Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzamnie to

dziewczyny w uk.Czy wy tez tak macie?

Polecane posty

hej kolezanko powyzej ja jestem ze Slough :) chyba trafilas do najgorszego miasta w Anglii.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aussiB
nie ma to jak pocieszyc rodaka na obczyznie, ludzie odrobine optymizmu, nikt was tam nie trzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghyuiop[]
jestem tutaj 8 lat i duzo widzilam i slyszalam najgorszy badziew tutaj przyjezdza gdy agencje sciagaja ludzi jezdzac po wsiach i malych miasteczkach,i przyjezdza taki autobus 2 lub 3 razy w miesiacu .. stracilam prace wiec zeby zatkac dziure poszlam do pracy przez taka agencje to co zobaczylam przeszlo moje oczekiwania i zapamietam do konca zycia w fabryce za najnizasza place sami polacy obrabiajacy dupe,zawistni ,kablujacy ordynarni w roznym wieku ludzie .wytzymalam 3 dni i sie poddalam. maz mi tlumaczyl ze po 7 latach mentalnosc mam inna ....ze odwyklam od chamstwa i polakow ..moze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghyuiop[]
,7..lat tutaj jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mentalnosc sie zmienia na pewno, ja tu jestem 18 lat i jak jade do Polski to widze ze zupelnie inaczej na rozne rzeczy patrze niz moje kolezanki, czy rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia2424
ja szukam tu pracy i jest bardzo ciezko,ktos napisal,że Slough to najgorsze miasto w anglii-to chyba prawda.nie wytrzymuje juz tu psychicznie,i strasznie tęsknie za rodziną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weightwatchersdzialaaaaaaaaaaa
Natalka , to ze przyjechalas , tu nie znaczy , ze tu zostaniesz , na poczatku jest ciezko , ale trzeba w siebie uwierzyc i chyba miec plan. Ja przyjechalam do anglii , jak skonczylam studia i wiesz co guzik mi to dalo studia i 3 jezyki obce.w polsce jadlam chleb z cukrem.wydalam 70 L na bilet autokarowy i tata dal mi 100 funtow.Wysiadlam na dworcu wiktoria w londynie i wypalilam 2 paczki fajek.Nie mialam znajomych , ani pieniedzy , ale znalam biegle angielski.dzis jest juz super i jestem tu szczesliwa , zmienialam miasta , az w koncu wyladowalam na polnocy. Bylam bardzo zdeterminowana , zeby nie wracac do polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy mowicie
chcialam tylko dodac ze Weight watchers naparwde dziala! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weightwatchersdzialaaaaaaaaaaa
temat na osobny topik , tego nie chce zasmiecac , ale chudne z weight watchers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue Eyed She
Jest tu ktos moze ze Stevenage lub okolic???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×