Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

hahahaha no to teraz chwilka wewnętrznej dyskusjii ocena nastąpi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko bez stopniuf jak w szkole na polskim, bez stopniuf!!! Uraza z Żonatym po szkole mamy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze więc , po badaniu dochodzę do wniosku , że obydwa obiekty przypadły mi do gustu , w związku z powyższy zajmujecie panowie razem miejsce ....... 4 ;-) Co dlaczego 4 ? No to chyba jasne jest ? Na pierwszych trzech panoszą się Natka , Małgoś i Anetka hahahaaha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... ja jestem w stanie taki salomonowy wyrok przyjąć bez szemrania i zadowolony jestem :) toć topik jest wyraźny i do czegoś zobowiązuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobowiązuje, zobowiązuje a te trzy wymienione :"Jaszczurki" to co? Obnażać się poszły. Żonaty!!! Transparent w łapy i? ........ Żądamy piętrowych autobusów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahha , Malakezjo a na cholerę Ci piętrus potrzebny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak sobie napisałem a co? Miałem napisać że żądamy promu kosmicznego czy co? Prom kosmiczny droga rzecz jest a i na dokazywanie miejsca mało!!! A taki Autobus? O matko!!! Arwa a gómuf ile on ma!!!Na tych no? ... Oj tam kołuf ile ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie fakt , w piętrusie jeszcze nie dokazywałam , łapię transparent i się przyłączam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie konduktorze mam transparent w dłoniach i wyciągnąć nie mogę , ale może by tak Pan sam ? Nie mam kieszeni więc ze staniczka wyciągnąć trzeba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu jakiego podniecenia doświadczę ale co tam??? A tak od siebie to ten transparent odwrócić przecież na tej stronie napisane LENIN WIECZNIE ŻYWY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na te wasze igrachy niestety powiem tylko tyle że odbijam kartę i do domu lecę :) ... weekend, wolna chata, krewetki i dobre winko .... mniaaaam :) papapty i do sklikania w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonaty duuuuuużo hmmmm........ w ten weekend Ci życzę :-) Buziaczki dla Ciebie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo , teraz we dwoje się będziemy po tym autobusie ganiać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymaj się Żonaty, no trzymaj!!! Tylko tych krewetek nie za dużo, dla nas zostaw co nie co!!! I? ........... A nie daj Boże po tym winku na rowera włazić!!! Myślę że w chałupce zobaczysz czy to grozi!!!A tak zapytam a koła to gdzie nie masz do rowera? Jak jakiego? przedniego koła. Bo my z Arwą tylko tylne na zbyciu mamy, prawda Arwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w rzeczy samej Malakezjo , ja gdzieś tam jeszcze pedały widziałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedały mówisz? No to ja teraz wiem co bidulek tak w rozkroku na tym rowerze naginał. No teraz wiem. No widzisz Ty jakie te pedały nie dobre są, no widzisz? A i czapkę jak mu zwichrowali jak na obroty weszli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha , Malakezjo , niestety wysiąść z autobusu już muszę bo na szczęście kończę dzisiaj pracę o ludzkiej porze :-) Pozdrawiam i do spisania :-) 😘dla Ciebie coby po równo z żonaty było ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bilecik? No co na stół poproszę no jak tak, no!!! Miłego wypoczynku Arwuś i te "Jaszczureczki" z plaży na poniedziałek pościągaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Jak miną Wam dzień humorki jak zwykle dopisywały? Pozdrawiam Wszystkich, Arwa Ciebie szczególnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natuś słonko moje , gdybym wiedziała , że będziesz , siedziałabym jak przyklejona do kompa .Całuję 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wes9olek
z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy dzisiaj się byczą w domowych pieleszach a ja znów w pracy :-( Ale i tak na wszelki wypadek dzień dobry mówię i miłego dnia życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×