Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

Jak w kim Małgoś, no jak w kim??? W kobiecie musi zakochana jest okropnie!!! No zakochana jak te? ........... No jak sto bandziorów zakochana i tyle. A w kim? No ja nie wiem? Żonaty na pewno wie, ale coś "skubaniec" o tym to ani mru,mru!!! W każdym bądź razie jak widzę to uczucie silne wystąpiło bo Arwy jak widzisz ani słychu ani widu i kto wie? Może po jaki hamak lub inne łoże z baldachimem do jakiś sklepów się udała. No jak tak to ja się wcale nie dziwie erotyzm oprawę godna królewskiej sypialni mieć musi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djuna
Nie wiem z czego to wynika, że im jestem starsza tym więcej mam myśli o kobietach. Kilka lat temu miałam przygody z dziewczynami, z koleżankami i to po pijaku zazwyczaj, ale były to tylko pocałunki i to w dodatku z mojej inicjatywy tak teraz myślę. Jestem w długoletnim już związku, mój chłopak wie, że kręcą mnie dziewczyny, ale czy byłabym gotowa spróbować- nie wiem. Marzy mi się coś spontanicznego, ale jednocześnie rozsądnego za zgodą chłopaka... Nie przeczytałam całego wątku, więc wybaczcie jeśli wstrzelam się nie w porę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo , Żonaty , Małgoś , wybaczcie nieobecność lecz miłość tak mną zawładnęła , że na nic innego czasu nie starcza:-D . Erotyzm faktycznie wymaga odpowiedniej oprawy , lecz raczej o świece , szampana i truskawki niż o hamak tu chodzi ;-) .Każdemu życzę szczerze takiej fascynacji i tego co to wyprawia z umysłem i sercem :-D . Odkrywam nowe rejony w erotyzmie i muszę przyznać , że są to rejony bardzo ekscytujące i zajmujące , gorąco polecam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djuna , trafiłaś jak najbardziej odpowiednio :-) , nie powiem Ci co powinnaś zrobić bo do tego każdy musi dojść sam , powiem tyle , miłości z kobietą nie da się nijak porównać do kochania się z mężczyzną bo to dwa całkowicie odmienne światy , to inne emocje i inne doznania . Musisz być pewna , że tego chcesz i znaleźć odpowiednią osobę , nie decyduj się na pierwszą lepszą bo tylko się rozczarujesz.Seks z kobietą jest zmysłowym przeżyciem , niezwykłym i fascynującym ale musisz być na to gotowa , bo to nie tylko czerpanie przyjemności lecz również jej ofiarowanie . Ciało kobiety pieści się inaczej niż mężczyzny i powinnaś być pewna , że faktycznie chcesz tego dotyku i intymności nie tylko doświadczyć lecz również ofiarować . Powodzenia w podejmowaniu decyzji i ewentualnej jej realizacji :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djuna
Arwa, czy ostatecznie powiedziałaś mężowi o swojej fascynacji kobietą? Jak zaareagował? Czy może trzymasz to w tajemnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woman33
hej djuna, skad jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam @
Arwa mogłabyś dodać trochę pikanterii pisząc co i jak:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Djuna mój mąż wie o wszystkim i akceptuje mnie taką jak jestem , bez jego zgody nie szukałabym kobiety , za bardzo go kocham i szanuję :-) Igtam po pikanterię gdzie indziej się udaj ja już nie szepczę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim, witam po weekendzie :) Malakezja ... żonaty to wie tyle co Ty : Arwa zakochana w kobiecie i realizująca swoje fantazje i tyle... nic więcej nie wiem ale i tyle mi wystarcza :) ...co nie zmienia faktu że pustawo się zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam , oj tam , zaraz pusto ;-) muszę wam tu jakąś godną następczynię znaleźć bo sama strasznie was zaniedbuję 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja piękna właśnie wstała :-D więc uciekam bo nie dam rady pisać i tu i z nią :-) 😘😘 dla wszystkich :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Dzień dobry powiem a co? Chociaż tylko na chwilkę wpadłem ale jak widzę to Arwauś żyje i ma się dobrze. Pozdrowionka cieplutkie wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś cisza nastała bo autorka dostała amoku na punkcie pewnej kobiety i panowie poczuli się zaniedbani ;-) Wybaczcie mi kochani ale moja piękna zajmuje każdą sekundę mojego czasu i każdą myśl , polecam każdemu taki stan bo nie istnieje nic fantastyczniejszego niż stracić serce i głowę dla najcudowniejszej kobiety ba świecie :-D pozdrawiam wszystkich cieplutko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry? No tak jak widzę to Małgoś ledwo co z choroby migdałów się wykurowała a teraz uszy bidukę zaczynają boleć!!! No ładnie, ładnie!!! W choroby jakieś laryngologiczne gotowa nam popaść!!! Małgoś może w czym pomóc, co? No to nie ma sprawy wal jak w dym!!! Natkę to jak widzę jakieś łobuzy w jasyr wzięli czy co? Żonatego w kazamatach zamknęli a Arwa? ........... No niby duza dziewczynka a w amok wpadła!!! A amok o Jezuniu?..... Taki amok może niebezpieczny być jak? ......... Jak się na bosaka śpi, tak, tak!!! Ale ze piątek dzisiaj, pogódka ma być temperaturowo przyzwoita to mniemam ze co niektórzy do wód jakiś się udadzą co by ochłody doznać, zatem? ........... Pozdrawiam cieplutko wszystkich i miłego weekendy życzę. A? .............. A aby mi tam zanadto nie dokazywać i żeby mi masowego środki przekazu w poniedziałek o jakiejś demoralizacji nie prawiły. Czy to jasne, no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No muszę tu wpaść i co nie co napisać. Jak dlaczego? No jak dlaczego? Mus taki jest i koniec i napisać trzeba. Arwa czasu bidulka nie ma bo? No jak co? .... Wszystko jej jak na razie "pasi" czyli jest ok. Zakręcona okrutnie a jaka szczęśliwa? No moi drodzy no!!! No narody bierzcie i klękajcie, taka jest szczęśliwa. A dlaczego to piszę? ..... No bo jak kobietka szczęśliwa jest to wiadomo że czasu na śmiganie po Kafeterii nie ma ale? ...... No troszkę tu była i o Kafeterii myśli i zapewniam wszystkich że tęskni. No co jest, co jest. Nie ryczeć mi tu bo pomyśli kto że jaka szkodliwość w rodzinie albo co? tak ze jak już troszeczkę się szczęściem nacieszy to i niewątpliwie tu zajrzy. Tak ze włosów z rozpaczy nie rwać, szat na sobie tez nie, i o asfalt lub jakie inne podłoże głową nie bić. Tylko czekać. Pozdrawiam wszystkich cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
uniesienia jak zwykle.... mijają:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzały Smerf
cholera że mnie się nie mogła trafić jakaś biseksualna i oboje byśmy snuli sobie wizje na różne tematy,ech życie przeleciało i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka_]_
czesto w pracy wlasnie jak jest chwila wolna to podnieca mnie mysl o tym ze mogla bym piescic sie z druga kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×