Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fan For Fun

duża łechtaczka

Polecane posty

Ochochochooo co ja widzę :-) jaka miła pogawędka... ehh,że mnie nie było. Ale fajnie, że chociaż Wy w końcu na siebie trafiliście :D No a my z Miło tutaj pewnie, że trochę poplotkowałyśmy same jak Ciebie nie było, ale Fan zauważ,że tylko własciwie o Tobie...widzisz jakie jesteśmy Ci wierne :D:P Fan słuchaj Miło Tutaj ma rację, napisz coś o sobie, właśnie kolor oczu, kolor włosów, może to zwoła tutaj jakieś wielbicielki Twoich walorów, może jeszcze coś więcej nam o sobie zdradzisz:-) no i dość delikatnie i cenzuralnie możesz opisać jak byś się zajął taką Ł jakbyś już ją znalazł. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukaj... witaj! szkoda że cie nie było na naszej z Fanem pogawędce :) Tyle tylko że Fan się chyba na mnie obraził bo mu napisałam że mało zdecydowany w poszukiwaniach jest... a to w końcu prawda:P Był, zniknął i nie mógł się zdecydować czy wraca czy nie :P Fan... wracaj ! ja obiecuję że już w temacie głosu nie zabiorę :D :P A było cicho siedzieć.. ech... baby... :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hello, ja tak dla wiadomości, że rano jestem zazwyczaj, bo potem pracuję do późna i nie zawsze mi sie juz chce odpalać kompa. A w sprawie Fana, to ja też uważam, że Fan nasz to topik troche zaniedbał...ale cóż, najważniejsze , że jeszcze istnieje co nie :P Więc Fan bierzemy się do ostro roboty, i wznawiamy poszukiwania, i proszę bez obrażania mi się tutaj tylko do roboty się weź, bo chłopie będziesz czekał na tą swoją Ł ochochocho i jeszcze dłużej :D Nie trać nadziei!!! Pamiętaj co Ci pisałam w pierwszym topiku :D :P Czekamy na Ciebie!!! i pomożemy oczywiście ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem.... ale Fan się na mnie obraził.... szkoda.... więc siedzę cicho:( w końcu to jego topik i jego poszukiwania, ale kibicuję z ukrycia:) Fan no już się nie dąsaj.... chodź.... porozmawiamy o łechtace :P Szukaj... co u ciebie? Ja idę dzisiaj do fryzjera, uwielbiam te wizyty, już mi się mordka cieszy jak małemu dziecku na widok cukierka:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) Mnie troszke nie było, leże już kilka dni w wyrku i nie mam siły głowy podnieść, jakieś choróbsko mnie dopadło...masakra!!! Fan Ty się nie obrażaj tylko do roboty sie weź :-) :P :D kto za Ciebie będzie szukał hę??? Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam Was... Widzę, że olewka totalna... Co tam u Was???????? Czyżby śmierć naturalna nastąpiła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roccom
Ja lubię duże łechtaczki , fajna sprawa przy lizaniu i wogóle . Niestety mało kobiet ma takie , lub ja nie mam szczęscia . Zdażają się jdnak ekstrema np. tak jak na tym filmie : http://www.adultism.com/watch/528182/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik jest dla normalnych i takowych zapraszam :) (mogą być lekko świrnieci) :) A Ty Szukaj sie widze szybko odszukałas :).. ja cos czuje że Twojej Łechtaczki szukam Szukaj :). ** a czy ja moge powiedziec co po czesku znaczy "szukać" :)..nooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga zmiana poszukiwań nie musi byc duza... wystarczy, że będzie ładna... No mam po prostu chętkę potrącać ją językiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×