Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedzisiejsza kobietka

dzisiejsi faceci to dno, w razie wojny zesrali by sie w gacie, a nie walczyli

Polecane posty

Gość xvcxvwafqwcx
sama prawda! Pracuje na zlecenia jako pracownik halowy. Same baby! 8 h tyrałam za śmieszne 5 zł z groszami za godzinę na dziale warzywa/owoce w Realu. Myślałam, że padnę! Gdzie Ci faceci, pytam się? Jak mnie babki zobaczyły to były zawiedzione, bo myślały, że przyjdzie chłopak a tu taka chudzina. Raz był chłopak ze mną, tyle, że on się obijał i wyłożył PRZEZ CAŁY DZIEN 1 mix (1 paletę towaru), przy czym ja bylam zmuszona SAMA wylozyc 4 mixy i posprzatac po sobie. A on wielceee zmeczony. Nie raczyl nawet mi pomoc ze słojami gdy poprosilam jego o pomoc. Tych przykladow jest o wiele wiele wiecej. Prawdziwych facetow juz nie ma. Oni narzekaja jak musza chodzic TYLKo CHODZIC po sklepie jako ochroniarz. Przy czym wcale nie wykonuja dobrze swoich obowiazkow tylko gadaja gorzej niz baby. Ploty im tylko w glowie, gdy koledzy przychodza w odwiedziny do sklepu. DZISIEJSI FACECI TO DNO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn.....................
Głosuj na Tuska.:) Głosuj na PO - partie ciot.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesia2991
bo bohaterowie na wojnie wyginęli ocaleli tchórze tak się właśnie niszczy narody - wybija się bohaterów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedzisiejsza kobietka
"no jesli facet mieszka załuzmy w wawie i robi cale zycie przy biurku itd. to skąd ma on miec pojęcie o rąbaniu drzewa czy innym podobnym zajęciu?" takie gościu to dla mnie nie jest mezczyzna. Skoro wybral zawod dla cioty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xvcxvwafqwcx
TU NIE chodzi o to, ze wybral sobie prace za biureczkiem... KAZDY facet powienien wiedziec o takich podstawach tak jak kobieta o opiece nad dzieckiem. Dzisiejszy facet leni sie i wszystko ma w dupie! Ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadchodzi era silnych kobiet i zniewieściałych mężczyzn autorko bedzie jeszcze gorzej nie ma juz prawdziwych maczo śmierdzących potem,zarośniętych palących w saloonie cygaro są za to spedaloni meteroseksualni pizdusie z powyrywanymi brwiami w obcisłych spodniach rurkach albo lajkrach nic tylko czekać jak w szpilkach bedą zapierdalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko tego topiku zdziwiła byś się wile w Polsce jest wojowników choćby tylko Ci co na meczy chodzą i uczestniczą w ustawkach. Kibole by poszli na wojnę jestem tego pewien to są prawdziwi mężczyźni. Nie jestem Hoolsem kiedyś chciałem być jestem Ultrasem ale potrafię się bić nie raz się biłem na meczach jak musiałem przeważnie na wyjazdach trzeba było walczyć w latach 90tych to były wyjazdy wielu Nam zazdrości tych lat ach jak bym chciał żeby znów powróciły. Kibole by poszli za Ojczyznę walczyć! Jestem tego pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedzisiejsza kobietka
ale kibole to ograniczone prostaki, prawdziwy mezczyzna jest choc odrobine inteligentny, sprytny. Kibole moze i sa odwazni, ale to nie wszystko. daliby sie podejsc odwaznym i madrym.... choc moze jestem uprzedzona do nich, bo mnie brzydzą łysole napakowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o diaska ja nigdy nie byłam u kosmetyczki a po jakiego grzyba on ma tam łazić?kobieta ma o siebie dbac i być ozdoba faceta a nie odwrotnie pedał mi nie potrzebny jak mój se raz jajca ogolił i klate to nie było bzykania póki mu nie odrosły chce w łóżku faceta nie pizde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojsko zawodowe , jak ułani
kibole się biją , ci co walczą w klatkach też, A ja jestem only woman i tez się biłam i trenuję.A musiałam zacząć trenować , bo moi faceci to były pezdy , i w razie czegokolwiek spieralali szybciej niż królik .Pomijając fakt ,że jednego ja musiałam bronić .Przemieszanie ról jest , ale chusteczkowy to biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kibole to Gentelmeni ;) wiem co mówię sam jestem jednym z nich i walczył bym za Ojczyznę tak jak walczę za Klub!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko znow sie mylisz nawet nie wiesz ilu Kiboli jest inteligentnych a walczą w ustawkach od zwykłego robola bo mądre głowy. Przestań czytać gazete wyborcza a przejdź sie na stadion ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn.....................
Kibole do mycia kibli. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojsko zawodowe , jak ułani
a za kogo czy co mają walczyć ? Pod krzyżem to przez babcie moherowe się nie dopchają. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiech na sali i totalne przerażenie jak nie maja za kogo walczyc i za co to niech stulą mordy i siedzą na piździe bo siara jak skurwysyn te ustawkini to wszystko co za świat kurwa powinnam żyć w innej erze i wlczyć na arenie jako gladiator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamera
jestem tylko ciekaw, czemu kobiety oczekują od facetów, żeby byli jak ich dziadkowie,bo tacy męscy...:d ciekawe czy wy byście się zamieniły na miejsca z kobietami z dawnych lat. jak wy okazujecie swoją kobiecośc? chyba już tylko poprzez ubieranie szpilek. chcesz krytykowac spójrz na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Kibole też walczą o Ideały ;) następna co naczytała się gazety wyborczej :p Dzieczyno wyjdź na mecz zobaczysz pogadaj z Kibolami oni Ci to objaśnią wszystko o co chodzi ustawki to tez jest sport to sport extreme ja tam wole raca się bawić na meczach :D ale jak jedziemy na mecz różnie bywa trzeba miec oczy na około głowy i zaciśniętą pięść w razie ataku. Te mundorowate patafiany także prowokują Kiboli do zadym a gazety potem wypisują że Kibol zaczął a prawda jest przeważnie inna. Nie jesteśmy święci> Walczyć o swoje potrafimy ;) To My Kibole! jestem Dumny z Tego że Jestem Kibolem! ULTRAS NIEBIESCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta takiego faceta
Dzisiejsi faceci to dupy a nie mężczyźni Mój facet nie wie jak sie obslugiwać wiertarką, nie wiedziałby nawet co zrobić z pękniętą rurą czy przeciekającym zlewem. Nie umie w domu zrobić nicc!!! totalna dupa!! Ale rpzy lustrze to sie pindrzy jak ta lala!! Mam dosyć dzisijszych facetów!! Nasi ojcowie czy dzidkowie wszytsko potrafili w domu zrobić , a wy to co???? wymagacie od kobiet rodzenia dzieci, gotowania czyli tradycyjnego zachowania a wy to co??? wam to sie nic juz nie chce...niedlugo przemienicie się w kobiety!! zniewieściali dupowaci chłoptasie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta takiego faceta
a gdyby była wjona to oni by nas wykorzystywali jako tarcze do obrony heheheh.... Chyba by sie posikali ze strachu i szukali mamusi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżeli ktoś tęskni za dawnymi
czasami to czy zgodziłaby się taka kobieta na to,żeby mężczyzna miał prawo dać jej lanie jak dziecku,jak to bywało to kiedyś,w USA do dzisiaj obowiązują szczegółowe prawa to regulujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna2299
to nie chodzi o dzisiejszych facetów , tylko dzisiejszych POLAKÓW znałam facetów z innym krajów i nie są takimi Cipami każdy Włoch wie, że ma fiuta i po co go ma to Polacy dziewczyneczkami są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytam gazet nie oglądam wiadomości nie zrobią mi papki z mózgu jak wam mam gdzieś kiboli i to o co walczą dla mnie są żałośni nie macie żadnego usprawiedliwieniea dla waszej głupoty mylisz pojęcie ideału z czymś zupełnie innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna2299
jak widzę te blond polskie mordeczki bez charakteru to rzygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×