Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedzisiejsza kobietka

dzisiejsi faceci to dno, w razie wojny zesrali by sie w gacie, a nie walczyli

Polecane posty

Gość kobieta takiego faceta
dzisiejszy facet to szpanuje wyglądem i nową fryzurą albo znajmoością sportowych niusów!!taki jest też moj facet i mam tego dosyc! To ja sie dokształacam robie kurs krawiecki zeby nie placic ciagle za skracanie spodni, gotuje, sprzątam, piorę, prasuję, zmywam naczynia....a wy to kurwa co??nakładacie zel na włosy, ogladacie tv, pirdzicie, bekacie, pijecie piwo po ktorym wam jedzie z geby!! tak to wygląda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna2299
kobieto takiego faceta weź z niego przykład i daj sobie siana po co się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta takiego faceta
aha zapomnialam ze moj facet sprzata i czasem gotuje ale to kolejny dwowod na to ze role damsko meskie juz nie istanija bo faceci staja sie kobietami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżeli ktoś tęskni za dawnymi
Obyczaje się przede wszystkim zmieniły,kiedyś były jednak bardziej surowe,ktoś aż tak bardzo chce ich powrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta takiego faceta
bardziej jara go odkurzacz niz wiertarka która nie umie sie zupełnie obchodzić, komputer to tez czarna magia, siadnie tv tez nie ma pojęcia co robić...kiedys wypadł mi pstryczek do zapalania swiatła i wisiał na drrutach to ten bał się cos z tym zrobic bo myslał ze go pokopie:-( żenuaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamera
dzisiejszy facet to szpanuje wyglądem i nową fryzurą - tylko to właśnie taki facet ma zawsze największe powodzenie u was:P więc nie fanzol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna2299
szkoda, że kobiety w Polsce też są głupie, pracują, starają się, wysługują facetów a powinny być pustymi lalami myślącymi tylko o jednym - jak w Kaliforni, gdzie faceci mają bzika na punkcie męskości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta takiego faceta
a juz nawet nie wspomne jak cos sie stanie z samochodem to NEMOOOOOOOOO!! a zmienić koło to tez NEMOOOOOO A moj ojciec czy dziadek otwierali maske, pogmerali i jechało sie dalej!!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojsko zawodowe , jak ułani
jakoś to wszystko posrane jest.Lubie silnych facetów, a latają za mną tacy popaprańcy co cyca szukają.Jedyny facet przy którym naprawdę było super , był taki ,ze spokojnie mogłam wszystko mu powierzyć i to zrobił.I tak to będzie szło w kierunku przemieszania rół i płci , raczej na to wpływu nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko czasem wydaje mi sie, ze jako kobieta jestem bardziej "meska" od wielu facetów;/ I chwalisz się czy żalisz? właśnie ten ciotowaty facet prędzej zaakceptuje taką męską kobiete. Męski facet chce kobiet niedojd w sukience i szpilkach, wrzesczacych na widok pająka i nie potrafiących niczego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta takiego faceta
pupa a gdzie sa ci mescy faceci????wyginali!!!Teraz wszyscy faceci wola silne kobiety bo oni nie potrafia jak kiedyś radzzić sobie w zyciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plakacmisiechcezesmiechu
Kobieto takiego faceta - po co wzięłaś sobie za męża kogoś, kto ci pod jakimś względem zdecydowanie nie odpowiada? A autorka też całkiem zdrowa nie jest - XXI wiek a ona o polowaniach, zabijaniu i odbijaniu wiosek. Musisz zauważyć, że nie każdy mieszka w buszu i jego codziennym zadaniem jest upolowanie zająca. Rusz głową. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta takiego faceta
Juz nawet nie wspomne jacy jesteście DUPOWACI przy PODRYWANIU !!! Wlasciewie co ja mowie??jakim podrywaniu?? Wy teraz to czekacie na ruch dziewczyny bo wam sie pomieszalo we łbach i teraz zachowujecie sie jak zniewieściałe panienki ktore trzeba zapraszać na randke! zenuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie sa ci mescy faceci????wyginali!!!Teraz wszyscy faceci wola silne kobiety bo oni nie potrafia jak kiedyś radzzić sobie w zyciu! tylko teraz radzeniem sobie w zyciu jest obsługiwanie komputera, dobrze płatna praca, jazda samochodem.... Nie trzeba już umiec plywac, orientowac się w terenie czy zabijac zwierzęta dzida bojowa.... Ja bym powiedziała że sobie radzą, zarabiają o 30 %lepiej od kobiet, więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedzisiejsza kobietka
1. Nie czytam wybiórczej, prosze mnie nie obrażać ;/ 2. Nie oczekuje powrotu do dawnych czasów, troche wam sie pomieszało. Nie chodzi o to, żeby się cofnąc w rozwoju cywilizacyjnym i prać w rzece zamiast w pralce;/ nie chce, by faceci i kobiety przeniesli sie do innej epoki, nie rozumiecie nic... 3. Ktoś wyżej pisze, że faceci ciotowaci, bo kobiety są zbyt męskie. Dziś są inne czasy, różnica polega na niezależności kobiet, nie są juz niewolnicami, ergo mogą więcej rzeczy. I to ma być powód żeby faceci byli ciotami? To tak, jakby mowić, że odkąd w USA nie ma niewolników-murzynow, to mężczyzni stali sie ciotami. Co to ma do rzeczy???? 4. Te bezbronne piszczace lale zadowolą sie byle pedziem, ale ja nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta takiego faceta
plakacmisiechce to moze powiesz mi gdzie szukac faceta ktory wie doc zego sluzy wiertarka i jak zmeinić koło w samochodzie????ja co spotykam facetow to same żelo wypindrzone paniusie!! Nie ma juz prawdziwych facetow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kunzitte Sammmana
Ja sie za to spytam na opak- gdzie sie podzialy prawdziwe kobiety! Takie ktore potrafia ugotowac co dzien smaczny obiad, w niedziele zrobia ciasto, ceruja ubrania, zabawiaja dzieci, itd...Zaraz sie podniosa krzyki ze emancypacja, itd... ale jezeli same sie zmienilyscie, to dlaczego oczekujecie od facetow ze stana w miejscu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te bezbronne piszczace lale zadowolą sie byle pedziem, ale ja nie! pedzio to raczej nie interesuje się kobietami... :p co do ciebie- to ty bardziej masz problem z akceptacja zmieniającego się świata. Mnie tez wiele rzeczy wkurza, np. ilosc samochodów, smród, itp. ale nie ma nic za darmo..... TYpowy facet męski jakich lubisz, nazwałby cię z pogardą babochłopem, i co fajne to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta takiego faceta
ja -gotuję -skonczylam kurs szycia i szyję w domu!! -sprzatam -prasuje -kocham dzieci -kosze trawe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(normalne w dzisiejszych czasach!!) -maluje sobie pokoje!! ( też normalnka!!!!) - pracuję i co, nie ejstem prawdziwa konbietą????myślę ze z cerowaniem mozna sie obejsc!! ZA to ty moze powiedz co robisz w domu??czy potrafisz cos zrobic czty do wszytskiego wołasz fachowca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plakacmisiechcezesmiechu
ja nie wiem gdzie szukać takiego, co nie wie, więc nie mam pojęcia, w jakich kręgach Ty się obracasz. ale nawet jeśli ktoś nie potrafi to nie powinien być jeszcze skreślony. to tak jak ja bym miał sprawdzać, czy moja potencjalna partnerka potrafi zrobić pomidorową idealnie pod mój gust i będzie w stanie urodzić mi 8 dzieci. chciałyście równouprawnienia - to je macie. podziękujcie feministkom. życzę miłej rozmowy, ja z chęcią włączę się do niej wieczorem. teraz muszę iść zapolować na dzika, żeby nakarmić dzieci i przy okazji dać w mordę sąsiadowi, coby moja żona zobaczyła, jak bardzo jestem męski. pzdr i do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do podrywania, to wierzcie, ale dla kobiet jest lepiej że tez moga podrywac. Podoba ci się facet i możesz próbowac a nie czekac tylko na tych co się toba raczą zainteresowac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta takiego faceta
dlatego mnie to tak wkurwia ze ja jakoś potrafię być prawdziwa kobietą a facetom się nie chce!! gdybym była lulunia co sie tylko pondrzy przed lustrem to pewnie dzisiejsi faceci by mi odpowiadali ale ja jestem prawdziwa kobieta wiec chce miec rpawdziwego faceta! czy ja tak duzo wymagam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżeli ktoś tęskni za dawnymi
Świat się zmienia,chociaż gdyby państwo odczepiło się od edukacji to kto wie czy nie powstałyby szkoły mające w programie prace domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plakacmisiechcezesmiechu
ja nic nie robię w domu, mam od tego kobietę. zajmuję się zdobywaniem żywności i walką z wrogimi plemionami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta takiego faceta
Mi nie chodzi jak autorce o facetow ktorzy potrafia walczyc za ojczyznę czy takich co potrafią polować...chodzi mi o przyziemne rzeczy dnia codziennego.. skoro dla kobiet sa kursy szycia, gotowania, prowadzenia domu to ja sie pytam czemu dla was facetow nie robi sie kursów pt " ZŁOTA RĄCZKA- ZRÓB TO SAM"???????????????????!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego mnie to tak wk**wia ze ja jakoś potrafię być prawdziwa kobietą a facetom się nie chce!! w tych tradycyjnych modelach kobieta pracująca była raczej zle widziana, więc nie jesteś idealna, wręcza przeciwnie. Powinnaś każdą godzinę spędzac z dzieckiem. :p I narobic sobie przynajmniej piątkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plakacmisiechcezesmiechu
ok, ja serio spadam, fajnie się z wami gada to jak coś będę wieczorem. póki co idę zapalić pochodnię w jaskini i razem z innymi samcami z plemienia wyruszamy na łowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego mnie to tak wk**wia ze ja jakoś potrafię być prawdziwa kobietą a facetom się nie chce!! i kochana, takie słownictow u kobiety??? Dostalabyś od męża tęgie lanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta takiego faceta
Dzisiaj gdyby w telewizji puszczona program jak za dawnych lat ADAMA SŁODOWEGO- słynnego majsterkowicza ktorego wtedy oglądali wszyscy i kupowali jego ksiązkę...to myśle że tylko kobiety zostały by przed telewizorem!!!! precz z takimi dupami a nie facetami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×