Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alemamchomom

dzis slub zia, nie zapomnijcie

Polecane posty

Gość oppppppp
i nie oceniaj innych swoją miarą - to , że na kafeterii reprezentujesz niż społeczny nie oznacza, że każdy jest taki jak ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje ona reprezentuje ni
niż społeczny, a reszta typowy polski zaścianek - dowalić i cieszyć si e jak dziecko, ze chociaż przez chwile udało się dowartościować czyimś kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pajacow zawsze
ludzie sie smieja, taki juz los pajacow :D:D:D ALe jak malo trzeba miec w glowie aby trzy lata opisywac swoje zycie, zycie najblizszych, klamac i wymyslac aby sie dowartosciowac w necie? Zia zbiera to co zasiala - tylko i wylacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo ludzie
dlaczego wszystkich mierzycie swoja miarą? Nie interesujes ie slube Ziai z chorej zawiście, jak to ktoś określił, tylko z autentycznej ciekawości. :) Nie mam nudnego życia, bo pewnie zaraz taki argument padnie, tylko w moim otoczeniu nie ma osób tego pokroju. Dla mnie Zia jest ciekawym przpadkiem.Lubiłam ją poczytać i pośmiać się, żałowałam, kiedy opuściła kafe. Zgadzam się jednak, ze uwagi odnośnie jej narzeczonego były chamskie. Można sobie to pomyśleć, ale nie pisać. No a jej słynny juz "pierwszy raz"? W końcu napisała to po to, aby czytać. I nie na zamkniętym forum, ale na ogólnodostęnym, gdzie juz wczesniej ujawniła wszystkie dotyczące ją szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdolle
co jej tak dupę liżecie płaci wam za to?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lizodupki
nie wstyd wam ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ichtyol
czytałam, że ślub wypadł zwyczajnie z weselem czyli pompy jak ze zdjęć nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirek...
a mi tej dziewczyny nie zal ani troche. przez 3 lata wywyzszala sie i wmawiala wszystkim, ze jej slub bedzie taaaki wspanialy, wystawny, elegancki i daleko mu bedzie to typowego polskiego wesele. a co wyszlo kazdy widzi. ba nawet do prawdziwego slubu nie doszlo! zenada i to wszystko. nie dziwie sie ze dziewcze zamilklo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale siedzi na gg dniami i noca
nocami :P z kimś pisać musi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie i co widzicie
chyba gówno. Na gazecie dała ze 3 zdjęcia amatorskie, to co po takich zdjęciach mozna powiedzieć? Ona przez te lata sie nie wywyższała, poczytajcie tam dobrze - to Wy bywalczynie gazety ( tak, do Was piszę, nawet odwagi nie macie ujawnić prawdziwego nicka) szukałyście dziury w czymkolwiek, żeby tylko wyśmiać, poniżyć i pokazać jak jest do dupy. Nawet ta wieża z ciastek ze zdjęcia - no i c z tego,że popękana?? Może po drodze coś jej sie przytrafiło to co miała Zia usiąć i zacerować >??? Po prostu żal Wam dupe ściska, że dziewczyna znalazła sobie rozrywke na 3 lata i rozpierdzielała kasę na lewo i prawo (nieważne czy na udane czy nieudane inwestycje). Wiem, wiem - Wy byście nie chcialy takiego weselicha tylko rozdysponowałybyście kasę inaczej... no i super. Tylko, że Wy o takiej kasie możecie pomarzyć. Aha \no i fakt - to przeicez nawet slub nie był ( z pozdrowieniami dla tych, co nie biorą konkordatowego tylko SAM kościelny, który nic nie znaczy w świetle prawa). P.S. ZIa, moje konto już masz. Za to lizydupstwo na kafeterii osobna stawka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi1986
gdzie i co widzicie -> Małe sprostowanie - nie istnieje coś takiego jak sam ślub kościelny bez konkordatowego lub wcześniejszego cywilnego. Ślub kościelny MUSI nieść za soba zmiane stanu cywilnego, tak ustalil Kościół. Żaden ksiadz nie udzieli tylko koscielnego (chyba ze ktos juz bral slub cywilny wczesniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie ale żałośni jesteście
zajmijcie się swoim smutnym życiem. Siedzicie przed monitorem dłubiąc w nosie i zębach i oczywiście anonimowo się na innych wyżywacie. W rzeczywistości pewnie gęby boicie się otworzyć. A jak ktoś pisze coś sensownego, nie podłego to też jedziecie. Żałość bierze, z jakich wy musicie domów pochodzić? Krooooowy doić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlenione tipsiary w ataku
pewnie zżera was, że dziewczyna miala kase, piekna suknie, ktos ja kocha itp. a wy siedzcie i czekacie na smsa od chlopaka dresika bo to szczyt waszych mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak jedna osoba
pisząca z kilku nicków ale prymitywa jesteś jak nie chcesz aby twój IP tutaj wyskoczył to się lepiej przymknij ;) pewnie zżera was, że dziewczyna miala kase - kasa ze spadku jej narzeczonego - też mi powód do chwały ;) to tak w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te zdjęcia z
wieczoru panieńskiego i kawalerskiego to jakieś totalne nieporozumienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnonnom
Widac ze sie dobrze bawili a zdjecia bardzo profesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba z profeską
nie mieliście do czynienia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba z profeską
swoją drogą niezłe lochy z tych jej kumpelek :D faceci porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dilkyy
żeby popularność jej nie spadła opisuje prywatne rzeczy typu chorobe serca - teraz zacznie się robienie "kariery" na czymś innym jak już po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie baardzo
do dupy to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te zdjęcia są tak wymęczone
i sztuczne, aż głowa boli... dziewczyny nie umieją pozować (fotograf powinien się bardziej postarać, żeby wyglądało to choć troszkę mniej żałośnie!!), fotoszop bije po oczach, wszędzie wpepchniętye logo fotografa (tylko po co?? wstydzić się powinien, a nie chwalić...), a zia wygląda jak wypłosz z zapaleniem ślinianek strach na wróble to przy niej księżna Monaco... i nic tu nie zmienia fakt, że zia wystąpiła w sukience za kupę kasy, która wisi na niej jak na badylu i bezlitośnie obnaża fakt, że panna gwiazda zia ma zamiast biustu dwa jajka sadzone... mały biust to nie grzech - ale zakładać na niego tak skrojoną sukienkę to skrajna głupota miejmy nadzieję, że cyrk z zią w roli głownej wreszcie się skończy, bo głupota tej panienki poraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po tym jak wyszly
klamstwa zii,jej topik na gazecie spadl :D Nie w tym rzecz jak wygladal - nie kazda jest pieknoscia ale o te oszustwa. Trzy lata wciskania kitu dziewczynom, ktore jej wiecej pomogly niz te konsultantki (ktorych pewnie w ogole nie bylo). Dno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj god o maj god
jak ona miala piekna suknie, to ja jestem ksiaze Karol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się tak zastanawiam
"miejmy nadzieję, że cyrk z zią w roli głownej wreszcie się skończy, bo głupota tej panienki poraża" Podobnie jak głupota panienek które tak nadmiernie ten jej ślub i całe przygotowania przeżywają. Ona już od dawna nie pisze a wy się dalej plujecie do znudzenia na jej temat. I jak ten cyrk ma się skończyć jak cały czas go własnoręcznie podtrzymujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna co liże
dupkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze pisze
popierdala na gazeta.pl aż się kurzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj god o maj god
taaaa kurzy sie, ze ho ho hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rety myślcie
Zia od początku była kampanią reklamującą firmy ślubne. Trzeba było być naiwnym aby dać się złapać na ten cały ślub Zia. Zresztą nie tylko Zia była kampanią reklamową. Takich jak Zia jest mnóstwo a najwięcej w branży foto ślubnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×