Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

Żonaty się siły zregeneruje a w nocy to psocić trzeba a nie spać ;-) miłego popołudnia i 😘 dla Ciebie na dowidzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak dokazywać trzeba. Mus tali jest bo? .......... No co Unia wymaga tylko o tym nie mówią co by jednego faceta z Torunia nie denerwować. Dyrektor on przecież. Pozdrawiam wszystkich cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu sama zostałam , nic trza się za robotę wziąć w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrzostwo
Ja też tak mam.......i jestem zdecydowana spróbować tylko gdzie znależć taką dziewczyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i miłego piątkowego,słonecznego dnia życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam równie serdecznie, choć ....choć trochę biegająco bo nie skorzystałem z pewnej reklamy więc biegam :) Arwuś a ty to po godzinach nie miałaś się relaksować a nie brać za pracę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonaty no relasik też zaliczyłam .... ;-) Ale stwierdzam , że 13 godzin pracy to jednak za dużo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uważam że stanowczo za dużo :( ... ja tam się obijałem całe popołudnie a że wcześnie spać poszedłem to wyspałem się wyśmienicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdraszczam , ja niewyspana i w parszywym nastroju :-( Liczę , że niezawodni jak zawsze poprawicie mi humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry???? Co humoru Arwus nie ma, no co nie ma!!! To ja Ci instruktaż na szeptalnie wysłałem a tu humoru nie ma???? Tylko, no!!!! Arwa, no!!! A spróbuj Ty mi chichotać, no spróbuj rzecz to poważna jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Malakezja , no nie chichotam bo z takiego tematu nie przystoi .... toż to by nie po temu.... no jak mu tam , no nie po bożemu by to było ;-) Żonaty dowcipny jesteś , nie kryguj się i humor poprawić umiesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj tam nie po bożemu, no wymyśliła!!! Nie po bożemu to od tyłu jest? Jak dlaczego, no jak? ........... Za blisko krzyża jest to i nie po bożemu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz , jaki paradoks , toż to tym bardziej po bożemu powinno być jak blisko krzyża ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Letę po szampana , truskawki (to dla pań ) , wódkę i zagrychę (to dla panów) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jubileusz, jubileuszem, ale????......No muszę zapytać, no muszę!!! A koła z rowera nie ma któreś z Was??? No jak jakiego, no jak??? Przedniego koła przecież!!! Obejrzeć to i pomóc trzeba człowiekowi. Wódeczka dla nas Żonaty a Ty aby nie rowerem do robótki przyjechałeś??? http://youtu.be/8Jj-3XH9NJM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo matuchno , ludziska , ściepe na koło robimy bo biedak jedyną podporę stracił ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i sława uderzyła mu do głowy.... ktoś mu pewno powiedział... człowieku masz talent idź i wykrzystaj go , msakraaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy sie bawicie a ja mam te strony poblokowane i nie mam pojęcia z czego rechoczecie :( ...poza tym latanego dziś mam i nie siedze tu cały czas buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy sie bawicie a ja mam te strony poblokowane i nie mam pojęcia z czego rechoczecie :( ...poza tym latanego dziś mam i nie siedze tu cały czas buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi to chodź się jeszcze do piersi przytul ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×