Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fan For Fun

duża łechtaczka

Polecane posty

Fan For Fun już dostał na mnie namiary hehehe co nie??? napisze tak jak jemu...plaża w zakresie od Sarbinowa po Łazy...a co ty tez chcesz mnie szukać po stroju kąpielowym??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośc jest pieknaaaa
uwielbiam lizac łepchtaczki wszelkiego rozmiaru ...mniaamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za moment do Was wracam, mam łapki zajete.. (dla dociekliwych jem.. nie łapkami, sztućcami)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, a już myślałam, że zostawiłeś mnie tu...ale ja niedługo będę musiała zniknąć, bo kompa musze oddać, i się szykować :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm jakby Ci to powiedzieć...na szaleństwo piątkowo-sobotniej nocy...:-) chyba się nie obrazisz??? plissssss mogęęęęęęęęęę?? ;-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież dzisiaj jest sobota hehe jestem chyba zakręcona po tym smażeniu na słońcu ;-) to sobotnio-niedzielnej nocy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wazne jakiej nocy szukam... nie bedzie mnie przy Tobie :) ale moze i lepiej. zawsze mozesz zaczepić pana lodziarza i mu wytłumaczyc o co chodziło :D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że ładnie :-) oj ten pan lodziarz jak mnie zobaczy to na pewno nie bedzie chcial ze mna gadać :-) pewnie ucieknie :-) A dlaczego lepiej, że nie bedzie Ciebie przy mnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to dlaczego lepiej.. z powodu odrobinę większej jednej czesci ciała :) szukam.. :). . (nie wypowiadam slowa "łechtaczka" bo moderator usunie topiszcze: :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech przebrnęłam przez kolejny juz topik... czy moderatorzy poszaleli dzisiaj..? ja nadal twierdzę że tutaj jest miło... tylko dlaczego zamilkliście? aaaa no tak Fan pewnie mecz ogląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×