Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

... na szczęście nikt nie deptał, tłoku w domu nie było ...sami z zięciem do nocy my przy stole ostali i dopiero o 3 nad ranem nasze panie zeszły po nas coby do wyrek odholować :) ... tak że żadnego deptania po rekach nie było za to do dzisiaj nie mamy z zięciem pojęcia jaki to ważny temat męczyliśmy do 3 nad ranem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jaki temat? No jaki? Może wpływ długości fali tsunami na grę wstępną nietoperzy w dniu 30 lutego roku ubiegłego. To może być, no może!!! Ale Bogu dziękować że holowniki (patrz kobiety)na hamak zaprowadziły!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć chłopaki , przepraszam za spuźnienie ale robota mnie złapała i puścić nie chciała :-D 😘😘 dla was :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Auć , reprymendę przyjmuję pokornie ;-) Się poprawię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapeńkę :-P , Ty masz pojęcie jak ciężko jest pracować , pisać z ukochaną i jeszcze na kaffe wchodzić ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja się chyba bardziej pogniewał bo cicho siedzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie sadzę, pewnie też zarobiony a jak tu nikogo nie było to i nie zagląda :) ....mnie się możesz jak zawsze łatwo wykupić :P ...zwłaszcza ze w chyba nastrój boski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha , zakochana jestem , szepty wstrzymane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co zarobiony, co zarobiony??? Papier toaletowy mam, instrukcje jak go używać co by pleców nie ubabrać przeczytałem, czuli? ....... Wersal jakby co jest!!!Szeptalnia wstrzymana!!! No to Arwus musiało być naprawdę ok. Tylko abyś w jakaś melancholie nie popadła albo co??? A ukochana to chociaż od Żonatego i mnie pozdrowiła???? No to na co czeka. No na co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhaha było nieziemsko :-D:-D:-D a do ukochanej już lecę pisać pozdrowienia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melancholia mi nie grozi , bom zakochana na wesoło :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się cieszymy z Malakezją, za buziaki dziękuję i żegnam wszystkich czule, feeee, ..... Malakezja dla ciebie graba nie buziak :) do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhahaha żonaty bo już się wystaszyłam , że orientację zmieniłeś hahahahaha , do jutra 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewno że się cieszymy jak i Arwuś ucieszona jest. Żonaty orientacji nie zmieni no ja chyba też nie. Jak dlaczego? No kobietki jakoś mnie dalej rajcują no i tyle. Zresztą!!! A jaki facet by ze mną wytrzymał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha podzielam Twoją skłoność do kobiet hahahaha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia, pozdrowienia!!! Aby ładnie były napisane i drukowanymi literkami i równiutko było!!!Nieziemsko było, no!!! To jakby nie patrzeć no co Ty Arwuś odlot pełen był? Jak tak to Ty bilet wolnego wstępu na Bajkonur czy Canaveral masz!!!To Wy prawie te no? ....... kosmonauty czy inne tam astronauty prawie jesteście!!! A co do skłonności do kobiet? No wiesz obawiam się co bym dzisiaj jakiego orgazmu czy też innego tam „zamotania nie dostał na widok suszącej się na balkonie damskiej bielizny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha , aż tak ? Malakezjo post miałeś czy co ?? :-P Uciekam już do domciu , jutro postaram się bardziej udzielać 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postu nie miałem bo dokazywać to jak na salonach dobrą michę wciągać, ale jakieś mnie prądy proszę ja kogo wzięły że Ci się udało. Żonatego też na pewno wzięło jak" dziada lemoniada" jak i mnie, ale czym prędzej do domciu smyknął. No to jak Arwuś śmiga na chałupkę to do jutra i miłych snów życzę i uśmiechu z rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak i cisza zapadła od wczoraj a jak straszna, No kto by pomyślał!!! Ale dzień dobry a i do widzenia jakby kto tu był powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzień dobry powiem, no powiem!!! A potem zobaczę czy ktoś tu dzisiaj zawita? Bo wczoraj? No pomór jakiś czy prąd odcięli, a może to przez strajk na kolei, bo cisza straszna była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witaj Kligończyk. A reszta? No nie wiem coś mówią ze w Papui Nowej gwinei paru naszych przymknęli za jakieś dokazywania, ale czy to o bywalców tego topiku chodzi? No cholera wie? Z drzazgami w nosach te Papuasi biegają a i drukowanymi literami pisać nie umieją. Tak ze poczekamy i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam wszystkich:) No w końcu mam chwilkę na poczytanie i popisanie ale widzę że towarzystwo się rozproszyło w tak cudny dzionek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak widzę Małgoś się zjawił no to rad niezmiernie jestem. A własnie? Małgoś a co z reszta ekipy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm ...Malakezja jak to gdzie ? ... chyba się wątek wyczerpał, Arwa zakochana, mam nadzieję szczęśliwie biorąc pod uwagę jej nieobecność, Małgos się zjawiła po długim niebycie .... mnie przybija jałowa rzeczywistość ... Natka też się gdzieś zapodziała .... a dzisiaj to sie zwijam bo weekend się zaczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Małgoś zasłużyła na wiadro lemoniady a reszta? No nie wiem? To ja tez miłego weekendu wszystkim życzę i znikam. Małgoś Ty chociaż trzymaj fason!!!A i na migdały mi uważać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×