Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

No i wcześniej się udało, no!!! A tu cisza jak makiem zasiał w Afganistanie jakim. A co tu nam wrzucono że jakaś kobitka zdradziła kogoś zdradziła? No nawet jak tak to, co? Ja mogę napisać ze: Zamienię żonę z dzieckiem w dobrym stanie na? .... Na Junaka z bocznym wózkiem i co? Mam komuś to wrzucać aby sobie to pooglądał. Cieszy mnie to jak młodego pieska pchły!!! Ale do rzeczy do rzeczy? Małgoś jak tam na piersi padanie w pracy??? Przytrzymał? A aby zaasekurowałaś Ty się? No jak przed czym? ..... no jak? Przed molestowaniem lub jakim tam innym obłapianiem? No proszę i się przyznała że diablicą jest co to na głowie gotowa pod biurkiem u szefa stawać i jeszcze sprzątać. No moja droga, no tak! To ten Twój szef na wysokim stołku siedzi skoro pod biurkiem na głowie stawać można. Czyli? No szycha z niego wielka jest!!! A ciekawe czy Arwa już po tej piaskownicy śmiga i babki wiaderkiem robi czy jeszcze realia dróg polskich ogląda. No bo skąd ona, wie kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff ...jestem jeszcze z zadyszka po spacerku, narada z dyńki i mogłem poczytać ... oj Gosiu, Gosiu ...to ze tu roczniki szlachetne nie znaczy że zaraz od stania na głowie ma coś na podłogę opadać :P ...damy radę :) ...swoja drogą o branży nie wspomniałaś a moja ciekawość ciągle niezaspokojona ... no i popatrz malakezja co to się wyrabia Arwa pod monitoringiem, Gosia pod monitoringiem ...co tez ci dzisiejsi pracodawcy nie wymyślą żeby tylko pracownik się nie obijał ....a feeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witaj Żonaty, witaj!!! No tak roczniki przyzwoite Pesele no? ....... No powiedzmy zacne i dojrzałe a nie jakieś tam "popierdułki" że tak powiem. ale? .......... No oczywiście, no tak!Ja sprawdzałem nic mi nie opada na podłego i i na cieniu jak barchanki zdejmę to ja Ci powiem no niczego sobie, no!!! Tak że Małgoś coś nie tak z Tobą jak Ty takie wiadomości posiadasz!!!Ale ze i Arwę podglądowywują? No zobacz Ty no!!! To już niechybnie ku końcowi świata idzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... koniec jak koniec , ale początek końca może być, poza tym na perwersje takie podglądactwo może wyglądać z boku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z boku, z boku a z tyłu? To już perwersja na bank jest i za to powinni do "pierdla zamykać!!! Podrapać się taka Arwa gdzie zechce czy Małgoś taki lub Natka, a parch jej elektronicznym okiem żurawia pod garderobę zapuszcza!!! No stres jak cholera, no!!! A jak to pilnować się trzeba, Jezu Chryste, no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... na szczęście u mnie takich cudów nie ma, monitoring to mam jedynie zza biurka obok, ale akurat koleżanka na zwolnieniu to i spokój w biurze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ta Twoja koleżanka Ciebie wizualnie molestuje czy co? A może ona jaki łobuz jest? No zobacz Ty No??? I co rozchorowała się z tego powodu czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..roczniki szlachetne? No ja w peselku mam na początku 8...więc chyba nie jest tak źle...:) Oj zazdroszczę Arwie, że na plaży leży i drinki z parasolkami popija;) Żonaty...szkoda że nie jesteś moim kolegą z biureczka obok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę ósemka w peselu? No co Żonaty Ty na to? Przyzwoita chyba to cyferka, co? Małgoś no nie jest to źle no nie!!! Arwa na plaży leży mówisz, i drinki z parasolkami popija? No to? ............ No szlachectwem powiało i wysoko urodzonym towarzystwem. No, no!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym i monitorował a i szkiełko bym w kamerze co minótuf pięć brał i przecierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a potem naganę byście mi wlepili:) Co ja na to poradzę, że potrafię tak czarować.... wszyscy myślą, że pracuje a ja na kafeterii siedzę (nie dosłownie):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naganę? No pewno że tak!!! Ja naganę bym dał a Żonaty do aktuf by ją wpisał bo za biurkiem siedzi. Ale? ....... No musiałabyś coś naprawdę nawywijać!!!! Bo My z Żonatym to? ........ No my jak widzę wielkiego i dobrego serca facety są!!! Żonaty czy ja się mylę, no powiedz? Toż my jak jakie Apostoły takie my dobre są!!!!Za życia chcieli nas beatyfikować a le na fotografii w takim dowodzie z aureola to nie za ciekawie wyglądamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mów że i dokazywać lubią diablice??? Małgoś!!! Jak to jest z dokazywaniem? A już nam pisać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację i tylko z tego powodu żeśma się na beatyfikowanie za życia nie zgodzili bo taka aureola w dowodzie to fajans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam różki:) a wy nie możecie mieć aureolki? Co Wy bawicie się w Jacykowa i uważacie, że aureolki już są "passe"(czy jak to tam sie pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Małgoś raz ze jak napisał Żonaty aureola w dowodzie to fajans a po drugie? ............. No co Ty zaraz by jakieś mohery mnie po rękach całować chciały że ja niby święty (a ja łobuz, och!!!) i co? .......... No po czymś takim to i ze wzwodem u faceta problem być może!!! A po trzecie no niechby mi pod oknem jakie pieśni zaczęli śpiewać to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to byłbyś idolem:) Mentorem wręcz, a i u szanownego Rydzyka znalazłbyś posadkę (ciepłą dodam, bo coś tak ze źródłami kombinuje, ciepłymi rzeczy jasna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pokaże!!!! No co Ty. Arwa ma wyłączność!!! jakby co to kto wie czy na jakie wirtualne obrzezanie by nas nie skazała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... kombinowac to i owszem kombinuje ci on na potęgę i to nie tylko z ciepłymi wodami :) ....ale to kombinowanie chwały mu nie przyniesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×