Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-D jadę nad morze :-D , mąż mi niespodziewankę taką zrobił :-) , jejku jak się cieszę , huraaaa , nie spędzę urlopu w mieście :-) Malakezja no patrz jak mnie przejrzałeś , ja tu sprawę przypadkowego uboju ptactwa domowego chciałam zataić a tu już wszyscy wiedzą ;-) Natuś , do dupy poszukiwania idą , ale ja się nigdy nie poddaję , tako rzekłam ja Arwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-D jadę nad morze :-D , mąż mi niespodziewankę taką zrobił :-) , jejku jak się cieszę , huraaaa , nie spędzę urlopu w mieście :-) Malakezja no patrz jak mnie przejrzałeś , ja tu sprawę przypadkowego uboju ptactwa domowego chciałam zataić a tu już wszyscy wiedzą ;-) Natuś , do dupy poszukiwania idą , ale ja się nigdy nie poddaję , tako rzekłam ja Arwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-D jadę nad morze :-D , mąż mi niespodziewankę taką zrobił :-) , jejku jak się cieszę , huraaaa , nie spędzę urlopu w mieście :-) Malakezja no patrz jak mnie przejrzałeś , ja tu sprawę przypadkowego uboju ptactwa domowego chciałam zataić a tu już wszyscy wiedzą ;-) Natuś , do dupy poszukiwania idą , ale ja się nigdy nie poddaję , tako rzekłam ja Arwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-D jadę nad morze :-D , mąż mi niespodziewankę taką zrobił :-) , jejku jak się cieszę , huraaaa , nie spędzę urlopu w mieście :-) Malakezja no patrz jak mnie przejrzałeś , ja tu sprawę przypadkowego uboju ptactwa domowego chciałam zataić a tu już wszyscy wiedzą ;-) Natuś , do dupy poszukiwania idą , ale ja się nigdy nie poddaję , tako rzekłam ja Arwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-D jadę nad morze :-D , mąż mi niespodziewankę taką zrobił :-) , jejku jak się cieszę , huraaaa , nie spędzę urlopu w mieście :-) Malakezja no patrz jak mnie przejrzałeś , ja tu sprawę przypadkowego uboju ptactwa domowego chciałam zataić a tu już wszyscy wiedzą ;-) Natuś , do dupy poszukiwania idą , ale ja się nigdy nie poddaję , tako rzekłam ja Arwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-D jadę nad morze :-D , mąż mi niespodziewankę taką zrobił :-) , jejku jak się cieszę , huraaaa , nie spędzę urlopu w mieście :-) Malakezja no patrz jak mnie przejrzałeś , ja tu sprawę przypadkowego uboju ptactwa domowego chciałam zataić a tu już wszyscy wiedzą ;-) Natuś , do dupy poszukiwania idą , ale ja się nigdy nie poddaję , tako rzekłam ja Arwa ;-) Inteligentna kobieta to kobieta, z którą można być tak głupim, jak tylko się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja kafee zwariowała co widać po ilości takich samych postów :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to wszędzie te posty sie tak dublowały;-) Arwa i jak poszukiwania? W pracy jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkch zaglądającyh :-) Niebo dzisiaj pochmurne a we mnie świeci takie słońce , że aż za latarnię na skalistym brzegu mogłabym służyć :-) . W duszy znowu gra i tym razem jest to cała orkiestra symfoniczna :-D , jeśli komuś potrzeba troszkę radości to ja chętnie uszczknę z siebie odrobinkę bo dzisiaj mogłabym cały świat nią obdzielić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim! No proszę jaka radość no? Arwa nad morze śmiga, czyli? To taka woda wielka jest i piaskownica taaaaka duża i tam kobietki w tej piaskownicy do góry kołami leżą i do słońca ciała swoje wystawiają, no!!! A faceci to w tą to w tamta po tym piachu się przemieszczają i niby to niewidome skubańce ale oko no owych ciałkach zawieszają. A jak już za mocno im hormony stukną to do wody i na dyńkę skoczyć potrafią. No Arwa, no wiesz co? No facet Ci niespodziankę zrobił, no!!! No zobacz rosołu pojadł i jak go wzięło na niespodzianki? A po za tym to wiesz? A może tam jaką godną i spragnioną trafisz? No bo wiesz tak na gorącym piasku to i może mieć to sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja wyjazd nad morze to tylko eden ze składników mojej radości w duszy mi spiewa innego powodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha nie , nie,to już wolałabym sama ponurkować :-) W sumie to jestem wdzięczna kafe , że się wczoraj pokaszaniła bo dzięki temu na czat mnie zaniosło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich z rana miło, szczególnie panie miłe ... i spieszę przeprosić ze się nie odmeldowałem wczoraj bo mi net padł w robocie już do fajrantu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonaty , wybaczone i odpuszczone Ci zostaje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No strzałeczka Zonaty! A Arwa wczoraj na rosół brała i zapraszała i makaron nie pocięty miała. I wziął i jej facet no zobacz jaką niespodziankę zmajstrował. No jak porządny facet no??? Ma u mnie całą musztardę z golonki jakby co? No ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja i wiadro piwa i jeszcze musztardę , hojnyś niebywale , jak zrobię mężowi goloneczkę to będę wiedziała gdzie go po piwko i musztardkę wysłać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zrobić musisz bo? ............. Bo swojej mu nie oddam no co Ty? Co jak co golonka to? ............ No ta no? ........... No relikwia prawie. I nic bym nie miał gdyby mi tu ją nawet i zaraz pod jakim baldachimem przynieśli. No wiesz. Pieśni religijnych, no? .......... No nie muszą śpiewać, no nie muszą!!!Jakoś to przeżyję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo i tu się nie mogę nie zgodzić z Tobą , niestety szanse na golonkę z rana raczej mizerne więc z oddawaniem jej czci wstrzymam się aż na oczęta własne takową ujrzę :-) Zrobię więcej , coby i dla Ciebie starczyło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszem i wobec oświadczam , że żonaty karę odbył i wywiązał się z niej koncertowo , więc i jemu winy odpuszczone są ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm Arwa, co ty tak wikt chętnie rozdajesz :) wczoraj rosołem z zamordowanej kury częstowałaś teraz już ucztę z golonki głosisz ... czy te wczasy to na Majorce czy w Egipcie że taki gest ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy to Arwa wybierasz się nad te morze co? No jak dlaczego chcę wiedzieć no jak? Przecież to i jakąś orkiestrę strażacka trza załatwić co by powitanie godne było, no te no? ........... Dziewczynki co by kwiatki wręczały i z wierszykami wyskoczyły a i jakie przemówienie napisać burmistrz musi. No godnie i z pompą ma być!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonaty , a rozdaję bo hojna taka jestem , a że coś wprawiło mnie w szampański humor , to co będę wiktuałów ludziom żałować :-) Malakezja w przyszły czwartek , tylo pamiętaj , żeby orkiestra grała marsza Radeckiego oooo i jeszcze chór by się przydał i niech zapodaje pieśń niewoników z opery Nobucco :-) To mnie ewentualnie usatysfakcjonuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak t w czwartek? A Kobra w TV to co? A w ogóle to w czwartek morze zamknięte bo wolne ma. A jakie to sobie powitanie wydumała no????? I to gdzie? Na plaży? Chór i orkiestra symfoniczna? No moja droga? No ja nie wiem czy to aby nie rozpustą się okaże!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha , moja skromna osoba warta jest każdego powitania jakie Ci do głowy pzyjdzie i paru takich ,o których nawet nie pomyślisz hahahahaha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Chóry anielskie, orkiestra symfoniczna, facet w stroju nurka grający Chopina na fortepianie. No czego można więcej? No w zasadzie tylko ze czterech czarniawych osiłków co by w lektyce z klimą oczywiście Arwę na plażę targało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×