedna rzecz, na ktora dziewczyny z forum gazety wskazuja- Zia wymazala altane ze zdjec, ktore wkleila na forum :D ciekawe dlaczego, skoro wedlug jej opisu byla "bajeczna" ??? oskarzaja ja tam, ze fotoszop robi nowa :D Ja powiem tyle- przerost formy nad trescia, rozczarowalam sie. Tak, jak ktos juz tu napisal- zia ma 25 lat, a na tych zdjeciach wyglada jak dobrze zakonserwowana 40-stka ..... wlosy ja postarzyly a makijaz byl.... bardzo ostry. ZA ostry. Jej narzeczony (bo przeciez nie mąż:D) .... chyba przytyl. Wyglada tez strzej niz w rzeczywistosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokazałam te zdjęcia mojej mam
Do tego- suknia laldna, ale.... znieksztalcila ladna, bardzo szczupla figure Zii. falbany na wysokosci bioder powinny byc przyciete troche wyzej, wtedy "zrobilyby" biodra,a tak... wydluzyly tulow, i skrocily ladne, dlugie szczuple nogi. Zia wyglada jakby miala cos w okolicach 165cm, a mierzy chyba o ponad 10 wiecej :O Tyle czasu na przygotowania, a efekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokazałam te zdjęcia mojej mam
zresztą... nie macie wrazenia ze jej suknia rzekomo spod igly zienia- uklada sie inaczej niz ta, ktora mialy na sobie chociazby ABC, czy byla zona damieckiego???? ZIA: http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0711/08390f.jpg ABC: http://www.plotkara.pl/images/11803/left/normal/alicja-bachleda-curus-w-kreacji-od-zienia.jpg EX-ZONA MD: http://i.wp.pl/a/f/jpeg/25401/akpa20100924_damiecki_slub_jw_6985.jpeg wszedzie falbanki sa faktycznie ciete wyzej, i przede wszytskim w inny sposob.... Moze jakas zdolna krawcowa zostala poproszona o stworzenie duplikatu...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mijanko na stronie
Zia pokazywala zdjecia z salonu Zienia w tej sukience... To nie podrobka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to, ze pokazuje zdjecia
z przymierzalni nie oznacza, ze ja kupuje... Czy jak pokaze sie na focie w kiecce w paryskim butiku diora w pieknej kreacji oznacza, ze ja kupuje? Podobienstwo duuuuze, bardzo duze jest. Ale czy to faktycznie firmowka...? W koncu nawet sama kasia cichopek zafundowala sobie podrobe :classic_cool: http://www.plotek.pl/plotek/1,111487,8966967,Zien_o_sukni_Cichopek__To_zwykla_kradziez_.html?obxx=8966967&order=najfajniejsze&page=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy to
oryginał czy podróbka, ale ze wszystkich sukni, które pokazałaś suknia Zia podoba mi się najbardziej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet taniej
Zia wyglądała ładnie, jej "mąż" ok. Ale faktycznie zero radości, podekscytowania. Jakby ktoś kazał im tam być za karę. Ciągle się zastanawiam po co to wszystko było. Przecież oni nawet nie są małżeństwem teraz. Pusta szopka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka pusta szopka jak i
pusci oni we dwoje hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie sie faktycznie najmniej podoba jej suknia. Najladniej wyglada Alicja bc. Poczytajcie na forum gazety- tam tez dziewczyny pisza, ze z ta suknia cos nie tak ;) Ze nie wyglada jak oryginal. Ale ja tam nie bede zabierac glosu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to podróbka
widać jak byk inny materiał i falbany przeszyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe jak beda wygladac
zdjecia fotografa slubnego bo te jak mysle sa robione przez gosci i sa kiepskie. Na tych Zia wyglada jak stara pudernica robiona na malolate, a Mikolaj na 1szym powiedzmy ok, na drugim lysawo i jakis kucyk mu odstaje. Nie wygladaja jakby sie dobrze bawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy
no ten mikolaj to jednak brzydki , z ktorej strony by nie patrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowaaaa
Nienawidzę osądzać i krytykować, ale co jej strzeliło do łba, żeby pofarbować się na rudo? W ciemnych włosach wyglądałaby 3 x lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj god o maj god
ta sukienka jest brzydka i tyle... wyglada jak marna podrobka z Chin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurde bele
to nie jest rudy, tylko pomarańczowy... Na zdjeciach fotografa ślubnego na pewno będą wyglądać 10x lepiej :) Zia zostanie "odmłodzona", rozświetlą jej cerę, a Mikołaj będzie ujmowany z bardziej "szczupłych" kadrów i jeszcze ciut go pewnie odchudzą. Da się to zrobić tak, żeby nikt się nie zorientował, believe me ;) Bardziej obiektywnych zdjęć nie będzie niż te, które są teraz. Szkoda, że nikt nie zapoda zdjęć sali z idioten kamerek gości, bo w wykonaniu fotografów ślubnych na bank będzie to faktycznie sala z bajki, bo zdolny fotograf potrafi nawet remizę przedstawić tak, żeby powalała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooa
nom te zdjęcia są oryginalne można tak nazwać :D wszystko co będzie ukazane potem to jeden wielki photoshop .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten kolor włosów i makijaż
Zii-tragedia, gdyby miała włosy w odcieniu czekolady wyglądałaby milion razy lepiej a makijaż wygląda na okropnie mocny, skoro nawet z takiej odległości i na zdjęciu straszy...wiem jak to jest, bo robię zdjęcia i nawet mocne makijaże po prostu giną w konfrontacji z obiektywem. a Paulę ktoś wysmarował po prostu nieziemsko. a kiecka byłaby fajna, gdyby nie to, że jest za długa. a falbany wypadają za nisko... bukiet fajny, pasuje do sukni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAJMIJCIE SIE SOBA, BO RECE OP
Ludzie zrozumcie wreszcie, ze to byl ich slub i to im ma sie podobac. Potraficie tylko krytykowac "sukienka zla, wlosy brzydkie, makijaz za mocny , pan mlody gruby" a co was to obchodzi? Oni maja sie sobie podobac, a to czy ktos jest ladny czy nie to juz kwestia gustu. Ciekawe jak wy wygladacie, pozatym jakim prawem kogos krytykujecie? Dajcie zdjecia ze swoich slubow i gwarantuje, ze zaraz znajdzie sie 100 osob, ktore was skrytykuja. Uwazam, ze Zia86 niepotrzebnie rozdmuchala cala afere ze slubem, opowiadala kazdy szczegol itp. Wg mnie to bylo zle zachowanie, ale nie upowaznia was to do oceniania ich wygladu w dniu slubu itp. Ja uwazam, ze wygladali bardzo dobrze, ale to moje zdanie, bo to jak wygladali w tym dniu to tylko i wylacznie ICH SPRAWA! nie wasza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mett
ale co ciebie tak wątroba boli? to już zwyczajnie nic nie można skomentować czy skrytykować? od tego jest forum . Ty przyjmujesz w życiu tylko pochwały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kiedy zaczną rozwód?
Oni to tak pięknie robili, to teraz powinni się rozejść, a później wziąć ślub drugi raz. Kolor motylków mogliby zmienić - nie uważacie? I zamiast ślubu humanistycznego mogliby wziąć taki dawany przez fizykochemika. Zawsze to coś nowego, jak myślicie, kiedy powrót naszej koleżanki na forum? Przecież, jeśli się ma taki talent, to nie można go marnować na jednorazową ceremonię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej nie chce mi sie czytac cal
ego topiku, podpowiedzcie gdzie znajde fotki jesli ktos bedzie na tyle mily;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjk;gjk;bjk
,jnmljmkl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalniczkax
>to już zwyczajnie nic nie można skomentować czy skrytykować? Skrytykować a obrażać to wieka różnica. Mamy was nie nauczyły że nie powinno się mówić o kimś że jest brzydki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchajcie
jezeli jest mowa o sukni very wang, a jest 'tylko' zien- i nie wiadomo czy przypadkiem nie podrobka, jezeli jest mowa o truflach z francji, a sa z malej cukierni spod krk jezeli jest mowa o slodkim bufecie, a sa w nim umazane kremem, i polamane ciastka jezeli jest mowa o 'bajecznej' altanie, a jest owinieta jakims ortalionem, i wymazana ze zdjec przez Zia to MOZNA wyrazic swoja opinie, swoje rozczarowanie, bo byla to NAPRAWDE PRZECIETNA impreza , jakich tysiace. gdyby nie bylo to tak rozdmuchane kazdy powiedzialby "ok, fajnie bylo", a tak- kazdy po zapewnieniach Zia spodziewal sie zlotych gor- a zobaczyl tylko ich parodię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coście się czepiły
tej wery czy innych takich. Ludzie, przeciez to "wypadło" z ceremonii jeszcze PRZED ślubem i wtedy trzeba było sobie pospioczyć, że miała być Vera a jest "tylko" Zień. O ciastkach tez było wiadomo wcześniej. Więc SKĄD ten żal, w czym jesteście oszukane jak to kurwa było wiadome PRZED ślubem jeszcze!!!!!!!! Ja pierdolem komentarzy na ten temat multum chyba w wątku 10 czy 11, nieważne, w którym, ale TO JUŻ BYŁO!! CHyba tylko debil czekał na Werę i ciasta z Francji jak ona już wcześniej pisała, że będzie Zień i krakowska cukiernia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mett
widać nieźle coś przeżywasz ciekawe dlaczego ?:D Skrytykować a obrażać to wieka różnica. Mamy was nie nauczyły że nie powinno się mówić o kimś że jest brzydki? a ciebie mama nie nauczyła, że każdy ma prawo do własnego zdania nawet jeśli jest ono sprzeczne z twoim? ;) swoją drogą słowo brzydki nie jest obraźliwe jest tylko wyrażaniem swojej opinii. Tutaj nie każda obraża i wyzywa, zwyczajnie luźnie komentuje. Tobie radzę mieć więcej dystansu do siebie i całego świata/internetu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mett
hej nie chce mi sie czytac strona wcześniej są zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi głównie o to że laska
robiła z siebie pośmiewisko od dwóch lat, biła pianę, przechwalała się czego to ona nei sprowadza i jakie to będzie "WOW" (uwielbiała to słówko, tak samo jak zwrot "błogosławieństwo sukni" - uch...) apotem kolejne jej przechwałki pryskały jak bańki mydlane albo grzęzły w powodzi kłamstw i niedomówień zia zaczęła się plątać w zeznaniach, wykręcac, mieszać fakty, gubić we własnych kłamstwach i kolejnych wersjach i nadal plotła o "WOW" i takich tam... tymczasem efekt okazał się bbb przeciętny, tandetny, na pewno nei warty takiego "halo" i przede wszystkim - takiej kasy więc i komentarze lecą takie, jakie pasują - czyli negatywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×