Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fan For Fun

duża łechtaczka

Polecane posty

ale ja nie noszę czerwonego... wogóle nie przepadam za tym kolorem... więc szału ze mna nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to przez Ciebie tak...bo jak mi powiedziałeś,że mam o tobie pomysleć jak zobaczę takiego owego pana... a po tym wszystkim co się uśmiałam dzisiaj z Tobą...to jak mialam się nie śmiac:-) tylko mi go szkoda kurcze... bo mógł na prawdę pomyśleć, że to na jego widok...a zły nie był ( tylko nie bądź zazdrosny) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kilka strojów... jeden z nich jest biały ;) martini bianco tez lubię... no ale skoro już jakby sie pożegnałam to czy wypada wracać... buty zdejmować ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukaj.. ja Ci naleje chętnie ale żeby później nie było ze wymieszałaś piwo z martini a ja pod Twoją "nieobecność" zająłem sie Twoim watkiem tematycznym :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj nie ważny kolor...przecież ten topik nie jest o strojach kąpielowych, co nie?? tu chodzi o co innego...a ja jestem tu żeby pomóc FFF w poszukiwaniach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FFF nie bój żaby mocną mam głowę,i tylko raz w życiu film mi się urwał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko więcej wtedy gadam... heheh to wtedy wyganiają mnie na parkiet, żebym to wytańczyla...a nie wygadała hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buciki zawsze wysokie ;) no to poproszę lampke martini... czy to juz bedzie rospusta jak poprosze z oliwką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie takie głowy ja widziałem w swoim zyciu szukaj :D. :). choc wolałbym zobaczyc zupełnie inną czesc ciała :) akurat tak mnie naszło i sie uparłem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo proszę.... roZpusta miało być.... mi to nawet z pod palców poprawnie wyjść nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukaj.. ja tam Cie na parkiet nie wygonie, gadaj sobie ile chcesz. Zaskocze Cie, ale nawet posłucham. i doleje Ci martini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole dialog niż monolog....żebys se nie pomyślał, że jakaś trajkotka jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło tutaj - no ale skoro juz tutaj jestesmy w tak miłym gronie . :) to pozwól ze podpytam, jak to jest z Twoja łechtaczką ?? (tylko csssii bo mederator jeszcze nie spi).. modkuuu.. a moze martini? hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki.. posącze i poczytam... bo wbic się między was szans nie mam ;) a i specjalnych ambicji tez nie... miło tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukaj.. - Ty to masz łeb na karku teraz nie bede uzywał nazwy Martini. z naszego dialogu wykluczamy "łechtaczke" i "martini"zastapmy oba słowa cyferkami Ł - 1 M - 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło tutaj - moze masz inne wrażenie, ale ja zdecydowanie widzę Ciebie wbitą i to całkiem solidnie :) i żeby nie było niedomówień.. w temat, w temat no ale sprytnie wybrnełas z mojego pytania - punkt dla Ciebie milo tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukaj.. - a powiem Ci ze lubie nawet na parkiet wyskoczyć wprawdzie bardzo dawno tego nie czyniłem ale kto wie moze odkurzę troche ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukaj.. - Ty mi sie tu urzniesz i pan od lodów to Ciebie nawet jutro nie pozna :) ale ja poznam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×