Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fan For Fun

duża łechtaczka

Polecane posty

ja nic nie mowie, ale znowu przez takiego jednego...to siedzę przed kompem zamiast sie szykować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukaj.. - to jak juz znajde ten Twój czerwony strój to sie poruszamy. znaczy ten no na parkiecie :D. zreszta, obiecałaś mi, ze jak znajde Ciebie na tej plazy to jestes moja wiec sie rozgladaj jutro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam całkiem sporą
dlatego noszę takie długie spódnice coby się nie obijała o kolana. najgorzej jest na basenie. wszyscy myślą że mam potajemnie skrywanego członka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukaj.. - a weź Ty juz nigdzie nie idz. siedz na tym..... krześle i bądz grzeczna :D.. albo nie, niegrzeczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewno, że na parkiecie...o niczym innym nawet nie pomyślałam... no ciekawa jestem czy mnie znajdziesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowa całkiem spora łechtaczko, uważaj podczas prasowania. aaa, i nie zatrzaśnij jej w pralce. szkoda by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahhahaaaaa no nie...co ja sie z Toba mam hahahaha ... a co ja zrobię z tą energią co we mnie jest...musze się wyładować...tylko nie proponuj wiesz czego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fan... jestem jestem ale miałeś racje (albo 6 zmysł) musiałam na chwile do rzeczywistości wrócić... moja Ł mieści sie w twoich ramach... no skoro wystarczy by była większa od ziarnka kukurydzy... poproszę M i już sie wbijam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam całkiem sporą
staram się. w razie potrzeby zawiąże w warkocz z wargami sromowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło tutaj - to ja nawet sobie Twoją Ł w ramki oprawie. ale nie martw sie. czesto bede patrzył na ten obrazek i nie tylko patrzył :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukaj..- zostałem sprowokowany do uzycia słowa na Ł.. ten pomarancz to pewnie modek który czychał na moje Ł. ech wpadłem jak oliwka w martini :) znaczy M. tak u mnie szukam.. u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FFF ty nie bądź taki zdesperowany, że na ramki bedziesz się rzucał...nie lepiej w realu??? no ja idę poszaleć...a Ty nie rób z siebie starszego niz jesteś!!!!!! tyle co masz to nie jest jeszcze aż tak źle...to , że ja wolę młodszych to nie znaczy, że ty masz na tyłku jak emeryt siedzieć ;-) rusz swoje 4 litery gdzieś w miacho...a może jakaś Ł sie trafi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukaj.. - jeszcze dzis posiedze, jutro sie nałaze po plazy :) zbieram siły, znaczy kumuluje energię :) szukaj.. - dobrej zabawy.. i jakby Cie tam ktos na parkiecie zainteresował to pomysl o mnie :). tylko nie smiej sie chłopakowi w twrz :D.. wpadnij jutro :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fan.. typowe... baba pijana..itd? nie .. nie masz daleko...:) znaczy po te ramki ..coby miarę wziąść..:) no sorry ale humor zaczyna mi wracać... tylko czy to wypada tak publicznie.. ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukaj..- a moze my razem w miacho pójdziemy, masz wiecej kolezanek, zrobimy przeglad i musztre :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mnie wyganiasz???? hę?? teraz to ja muszę na koleżanke poczekać, bo gdzieś polazła...a sama nie pójdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło tutaj - nie mogłas powiedziec zanim zaczałem to martini pić ? moglibyśmy sobie teraz ramki przymierzać :D teraz juz po spozyciu jestem, no chyba ze mam tak blisko ze na piechte dojde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukaj.. - ja nie wyganiam Ciebie. tesknił bede nawet, masz babo placek :) siedz, za pózno juz na wyjscia zaraz zamkną lokale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło tutaj - czasem dochodze :) na rekach też :D to gdzie mam isc miło tutaj ? okresl azymut rozpisze mape,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×