Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

Arwa ...jak Cię lobię to to nie jest w porządku .... to ze chora to jesteśmy z Malakezją w stanie zrozumieć, tak normalnie po ludzku, ale tego że Tobie tylko prezenty podsyła i Ty nas przez to pozbawiasz chleba i igrzysk to już nie rozumiemy ! Knowaniom za naszymi plecami mówimy stanowcze NIE :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie, piękny dziś dzień ....przynajmniej umnie za oknem. Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle czas mnie goni więc niestety ni mogę tu długo zabawić, choć z chęcią bym sie tu troszke pokęciła;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie!!! No Natka, Natka!!!! No Ty wiesz co, no wiesz??? Wpada jak Gagarin do rakiety na tym? ... No na Bajkonurze i myk!!! I już jej nie ma!!! A Żonaty racje ma Podpatrzylibyśmy jak to się kręcisz, no popatrzylibyśmy!!!A co do Małgosi to na pewno Arwie jakieś tabletki do ssania na gardło zapodała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonaty ja dostałam bo zasłużyłam a wy nie ;-P Malakezjo prochów ne łykam hahahaha :-) a prezent od Małgosi lepszy niż wszelkie tabletki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak bo bym zapomniał oczywiscie knowaniom za naszymi plecami mówimy stanowcze nie i dodam i? ............... I wprowadzamy od dzisiaj, i to już, a bezwzględny zakaz wykonywania lotów nurkowych przez nietoperze na obszarze powietrznym Najjaśniejszej RP a co? A do odwołania a jak. I tak nam dopomurz buk!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jak Małgoś nie słyszy to jej przekaż Arwa ....niby jak to jest że ty zasłużyłaś a my to nie ... a jak nie, to my też z Malakezją zasłużyć chcemy na to co by to nie miało być co w Twoich oczkach Gosię rozgrzeszyło :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie omieszkam Małgosi waszej petycji przekazać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Małgoś 😘 ja tu dzisiaj z dużego doskoku ale cieszę się , że jesteś 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmobilizowała? Jak po wojskowemu to ujęła??? Wychowanie posiada bo? ....... Dzień dobry było. Ale??? ....................... Jak migdały pytam, no jak migdały??? Choroba dopadła a obnażać się z Anetką raz dwa śmignęła. I nie zapytam, no nie zapytam gdzie dniuf tyle się urzędowało. No nie zapytam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jaką Anetką? Ja Was z jakąś Anetką?;) Przynajmniej nie pamiętam...ale na silnych prochach jestem więc możesz jakaś siłą, znienacka coś mi zabrała...tylko co??? Jakie obnażanie....? Kurde jakaś amnezja mnie dopadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kto to widział, no kto? Arwa usprawiedliwia a my z Żonatym szaty na sobie rwaliśmy, w bezsenność ze względu na zdrowotność Małgosi popadli i jeszcze troszkę a do jakiej onanii by doszło takie zmartwienie w nas siedziało. Tak, tak!!! Małgoś!!! Co by to było przedostatni raz, jasne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha Małgoś kochanie , podzielam Twój entuzjazm dla termometru ;-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temperaturę masz? Wkładasz i wyciągasz? Matko Boska a może to nie migdały tylko termostat Ci wywaliło!!! Małgoś a ja tak zapytam? A koła z rowera to Ty nie masz? No jak jakiego przedniego koła? No nie mów ze nie widziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i on klaun, no może tak!!! Ale złodziejstwo to okrutne u nas jest. No bo jak on klaun to co by nie mówić namiot cyrkowy buchnęli w dzień biały!!! A Ty Małgoś to co? Chleba w domu nie masz co by prochy jeść??? Żoooooonatyyyyyy!!!!! Zrzutkę na śniadanko dla Małgosia robimy, no bidulka nie to ze chora to i głodna a może i zdenerwowana bo się tym, no? ........... Termometrem się bawi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo no weźże dziewczynę uświadom bo pewnie nie miała czasu , czytać naszych wypocin stworzonych w czasie jej nieobecności :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś no co Ty nie czytałaś co tu się wyrabiało??? No nie czytałaś??? No wstydź się!!!! Już mi się rumieńcami oblewać!!! Termometr proszę na półeczkę nie martw się przypilnujemy i zaległości szybko nadrabiać. Ty wiesz co tu się wyrabiało??? Jeszcze wczoraj o drogę do domu pytałem tak zakręcony byłem, a Żonatego to ludziska do domu wożą bo nawet zapytać nie wie jak. Taka jazda była, no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co? Uświadomiona teraz? Uświadomiona??? Opłacało się chorować, no opłacało??? absencji chorobowej jak by nie było to??? No to by była jazda bez trzymanki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka cisza zapanowała, jaka nieobecność? No tak, no tak!!! No muszę o Was co nieco zadbać, no bo i tak. Żonatego do domu woza, Arwa? No tez jakby co to i jej się to może przydać? Małgoś chora więc i po co ma bidulka na piechotę naginać jak jechać może, Anetka? Na lotnisko czymś przecież trzeba, Natka no po tym malowaniu to i zmęczona być musi więc też środek lokomocji potrzebny być może. A więc? Oto namiar na środek transportu zapodaje!!! http://youtu.be/SgMe3AYuBAc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo , zamawiam takie taxi na 15 hahahahahaha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×