Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

drżyjcie narody , się będzie działo (mam nadzieję :-0 ) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witam wszystkich cieplutko, witam!!! Się będzie działo? No to co? A niech się dzieje. Co bedzie to bedzie Arwa dawaj!!!!Tylko nie pękaj??? Teraz tak na godzinkę zniknę a tu ma mi porządek być a w ogóle to co z reszta, no co pytam??? Może na zamieszki w Londynie w celach rozrywkowych co niektóre panie się udały. Bo młyn tam konkretny a jedna taka to tak piszczała jakby? ..... No jakby migdały chore miała!!! No kto to mógł być, no kto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... żeby jakaś tam krzyczała po polsku to nie słyszałem, ale widziałem w TV na własne oczy jak jedna Polka skakała z okna bo by się w domku zjarała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Malakezjo :) Żonaty , no zwariował nam ten świat :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no różny już seks miewałam , ale taki coby chałupę podpalał ??? a ja myślałam , że co nieco wiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co nie co wie? Napalona była na strażaków czekała bo facet już nie mógł, a strażaki plamę dali i tyle!!!I się tak bidulka rozpaliła że??? No że widać jak się rozpaliła!!! No przyznać trzeba tylko ze skromna była bo przed ewakuacją się jeszcze ubrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...fakt ubrana była, co prawda detali dostrzec nie można było ale n a golasa nie skakała na bank to może i skromna, a może jeszcze się rozebrać nie zdążyła po pracy jak ją pożar dorwał ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale , że też to ubranko się jej nie schajcowało jak taka rzpalona była ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie przesyłam buziaki dla wszystkich..........pamietam o Was tylko z czaasem sami wiecie jak to u mnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś tu w radiu mówili o jakimś wydarzeniu ale nie dosłyszałem, no nie dosłyszałem!!! Ato??? ........... Natusia się pojawiła!!!Witam Natuś jak tam "Robaczku" po remontach już aby? No już szybciutko się chwalić bo nie wiemy z Żonatym czy na ta parapetówę to z parapetami przyjść mamy czy wystarczy ognistej wody zasobnik pokaźny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... hahahah no toś się doczekał Malakezja :) N@tka jak to N@tka wpadła i wypadła jak z przeciągiem ...nie nadążysz :) ...w każdym razie pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja widzę że wszyscy jacyś pracusie dzisiaj, no wszyscy. A że tak zapytam a Małgoś, a Anetka to co? Jakoś ich tu nie widać nie słychać, nic!!! Kampanię wyborczą zaczęły czy co? A może? ............... No właśnie na banicje skazane zostały czy jak? A jak tak to? .......... No za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jedyna kara o jakiej dla nich słyszałem to miał być taniec na rurze z czego już przez kumoterstwo Arwa Gosię zwolniła ... ale o banicji żadnej nie słyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka to już chyba na tych wojażach a Małgoś szeptalnię na głucho zamknęła , na banicję nikogo nie zkazywałam a już na pewno nie kobiety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka mówisz już do Barcelony pofrunęła? Tak bez pożegnania? Jak to tak? No jak? A Małgoś dlaczego to szeptalnię zamknęła. Co tu się wyrabia? kryzys jaki czy co? Jak nie Arwa to kto ich na banicje wysłał że ich tak powcinało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba przyjdzie nam się uzbroić w cierpliwość i poczekać aż na łono tematu wrócą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No aby mi tu z łonem wróciły!!! No bo bez łona no to jak? No jak kobietce bez łona wracać? No powiedzcie no jak??? A i wytłumaczyć ciężko gdzie się takie łono wzięło i zapodziało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha Malakezjo , łono a stałe przyczepione , trudno by zgubić było ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może i trudno, może i tak. Ale zapodziać się ponoć potrafi!!!A w ogóle to łono poważna rzecz jest i tyle??? A czy przyczepione no dyskutował bym no dyskutował A Rosjanie na księżyc to co wysłali. no co? Łonochoda wysłali, no tak czy nie? A widzisz, widzisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na erotyzmie pomyka po globie srebrzastym proszę ja Ciebie, na erotyzmie!!! Tylko jak oni go zatankowali? O to jest pytanie, no!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm musi jakąś dziurkę skubaniec ma ;-) i przez tą dziurkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Arwa, Arwa.... słyszałem już o nekro, zoo i innych filiach ale żeby już robofilia i to na księżycu to już lekka przesada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie a tym bardziej u Ruskich? No co Ty. Ponoć take pchłę maja ze jak na dyńkę skacze do Bajkała (to takie jezioro u nich) to matki dzieci z wody muszą wyciągać bo by się potopiły maleństwa taka fala się robi. Bo u nich tam wszystko największe jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexik seksem , pchły w Bajkale pchłami a dzionek się kończy i coraz bliżej my dłuższego weekendu :) a dziewczyny nas już wszystkie opuściły nawet Arwa nie dokazuje ostatnio zbytnio ....poza złym wpływem na rynki światowe i giełdę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×