Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszka..,

Anglistyka bez znajomośc języka?

Polecane posty

Co o tym sądzicie? To mozliwe? Na prywatnej uczelni. Był ktoś w takiej sytuacji?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. jest podstawowa marna znajomość i oczywiście cały czas się uczę :-) Uczelnia nie wymaga angielskiego na maturze - ja zdawałam niemiecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna, ale skończysz studia i nadal nie będziesz znać języka (chyba, ze gdzieś wyjedziesz) a to równa sie problemem ze znalezieniem pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę sie tam tego angielskiego nauczyć. Uważam, że lepsze to niż jakiś kurs. Cały swój wolny od pracy czas chcę poświęcić na naukę tego języka. Wciągnął mnie po prostu;) i dostrzegam konieczność jego znajomości, bezwzględnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na anglistyce języka się nie nauczysz. Tzn nie nauczysz się tak, jak powinnaś go znac po studiach. Zajęcia z języka są w grupach nawet 24 osobowych, mówienie raz w tygodniu. Sama kończyłam i po 5 latach studiów (państwowa uczelnia) osoby, które nie korzystały z języka w pracy lub nie wyjechały za granicę nie potrafiły mówić, a to podstawa znajomości języka. Chcesz opanowac angielski to zapisz się na kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja studowalam przez 2 lata na nepanstwowej uczeln powem, ze mmo, ze juz 6 lat wczesnej zdalam CAE malam klkuletne doswadczene w nauczanu tak se czegos tam nowego nauczylam. Ne wem jak sytuacja ma se na panstwowych uczelnach. U nas grupy maly ok 15 osob, 2 razy w tygodnu byl General Englsh na ktorym wlascwe bylo 1,5 h prawe samego mowena. Oczywsce jak ktos chcal sedzec ccho to sedzal, jednak okazj do podszkolena jezyka bylo sporo. Zajeca z wymowy tez wele dawaly. Przyjece na uczelne bylo wlascwe bez zadnych warunkow dla nowej matury - ja jeszcze zdawalam stara wec malam egzamn ustny. Po perwszym semestrze odpadly wszystke osoby, ktore ne opanowaly jezyka przynajmnej na pozome B2, wec ne bylo patyczkowana se ze slabym, jak ktos ne umal na tyle, zeby zdac, to odpadal ne bylo tak jak se mow o welu nepanstwowych uczelnach - placsz- zdajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za brak literki 'i' w pierwszym poscie :) uroki pisania na tureckiej klawiaturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjkjkjkjjkj
moze sie i da dostac ale czy ta mądre:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie głupie. Na pewno musisz się ostro przyłożyć do nauki już teraz, aby dać radę. Zależy jeszcze co to za uczelnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×