Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

coś mi na maila fajnego przesłał , siem uśmiałam :-) co zaś snu się tyczy to powiem tyle , że byłam w nim ja i były gładkie kobiece uda i.... mmmmm ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to łobuz, a mnie nic nie podesłał, nawet dalej nie wiem jak wygląda :) hahahha no to już widzę jak hormony u Ciebie buzują od samego rana :) załoga u Ciebie w pracy dzisiaj zagrożona widzę :) ..i jak wspomniałaś bez względu na płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee tam , w pracy to niehigienicznie , toż podwładnych molestować nie mogę bo do sądu jeszcze pójdą a nade mną tylko boss a on mnie nie pociąga ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też dokładnie ;-) toteż molestowanie tu uskuteczniać będę , no weź mnie posmyraj wąsiskami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...oj z tym to najmniejszego problemu nie ma, zwłaszcza że dość ostre są bo wczoraj przyciąłem troszkę bo mi zaczęły w konsumpcji przeszkadzać ... tak że już pod biureczko kicam i smyram tu i ówdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za karę pod biurko ich wsadzę , żeby odpracowali hihihi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! No tak erotycznie ma być dzisiaj!!!A reszta ekipy to gdzie. Anetka no rozumiem lotnisko zamiata co by do Barcelony się udać, Ale Małgoś! No co migdały jej ten laryngolog na stół wyciągnął. A Natk@! No nic nie powiem nic!!! Ja to ja? Erotyczne przemyślenia miałem o świcie to i młyn takowy powstał ze dopiero i to na sekundóf osiem wpadłem. Arwa coś tam Ci na szeptalnie podesłałem i popchnij to dalej co by ludziska uśmiech na twarz rzucili. Za jakąś godzinkę może tu wpadnę i bacznie poprzyglądam się co zacz. Żonaty no nie mów fotkę Ci wysłałem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta29xxx
melduje sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo popłakałam się ze śmiechu :-D taką pobudkę to codziennie poproszę ;-) Anetko kchanie 😘 witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to do Ciebie pod biureczko zaglądnę jak z Agatką skończę hihihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hmmmm zapraszam z przyjemnością wielką, oj nie odkurzane tam było od dość dawna :) to i napracować się za wiele nie będzie trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubię dłuuuuuugo sprzątać :-( już wiem , posprzątam dwa razy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no toż przecież przerwę w sprzątaniu zrobię , aż taka ne jestem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za sranie tu wpadło i chce co by walić!!!Sranie nie wie że walenie gruchy wzmacnia paluchy? No nie wie??? No to informuję, uczone w książkach tak pisali. A i jeszcze pisali ze jak ktoś brzydko mówi to mu Bozia może język przy samej "dupie" opitolić!!! Sranie na pewno na sprężynie z tapczana wiązane było i za cholery do stołu dojść nie mógł aby papu było bo zaraz o ścianę nim waliło!!! Język zatem brzydki ma a jak język brzydki to jak filozof mówił patykiem taki człek od maleńkiego pupsko wycierał. Nerwa łapał za brudne barchanki i opieprz od mamy zbierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo jak trafnie ujęte ;-) Ho na biurko , nie daj się prosić ;-) Żonatemu już posprzątałam a Anetka nie chce pod biureczko wejść ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się już szykuję. Tylko?......... No najpierw na szeptalnię wpadnij ja w tym czasie jaki rozdział Kamasutry tak szybciutko przelecę co by jakiegoś obciachu nie było? Pasi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi z figurami będzie ?? jaaaaaaaaaa , już płonę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj, no poczekaj!!! Zaraz, zaraz!!! Tylko śmignę do bryczki po gaśnicę!!!.............. O teraz tak, teraz ........ Teraz dobrze, dobrze..... Zamykać oczy pozostali bo? ............. No co bo? ............ Tak trzymaj, tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta29xxx
a kurwa pracuje z baranami i nikt nic nie wie i przez to mam zamieszanie w pracy wiec sobie was poczytam a jak bede miala czas to napisze pod biureczko z przyjemnoscia wejde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka no pecha masz, no masz, jak z baranami pracujesz!!! No może oni z tego no? ............... Chałupniczego in vitro na świat przyszli!!! No ja słyszałem że gdzieś jakieś bez papierów medyki takich narobili, no słyszałem!!! No i że nie za ciekawe to osobniki ale że? ........... Że Tobie przyszło z nimi pracować? .......... A za cóż to tak stwórca Ciebie doświadczył??? No w żalu nieutulonym my wszystkie że tak trafiłaś, no w żalu!!!!No tylko patrzeć jak jaką petycję wyskrobiemy co by Ci w tej robótce ulżyć. No mówisz i masz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×