Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

obu naraz ,bo dwóch takich przystojniaków nie prędko się trafi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toż ja tu wdzięki swoje już na biurku prezentuje a ten instrukcji potrzebuje ;-) Żonaty , no weźże mu wytłumacz co się robi w takim wypadku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie rozpusta na całego "psia mac" kto dzisiaj z szafy w szpagacie pięknym skacze no kto? W marynarza trzy cztery?................. No tak Klingończyk na ciebie wypadło jak by nie liczyć to teraz stringi tył na przód i skok ma być piękniutki telemarkiem zakończony tylko nam tu nie narzekaj ze kolana bolą albo jakiś kręgosłup!!! Żonaty tonów kilka grysu do chałupy zatargał a Ty wiesz jaka jazda była!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwa toż ja goły jak święty turecki stoję. Zaraz zaraz o.... o.... o..... cud!!! We dwóch stoimy jak z kim ze ślepym co od urodzenia się do mnie przyczepił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha , a ja niestety muszę się biegiem ubrać i uciekać , dokończymy we wtorek . Kochani trzymajcie kciuki za spełnienie moich weekendowych planów. 😘 dla wszystkich a dla żonatego 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tylko brakowało aby nam transparent z napisem samoobsługa zostawiła!!!! Żonaty co jest ze Arwę tak wymiotło!!! Nawet na orgazm nie poczekała? Pali się co czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... widać coś ważniejszego od orgazmu :) ....może szef dzisiaj godziny skrócił i zamiast tu wirtualnie dokazywać poszła w realu narozrabiać, może po prostu zaczęła realizować konspekt na weekend nad którym wczoraj pracowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co tak wszystkich wymiotło? No co jest? Jak tak, to? To i ja znikam a co? przecież goły jak jaki debil tu stać nie będę. Do widzenia wszystkim mówię i? Arwa jakby co to?......"RĘKAMY I NOGAMY KCIUKY TRZYMAMY!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich z rana po długim weekendzie ... trochę jeszcze niedzisiejszy bo w niedzielę się skutecznie zresetowałem i to do tego stopnia że mi RAM wyczyściło i nie bardzo sobie przypominam końcówkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez witam cieplutko wszystkich ale? .......... No co ale koło południa wpadnę no chyba że? ........ A sam nie wiem co? Ale wpadnę tu , wpadnę!!! A porządek to ma być!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę? Pomór jakiś czy ciuchy ludziskom "buchnęli" podczas weekendu, no sam nie wiem co tu myśleć. No nie wiem. Arwa cicho sza, reszta kobitek nurki pod woda do dzisiaj robi czy co? To ja start rakiety z Bajkonuru odwołałem a tu takie numery? No nie wiem co powiedzieć no nie wiem!!! Zamieszanie na cała galaktykę powstało. No potem tu wpadnę i zobaczę czy aby sił specjalnych nie ruszyć co by to całe towarzystwo się znalazło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witaj Małgoś, witaj!!! W gotowości na wszystko??? A migdały co? Pikuś!!! Już tu nam pisać bo Żonaty wagon tabletek do ssania załatwił i na bocznicy tego wagonu pilnuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tu nic dzisiaj nie rozumiem, no nic!!! Małgoś na wszystko gotowa a tu co? A tu cisz okropna. Luuuuuuuuudzieeeeeeeeeee co się z wami dzieje dzisiaj no co? Małgoś w gotowości na wszystko nawet na in vitro co by je na takich dżdżownicach przeprowadzać i co? I nie ma chętnych? Małgoś ano dawaj do laboratorium, no dawaj zobaczymy czy tym dżdżownicom aby oka się nie pokaża ze zdziwienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No żeby ducha żywego nie było????? No wiecie co????? Szczyty jak w tych no? ........... No w jak Himalajach i tyle!!!Nawet nikt do widzenia nie powiedział!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani :-) Weekend mi się przedłużył i dopiero wróciłam , ale za to co to był za weekend mmmmmmmm ;-) Jestem przeszczęśliwa i śmigam po świecie z nieustającym bananem na buzi :-D Oficjalnie wszem i wobec informuję , że znaki zapytania umieszczone w temacie wymazuję korektorem , już nie obowiązują ;-) Pozdrawiam i odezwę się jutro , bliżej 10 bo najpierw muszę robotę ogarnąć 😘 dla wszystkich :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i proszę, proszę? Wróciła Arwa no coś takiego. Ale? Arwa wróciła i co? I pociągi w RP stanęły, no to nawywijała, no nawywijała!!! Zbiorową komunikację co to po drodze żelaznej pomyka szlag trafił. No ja tak czułem ze zamieszanie będzie, no ja tak czułem. Ale zaraz zaraz? Jak znaki zapytania nie obowiązują??? To znaczy ze jednak Arwuś biseksualizm służy i radość przynosi!!! No jak tak i radocha wielka to my Żonatym gotowi z tej radości nawet toast denaturatem (w przypadku braków oszałamiaczy innych) wznieść. A w ogóle to Dzień dobry wszystkim mówię, a co? No ale Arwuś myślę że co nie co się tutaj dowiemy jak było, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i sorry za wczoraj, ale szef mnie wyrwał do centrali i już do biura nie wróciliśmy :( Cieszę się że Małgosia doszła do siebie ale jakoś z gotowości to widzę jedynie deklaracja została :) ....za to Arwa już pewna swego :) ...cieszę się ale nie podzielam chęci Malakezji do opijania faktu denaturatem, po niedzielnym skuciu się z zięciem na zimno i wczorajszych imieninach dzisiaj nie za bardzo nadaję się na jakikolwiek alkohol ...sam zapach grozi cofką wisły do narwii ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak co racja to racja. Małgos deklaracje zgłosiła i? I tyle by było!!! Dżdżownice poszły się ciurlać, in vitro miało być a nie było no w świecie biologii Małgoś plamę dała. Żonaty ja napisałem ze w przypadku braku innych oszałamiaczy to toasty denaturatem wznieść, a nie od razy w jagodziankę ruszać!!! Zapach grozi cofką? No wiesz co? W masce do nurkowania trzeba i tyle i zapachu nie będzie!!! Ale jak widzę to Ty ostro przyprawiłeś ostatnimi czasy tylko nie mów ze spokojnie do pokoju szedłeś a rodzina nie wiesz to dlaczego a po rekach Ci deptała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×