Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdesperowana_

Wyjazd za granice, ex maz i dzieci..

Polecane posty

Gość Zdesperowana_

Witam wszystkich. Mój tata ma nowa kobiete która jest po rozwodzie. Ma ona trzech synów, z których najmlodszy ma 8 a najstarszy 14 lat. Ja sama mam 17 lat. Tata i ja mieszkamy w Anglii od wielu lat, a teraz chcemy zeby jego dziewczyna i dzieci przyjechaly do nas. M. rozwiodla sie poniewaz ex bił ja i dzieci, zdradzal, i pil. Rozwód byl bez orzekania o winie, ale jej ex ma ograniczone prawa rodzicielskie. Po konsultacjach z prawnikiem i interpretowaniu wyroku sadu wydawalo nam sie, ze M. moze spokojnie zabrac dzieci i wyjechac, niestety okazalo sie ze wg. konwencji Haskiej ex maz moze wniesc sprawe o uprowadzenie (M zamierza zostawic adres) i dzieci zostana jej odebrane. Prosze o jakies przydatne informacje- co mozemy zrobic, zeby M mogla zabrac dzieci, przyjechac do nas i juz zyc spokojnie? Dodam ze rozwiazanie sprawy polubownie nie wchodzi w gre, ex lubi robic jej na zlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz się nie wtrącać
bo to nie ciebie dotyczy prawa i to nie twoje rodzeństwo. A dzieci mają prawo do kontaktów z ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala nie ala
Trzeba iść do sądu i uzyskać zgodę na wyjazd dzieci z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana_
Nie, nie moge sie nie wtracac bo to JEST moje rodzenstwo, przynajmniej tak ich traktuje. Chcemy wszyscy byc rodzina. Dzieci maja prawa do kontaktów z ojcem? No cóz, dzieci twierdza ze ojca nienawidza, a najstarszy w ogóle przestal chodzic na spotkania z ojcem poniewaz nie chce widziec na oczy ani jego, ani jego kochanki, do której odszedl. Malo tego- co to za ojciec który bije dzieci, wrzeszczy na nie, bije ich matke tak ze musi uciekac do rodziców, wyrzuca i ją i dzieci na -15 stopni w zimie, pije jak swinia, a dzieci ze starchu przychodza ze szkoly i odrazu klada sie spac? Pomysl troche ty durna idiotko, a jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to milcz. Jakby sie kazdy tak wtracal do nieswoich spraw jak ja, to uwierz mi ze byloby naprawde niewiele katowanych dzieci na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana_
Ktos, cos, moze jeszcze wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana_
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty zdesperowana
to w końcu twoje rodzenstwo czy dzieci jakiegoś puszczalskiej której się zamarzyło nowe życie za granicą? Skoro koiecie się mąż znudził, nie musi dzieci ciągnąć do kochanka, bo przecież ona sama żyć nie potrafi, musi mieć gacha, prawda? Oj dziecko, ty się zajmij nauką, a sprawy dorosłych zostaw dorosłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdesperowanej
jesli to wszystko jest prawda co piszesz, to dziewczyna twojego ojca powinna wnieść sprawe do sądu o ograniczenie praw rodzicielskich lub w ogóle pozbawienie tego prawa. napewno beda potrzebne wywiady psychologiczne tych dzieci dla sądu. czestszy kontakt z policja, a jezlei nawet po rozwodzie dochodzi do burd ipobic to normalna obdukacja i swiadkowie. Z taka bateria kwitów mozna bandyte nieźle pohamować i wyeliminować z zycia dzieci i byłej zony. Ale najwazniejsze to kobieta musi przestac sie bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdesperowanej
a po co się mieszasz skoro to są obcy ludzie? Chcesz za jakiś czas usłyszec, że przez ciebie matka uprowadziła dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej sytuacji jedynym ratunkiem jest sąd !! sąd wyda Ci taką zgode na wyjazd i zamieszkanie za granicą,ale trzeba będzie dojsc z bylym partnerem do jakiegos ukladu co do odwiedzania dzieci,lub przyjezdzania doPOLSKI...moze to oczywiscie długo potrwac,szczegolnie w sytuacji kiedy były partner nie zgadza sie na coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×