Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

Malakezjo to przez męża bo się uparł witamin dostarczać:-) a najlepsze słodycze dla mnie to kurczak w nemalże każdej postaci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie nektaryny to jakiś wygibas genetyczny skrzyżowanie brzoskwini ze śliwką więc unikam bo jeszcze mi trzecia noga urośnie albo co .... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurczak? Aaaa To taki gawron udomowiony co to po podwórzu chodzi i paskudzi a co niektóry jak mu się ciurkać chce to o świcie ryja drze w wniebogłosy tak? Ponoć to taka gra wstępna. Ale o świcie dzioba drzeć na całą okolicę, że się ciurlać chce? No ja tam wolę po cichutku co by naśladownictwa po sąsiedzku nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak. Masz rację Żonaty, masz!!! Wygibas genetyczny to jest!!! Tak jak ten, no banan!!! Ponoć banan najlepsze to takie maleńkie a nie to co w sklepach widza. Malpy to takie niezbyt urodziwe zwierzaki do człowieka podobne takie banany wcinały od wieków a teraz. A teraz jak tego nowego banana zobaczą to im się oczy czemuś dziwnie błyszczeć zaczynają. Banan w łapę i chodu do tej swojej zachrystii a co z nim robi. A kto to wie!!! A małymi bananami ponoć się nie chowali!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta29xxx
ale mi internet zamula dzis strasznie raaany chyba faceci za duzo swintuchow ogladaja w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka , już myślałam , że Cię wystraszyłam ;-) to takich fcetów zamulaczy do Ojce Dyrektora zgłosić , wirtualną spowiedź niech im zrobi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Internet jej zamula??? Na chłopów zwala winę, no!!! A może Bozia pokarała ze fizjonomii mnie i Żonatemu nie podesłała. Bozia to chłop przecież, prawda Żonaty, Bozia to chłop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....pewnie że chłop, .....przynajmniej z gramatycznego punktu widzenia :) ...a co do mulenia ... ja osobiście nic nie ociągnę choćbym chciał ...bo zapuścili nam w sieci taki filtr że przedszkolaki mogą po sieci bezpiecznie buszować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zaocznie możesz beatyfikacji się doczekać!!! No jakie łobuzy krzywdę Żonatemu zrobili, no jakie łobuzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta29xxx
no zamula zamula nawet nie moge wam odpisac szybciej mi chodzi w telefonie internet niz dzisiaj w pracy ocipiec mozna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha , szepty trochę żonatemu krzywdę osładzają jak myślę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka a może ten Twój komp jaką alergie na drukowane litery złapał? No w każdym razie coś trzeba z tym zrobić!!!!! No jak to tak co by kobieta odpisywać nie mogła, no jak??? Może kto jaką szkodliwość zrobił albo, co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwuś a delikatnie mi tam z Żonatym, delikatnie!!! Grys przecież wczoraj targał. Więc delikatnie mi tam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo o mnie sobie krzywdy nie zrobi bo ja mięciutka jestem ..... no kurde wszędzie , same krągłości i kantów brak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bardzo dobrze, bardzo dobrze jak kantów nie ma bo to i na cieniu ładnie wygląda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Malakezjo , nie musisz się o kolegę martwić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mówiłem, mówiłem że na cieniu będzie ok!!! Mówiłem??? Arwa daj popatrzeć, no nie bądź taka, no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha Malakezjo Ty faktycznie poszodowany jesteś bo do Ciebie tylko jeden szept wizualny poleciał :-) Śpieszę niegodziwość taką naprawić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się wszyscy pobudzili:):) Pewnie przez tą gorącą forteczkę:) Oj w takim łóżeczku z taką blondyneczką to bym się wygrzała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonaty może ona tylko na panie jest zorientowana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No krzywdzi, krzywdzi!!! Aeroplanem do Barcelony frunąc będzie to i krzywdzić się jej zachciało!!! Nie dobra Anetka, no nie dobra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwuś, ale toż my nic przeciwko orientacji nie mamy, ja sam jak pisałem musiałem w poprzednim wcieleniu być lesbijka .... a z własnymi fotami się Anecie nie napraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×