Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alemamchomom

dzis slub zia, nie zapomnijcie

Polecane posty

Gość a ja uważam, że efekt WOW
wystąpił. I występuje za każdym razem, gdy czytam takie komentarze. :p Laska już po slubie, zapomniała, jak to było, a tu się wszyscy podniecają i zacierają ręce, że tak beznadziejnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahah
Moim zdaniem Zia wprowadzając rozmaite fora do swojego życia i praktykując swój niewyrafinowany ekshibicjonizm internetowy, dała innym prawo do komentowania. Obraźliwe komentarze odnośnie wyglądu Mikołaja, pojawiły się już dawno. Każdy normalny człowiek dałby więc sobie spokój z zamieszczaniem kolejnych, aby uchronić przed przykrością osobę, którą kocha, ale nie Zia. Ona tylko w kółko klepała, że kocha go takim jakim jest (co jest bardzo chwalebne) bla, bla. Chciała komentarzy, więc je ma. Nie sądzę natomiast, aby o ślubie już zapomniała. Niełatwo zapomnieć o czyms, czym żyło się przez ostatnie 2 lata. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no, widac własnie po jej
fankach, że niełatwo zapomnieć, o czymś, w czym brało się udział przez 2 lata :P Ona zniknęła, przestała się udzielać, a Wam aż piana z ust wylatuje, że jednak można mieć w dupie swój wątek już PO slubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobie bije piana
z cipy prędzej :classic_cool: to jest forum do wyrażania zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale glupia...
jakim slubie??? Ja takich slubow to na peczki mialam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj god o maj god
oj i podrozy poslubnej nie bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko poszło się
jebać the end nastąpił ciekawe co innego wymyśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj god o maj god
przeprowadza sie do Wawy, wiec moze bedzie kolejny watek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szydr
Pan młody stanowczo bardziej cycaty niż wybranka, to dopiero jazda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i wyszly wszystkie
klamstewka Zii :D Na gazecie Zia juz prawie sie nie pokazuje. Oszukiwala, koloryzowala i zostala jak tak glupia z niczym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj god o maj god
jeszcze sie tam z glupia tlumaczy hehe ale nikt jej juz nie wierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsjfskaj
Ale co było kłamstwem? Napiszcie, bo nie chce mi się szukać tego na innych forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zacieracie rączki nie?
matko, co za polski naród - byleby dokopać i cieszyć sie z czyjejśc porażki, jak się Was czyta, to az oczy bolą, z jaką zawiścią te komentarze są pisane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z jakiej porazki
niby sie cieszymy? :O Smiejemy sie z klamczuchy :P Ona musi byc chora chyba, tak wymyslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska jest kłamczuchą
ale przede wszystkim mitomanką a rzeczywistość nagina jak gumową pałkę - co się wywali do góry nogami, to komentarz "ale my tak właśnie chcieliśmy" i oczywiście pobowiązkowa buźka :) uprawiając ekshibicjonizm w necie (włącznie ze szczegółówym opisem "pierwszego razu") powinna się liczyć z faktem, że traci prywatność abstrahując od faktu, że coraz więcej osób uważa, że zia i MikoTaj zrobili szopkę humanistyczną po to, by jako netowe słupy reklamowe zebrać kasę od zleceniodawców weselisko przeszło, teraz mogą zainkasować honorarium i każde pójdzie w swoją stronę - bez konsekwencji slubu nie było, było wesele, a przed nim przedstawienie w szopie na łysej polanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie w necie nibhy
jest opis pierwszego razu ziaaa? :P Chyba kogoś ostro pogrzało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj sobie...
jest :P Laska dokladnie opisala jak krwawila i co ja bolalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj god o maj god
ona jest chora i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rajusiu
a kto im tego ślubu humanistycznego udzielał? ja właściwie pierwszy raz o czymś takim słyszę, jest wogóle coś takiego jak ślub humanistycznye?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlonika
moja siostra byla na weselu Pauliny:) mowila, ze panna mloda wygladala naprawde zjawiskowo i, ze te zdjecia w necie nie pokazuja jak slicznie wygladala. ale tez wlasnie nie bylo tego wow. wszyscy spodziewali sie naprawde wielkiej pompy, a okazalo sie, ze w rzeczywistosci byla to impreza jak kazda inna. ludzie bawili sie naprawde dobrze ale wlasnie bez szalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zia ma na imie Paula
a nie Paulina :D Moze siostra na innym slubie byla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlonika
nie nie:) na pewno byla na wlasciwym slubie:) one sie wlasnie na forum gazety poznaly, wiec jestem pewna, ze to byla ona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z forum gazety
zadnej dziewczyny na slubi zii nie bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny ...
albo byla ale sie nie przyznaje hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wyglądali rewelacyjnie
ot zwyczajnie jej nie pasował ten kolor włosów ani fryzura o nim nie wspomnę. Zaraz jakaś żmija będzie pluła po mnie ale mam to w duupie ;) opis 1 razu jej drugi nick jako miya : http://forum.we-dwoje.pl/topics29/moj-pierwsz y-raz-vt304 ,600.htm?highlight=#470163 Miya Dołączyła: 02 Sty 2009 Posty: 1927 Skąd: Kraków "Wysłany: 2009-02-27, 13:56 Mój pierwszy raz Ja czekałam ze swoim pierwszym razem dość długo i na tego jedynego. Przed moim narzeczonym miałam kilku chłopaków więc nie byłam do końca "zielona". Stało się to w ostatnie wakacje, wiem nawet, że w pierwszy wekeend sierpnia do zrezygnowaliśmy z wyjazdu na woodstock. W każdym razie pojechaliśmy do pięknej romantycznej Pragi. Mieliśmy świetny luksusowy hotel(wyszperałam promocje w internecie bo normalnie nie byłoby nas stać ) w pierwszy dzień(piątek) poszliśmy się zabawić, żeby rozluźnić siebie i atmosfere. Ledwo zwleklismy się na śniadanie, potem odespaliśmy, poszliśmy na piękny popołudniowy spacer na starówce i na romantyczną kolacje. No i potem wróciliśmy do hotelu i najpierw kąpiel potem dłuuugie pieszczoty i stało się. Udało się za pierwszym razem bo mój chłopak stwierdził że zrobi to raz a porządnie. Było strasznie romantycznie, troche zabawnie(nie moglismy trafic na poczatku bo oboje robilismy to pierwszy raz). No cóż muszę powiedzieć, że bolało strasznie pomimo, że mój chłopak był strasznie delikatny, krwi było trochę, więcej rano. Nie skończyliśmy pomimo moich nalegań bo mój chłopak nie chciał mi sprawiać więcej bólu.Zasneliśmy przytuleni do siebie. Ogólnie pomimo bólu było super. Uzupełniło to naszą miłość, wiedziałam, że robię to z właściwą osobą, było romantycznie. Zapamiętałam głównie tą cudną atmosfere i naszą miłość a nie ból. Także nie ma się co bać jeśli robi się to z właściwą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech robicie to wszystko z zazdrości, jakiejś chorej zawiści, kompleksów... Jeszcze kopiować ten tekst o pierwszym razie? Po co to w ogóle wyszukiwać? Nie wystarczy Wam, że dziewczyna się upokorzyła i nie tylko. Upokorzyła swojego męża oraz rodzinę właśnie takim uzewnętrznianiem nie tylko niestety swojej osoby. Miała wielkie plany, założyła udane przedsięwzięcie, przepuściła ogromną kwotę, żeby prawdopodobnie na bazie sukcesu swojego wesela wypromować własną firmę zajmującą się organizacją wesel - niestety wyszło jak wyszło. Rozumiem, że interesujące jest to jak "to" wyszło bo przygotowania były zakrojone na wielką skalę, budżet był sporo ponad przeciętną ale komentarze typu: brzydki facet, nie kochają się, opis pierwszego razu... Jedziecie po niej, że głupia i pusta. Jednakże trzeba dziewczynie przyznać, że mimo chamstwa z jakim się tutaj zetknęła nigdy nie zniżyła się do poziomu szamba. Zastanówcie się kto tutaj jest żałosny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oppppppp
to nie żadne wyszukiwanie, ten tekst jest już wszędzie nie trzeba szukać ;) ciebie niech dupa nie boli już rozluźnij poślady 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opppppp no klasa wypowiedzi sama w sobie, brawo dla inteligencji galopującej... Mama musi być dumna... Ale pocieszające jest to, że margines społeczny również ma dostęp do internetu... szkoda tylko, że nie wie jak z niego korzystać ale powolutku nie od razu Rzym zbudowano... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oppppppp
poszczekaj sobie miej coś z życia :) musisz mieć naprawdę nudne życie skoro tak bardzo bolą cie jakieś wpisy na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucia liże dupę
zii więc co się dziwujecie swój do swego ciągnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×