Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

hahahahaha , no dobra , dla sprawiedliwości też się rozbiorę ;-) No już, z ciuchów wyskakiwać biegusiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam , no ten 21 niekoniecznie , nawet przy kącie prostym się aż tak bardzo upierać nie będę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz, zaraz przy kacie prostym powiadasz? No co Ty jeszcze nam prostaty nie wywaliło, no co Ty? Żonaty ano śmigaj po kątomierz!!! No co nie ma, co nie ma wczoraj był taki drewniany ze szkoły co to na tablicy się różne tam esy floresy maluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haahaha liijką też mierzyć będziecie ? ;-) Ja organoleptycznej oceny dokonać chciałam ale jak wolicie drewno.... hihihihi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kąta mierzymy Arwa, kąta!!!No i widzisz 155 stopni proszę ja Ciebie a Żonaty?...... !58 stopni no zobacz Ty, no??? ....... Trenować musiał ale zaraz zaraz no??? .... No jak się napina do? ... Do 165 stopni dochodzi tylko? .... No coś czerwienieje mi na twarzy. No dobra, dobra Żonaty, no wygrałeś. Ale tak zdrowie narażać??? A teraz no niech będzie ocena organoleptyczna no niech będzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj no sobie jakąś poduchę przysposobię coby wygodną do oceny pozycję przybrać , wam też radzę oparcia poszukać bo należyta ocena troszkę potrwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawaj Żonaty tą szafę z papierami, tak tą!!! No co zdziwiony ze klucze wyjmuję? Mówiła Arwa ze trochę potrwa to co? Z kluczem w tyłku? No daj spokój!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha tylko wiecie skutkiem ubocznym takiego badania są miękkie......... kolana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolana miękkie? nakolanniki mamy tylko no zobacz jak to Żonatemu mowę odjęło no!!! Ale wzwoda to ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od którego by tu zacząć ....hmmm.... ene due like fake..... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha ... no juz poluzowałem Makalezja bo jeszcze by się gałki po podłodze potoczyły :) ...ja tam o inne skutki uboczne tych badań się boje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonaty więc zacznę od Ciebie ;-) hmmmmm , badany obiekt , wykazuje zadziwiającą zdolność do powiększania swojej obętości.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj tam Żonaty no zobacz mowę odzyskałeś dzięki Arwie to martwisz się o skutki uboczne??? No zobacz jak kobietka na obroty potrafi wejść no zobacz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonaty nie drzyj się bo Twój szef jeszcze tu padnie i na fri zechce się załapać!!! No ja wiem ze Ci dobrze, no wiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm , obiekt wydziela też ciepło i jest zaskakująco miły w dotyku , aczkolwiek osobnik do ktorego obiekt jest przymocowany , dziwnie poczerwieniał na twarzy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz o 200% bardziej podniecić jego/ą? Chcesz mieć silniejsze orgazmy z nim/ą? Chcesz zwiększyć swoją atrakcyjność o 20%? Chcesz mieć powodzenie w klubach? Chcesz wzmocnić wasz związek i odnowić fascynację tobą? Chcesz w drugiej połówce wzbudzać większe porządanie? Chcesz, aby potencjalni partnerzy, ludzie w pracy i szef byli mili dla ciebie i bardziej przychylni? Jeśli na te pytania twoja odpowiedź jest tak, to wejdź tutaj i poczytaj: http://www.feromony.pl/pp/bswfbaet :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm obiekt wystrzelił bialawym płynem po czym zmniejszył swoją objętość , na bliczu przyczepionego do niego osobnika ukazała się niezwykle interesująca mina i twarz przybrała klor normalny , więc lodu już nie trzeba ;-) Badanie należy powtórzyć na drugim obiekcie , żeby oceny dokonać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymaj mnie Żonaty no nie bądź taki nie widzisz ze jakiś wibracji dostaję!!!O matkooooooo ale odlot!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na drugim obiekcie zaobserwowano podobne zjawiska aczkolwiek osobnik do niego przymocowany koloru twarzy nie zmienił tylko w wibracje jakoweś popadł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pękaj? Jak mam nie pękać no jak? Co ja Ciebie tak jak Ty mnie segregatorem po łbie biłem, no biłem??? Tego w qrwa w Kamasutrze nie było!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w trakcie badania drugiego osobnika zaobserwowano niecodzinne zachowanie pierwszego , w związku z powyższym adanie należało znacznie przyśpieszyć by nie doszło do uszkodzenia badanego osobnika ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzięki Bogu Arwuś no dzięki Bogu!!! No widzisz zabił by mnie, no!! Ale zaraz zaraz Żonaty no co Ty w szefa marynarkę małego wycierać??? ......... Chodźże no tu o tu..... O widzisz w firankę to co innego, o tak. No co mam pokazywać dalej? No wybacz. No wiem żeś jeszcze pobudzony no, no wiem!!! tak i ja wiem że Arwuś fach w rękach posiada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×