Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

No co Ty może Arwa bidulka jaki konspekt na dokazywanie pisze albo i nawet scenariusz to i zakręcona silnie jest. No co myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żnaty , to tylko brak , czasu bo na dokazywanie więcej go potrzeba :) ja się obrobię w pracy to wrócę do siebie ;-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha chłopcy , brakuje wam mojego dokazywania ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwa ... Ty do siebie nie wracaj tylko do nas :) oj Malakezja możesz mieć rację ...weekend 3 dni to tak na chybcika nie można trza się przygotować permanentnie od planów poczynając ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewno że przygotować się musi, no bo i jak??? sama gra wstępna to z dzień trwać musi z przerwami na posiłek oczywiście i na to? .... No na siku co jakiś czas. Wstrzymywać nie wolno bo to zdrowiu źle służy. A reszta to co? Pikus? Zapięte na ostatni guzik wszystko być musi. Instrukcja krok po kroku i to nie byle jak a drukowanymi literami proszę ja kogo. Arwuś tylko nie przemęczaj się aby, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha spokojnie , kochani , nie tak łatwo mnie zmęczyć i dla was mi jeszcze powera wystarczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mów ze po trzech dniach potrafisz szpagat na żyrandolu zrobić i jeszcze na faceta trafisz. Jak tak to? No to ja się podaje do dymisji!!! A ten power to? No nie masz gdzie jakiej flaszki z nim albo może sprayu? No jakby co to i przydał by się, a co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak po co? No jak? Arwuś, pod sejm bym poszedł z kotem sąsiada Jarosłąw Wielki by wychodził a ja? ........ A ja psik takim sprayem i to by jazda wtedy była!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niem czy wymarzona dla Jarosława wielkiego, no nie wiem??? Ciekawe które by miarczało w chwili uniesień. W każdym bądź razie na drapane mógłby Jarosław liczyć, no mógłby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takiś , łaskawy ? no proszę Jarosława by pierszy raz ludzka ręka drapała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak pierwszy raz to? No szkoda kota, no szkoda!!! Wytrysk po tylu latach? O losie!!! Toż by zwierzakowi łeb urwało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha , ale jaka satysfakcja , że byłeś tym perwszym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak! Masz rację satysfakcja zajebista. Tylko aby Macierewicz lub Ziobro się podpiął!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w ukryciu , trzeba najlepiej jeszcze kota za psa przebrać coby nie poznali ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak by co do czego to? .... A krzyczeć do budy, do budy!!! No i wtedy zgorszenia w narodzie by nie było. A teraz? No teraz znikać muszę i ? .... No ładniutko Do jutra Arwusi powiem a co? No przecież wychowanie staranne odebrałem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Malakezjo , miłego popołudnia Ci życzę i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich słonecznie i miłego dnia życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Arwa myślisz jeszcze cos o mnie? Pozdrawiam Panów oczywiście , miłego dnia życzę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natuś , kochanie , przecież wiesz , że nieustanie 😘 Żonaty witaj słonko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak usłyszałam te słowa to już moge spokojnie zabrać sie za swoje obowiązki..........bo bez takiego wyznania byłoby trudno;-) Ja też o Tobie myślę Arweczko Witam Żonaty;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natuś , posiedź z nami bo tęsknimy ;-)a przynajmniej ja 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z rozkoszą bym tu posiedziała..........ale zarobiona jestem po uszy, żal mi odchodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×