Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I_AM_WOMAN

Uważajcie na ZAWODOWYCH PODRYWACZY! Kobiety, nie dajcie sobą manipulować!

Polecane posty

Gość ale ma 185 cm wzrostu
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech ma i nawet 2 metry
ciekawe czemu jest prawikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se facet lat 30 ghkoiyr
użytkownik szukanie dziury w całym raz w życiu napisał coś w zrozumiałym języku i mile zaskoczył dowalił pytaniem retorycznym: A MOŻE LEPIEJ JEDNAK ZOSTAĆ OFIARĄ PUA? wy kobiety jesteście przesłodkie w bredniach które wypisujecie nawet jak przeczytacie tam jak was podrywają i tak będziecie wybierać tych samych facetów, i tak z tymi samymi będziecie skłonne na szybki seks, i tak tych samych będziecie chciały na mężów a to że PUA jest skuteczne w praktyce to tylko świadczy o was laski a dziewuszki twierdzące że nie są łatwe i brzydzą się podrywaczami mogę tylko wyśmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se facet lat 30 ghkoiyr
"Metody PUA są tak żenujące" żenujące? nie wiem, nie chce mi się oceniać ale wiem jedno, działają z całą pewnością nie każdy kto miał w szkole angielski wymiata za granicą, nie każdy kto ćwiczył na WF w szkole zdobywa medale na olimpiadzie więc i z PUA nie każdy wyniesie tyle ile może ale to inny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUA srua. To jest tylko biznes. Trochę mnie śmieszą wypowiedzi kobiet które piszą, że zostały wykorzystane przez PUA- uwodzicieli. Facet wam się podoba i uważacie go za atrakcyjnego to się z nim spotykacie. Nie ma tu jakiś magicznych zaklęć. Nie spodobałby wam się to byście się z nim nie umówiły, choćby nie wiadomo jakie teksty zapodawał. Albo wypowiedź, że po jakimś tam szkoleniu znajomy zaczął zaliczać laski jedna po drugiej. Jest to możliwe, ale te laski też musiały tego chcieć, więc nie widzę w tym problemu. Podobnie jest z facetami. Jeżeli laska nie pociąga go fizycznie to nawet jakby była mistrzynią w opowiadaniu bajek i miała pelerynę w gwiazdy to chuja z tego będzie. Uczą np. że jak chodzisz sobie po centrum handlowym i widzisz laskę która ci się podoba podchodzisz do niej i zapodajesz tekstem w stylu: Podobasz mi się i zły bym był na się siebie jeżeli bym cię nie poznał. Stefan jestem:D". I zdobywasz tak dziennie z 20 numerów telefonów. Nie wiem jak na to reagują laski bo nie próbowałem. Tylko nie wiem czy tak naprawdę później te laski się umówią z kimś z którym zamienili 4 zdania. Prawdopodobnie te się umówią którym spodobał się twój wygląd ale też nie koniecznie. Chociaż też są dobre strony tego PUA, a mianowicie uczą, że facet ma dbać o siebie i nie wyglądać jak łajza i ofiara losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oki pua srua ale
są skurwydziady które to wykorzystują w złych celach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boki zrywac ze smiechu
z autorki, ktora z mega wczuta i poczuciem misji podjela sie oswiecania i ostrzegania biednych, naiwnych gasek :D te cale "metody i sztuczki" zalosnych "PUA" to cos, z czego mozna sie zdrowo posmiac, a nie cos, czego trzeba sie obawiac i wkrecac sobie w glowe chore akcje typu "nie zaufam zadnemu facetowi, bo kazdy moze byc tym strasznym PUA!" :D jak ma sie minimum oleju w glowie, troche obycia damsko-meskiego i leb na karku, to nikt Cie do niczego nie wykorzysta, proste. Biedne kozy wykorzystane przez tych "sdtraszliwych manipulatorow" moga miec pretensje tylko i wylacznie same do siebie. te wszystkie zagrywki smiesznych, zakompleksionych ludzikow plci meskiej (prawdziwy facet nie splami sie ta zenujaca "filozofia zycia") moga dzialac co najwyzej na niezbyt lotne i niedojrzale emocjonalnie panienki, wiec nie ma co sie bac zycia i mezczyzn. Wystarczy miec tylko otwarte oczy i troche rozumu, a krzywda nikomu sie nie stanie. laski sa same sobie winne, wmawiajac sobie cos, czego nie ma (czyt. pozorne "uczucie" ze strony kolesia w stosunku do nich), a potem sa zawiedzione i rozczarowane. smieszy mnie cale to demonizowanie "szkolek uwodzenia", jak sie nie jest zdesperowana i/lub tepa dziewucha, to nie wpadnie sie w zadne "sidla". Poza tym, nie rozumiem tez pretensji w strone uzywajacych zycia chlopaczkow - jesli oczywiscie niczego nie obiecuja :) w koncu nie zmuszaja nikogo przemoca do seksu, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mariuszzzzz
jakby nie koleś zaczepił i powiedział tekst w stylu "podobasz mi się Stefan jestem" kazałabym mu spierdalać i z chorymi psychicznie się nie umawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i z niektórych mozna
posmiać ale trzeba pamiętać ,że są skurwysyny pierdolone :) ten top znam nie od wczoraj i jestem wdzięczna autorce ,że poruszyła temat bo wtedy nie zdawałam sobie z tego sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boki zrywac ze smiechu
no coz, skoro nic Twoja wlasna intuicja Ci nie podpowiada, to moze i dobrze, ze taki topik powstal :) a czy fascynaci pua-zenua to sk... - zalezy, jak na to patrzec, sa naiwne dziewuszki, to sa tez i "pikap artysci", jakby kobiety bardziej korzystaly z trybu "mozg", a mniej z trybu "kwiatki, motylki, serduszka", to PUA nie mialoby racji bytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nigdy nie mów nigdy
oj żeby ciebie- boki zrywać ze śmiechu, ktoś nie wychujał , podejrzewam ,że jesteś paszczurem którego by bezdomny kijem nie tkną i nabijasz się z dziewczyn, raczej nikt ciebie nie wychuja bo jesteś zakompleksioną brzydulą co dużo szczeka na inne , tak im zazdrościsz urody , powodzenia i ciekawej osobowości ,że się teraz odgrywasz załosna zakompleksiona babo? lepiej ci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do boki zrywac ze smiechu
oj kobito żal mi ciebie, albo jestes starą panną brzydką i emerytką albo faktycznie jesteś zazdrosnym pasztetem i dajesz upust swojej zawiści :( jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to sobie odpuść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski raczej starają się być miłe i wątpię żeby jakaś odpowiedziała mu spierdalaj. Poza tym to nie jest jakiś chamski tekst więc nie widzę powodu dla którego normalna dziewczyna miała by tak odpowiedzieć. Raczej odpowie coś w stylu : nie mam czasu lub mam chłopaka:D. Jest jeszcze drugi nurt dotyczący poznawania kobiet. Ci z kolei śmieją się z tych PUA-sów którzy biegają za laskami po centrach handlowych i kolekcjonują numery. Zakładają, że to kobieta wybiera faceta, a wszystko opiera się na kontakcie wzrokowym. Jeżeli laska nie zerka na faceta i w ogóle nie zwraca uwagi to prawdopodobnie jest spalony już na starcie i nie ma sensu zawracać jej dupy. Po prostu jest dla niej nieatrakcyjny (nie mylić z brzydkim:D). W naturze ludzi jest tak, że jak nam coś się podoba to na to patrzymy, zaś jeżeli nie to olewamy to. Jest tak, że ponad 80% ludzi nam się nie podoba i vice versa. Należy to zaakceptować i wmawianie facetom, że mogą mieć każdą jest trochę bez sensu. Wydaje mi się, że ta druga opcja jest bardziej logiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem straszna cholera
mariusz ale ja nie jestem miła ;) jak do mnie koleś podchodzi i mówi ,że mu się podobam i chce mnie poznać to każę mu się gonić ;) artystów malarzy tak spławiam i fotografów , kurde nie mam ochoty i czasu to niech sie gonia w diabły albo szukają naiwnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem straszna cholera
uwierz albo nie takie gnojki są wkurzające ;) niech taki tekst puszczają grubym pasztetom , wkurza mnie coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jeszcze gorsza jestem
uzywam gazu pieprzowego na frajera , mam faceta to niech lalus spierdala nie rozumie to psik wypad i wołam po ochrone ,że zboczeniec albo złodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pua mistrz
no tak przecież podchodzenie do kogoś w celu zapoznania to karalne być powinno ,a ludzie moga sie zapoznawać tylko w szkole , pracy i przez znajomych ..reszta to przecież akt desperacji i frajerstwo nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pua mistrz
z resztą o czym tu mowa kobiety atakujące gazem mają wipisane focha na twarzy ,a takei sie omija szerokim łukiem ..tylko do fajnych ,otwartych ładnych kobiet warto podchodzić ..a im atrakcyjniejsza kobieta tym fajniej sie z nią gada i taka spławia z klasą ..a sipierdalaj to teksty zakompleksionych pasztetów ..sory ,ale taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jeszcze gorsza jestem
ja nie jestem pasztetem ;) nieprzeciętnie ładna jestem i nie znoszę jak mnie jakiś idiota zaczepia, gaz za drugim razem jak nie dociera "spadaj leszczu"albo mocniej, mam około 30 ale wyglądam dużo młodziej;) pasztety są miłe i to zawsze bo innego wyjścia nie mają, z tymi ładniejszymi już różnie bywa , masz sprany mózg kolego - podejrzewam ,że zakompleksiony paszkwil poszedł na kurs i obrasta we frustracje bo nic nie wyrwał ;) goń się kolego na drzewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pua mistrz
zaczepianie lasek w celu poznania na ulicy czy centrach handlowych to głupota tak robią desperaci i frajerzy albo mistrzowie PUA .... heehee faktycznie kabaret i pewnie autorka lekko przesadziła nie jesteście groźni tylko żałośni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo fajne babki
to całe pua jest śmieszne i robi frajerzynom nadzieję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od dawna pełnoletnia
zabawa dla zakompleksionych chłopców :P tylko szkoda jeśli taki kaleka psychiczny kogoś skrzywdzi , bo kobiety są różne :( jedne bardziej inne mniej wrażliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A ja jeszcze gorsza jestem" - a jak zaczepi cię facet który ci się spodoba to też dasz mu w pierdol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jeszcze gorsza jestem
nie podobają mi się frajerzy , zaczepiający laski na ulicy to po pierwsze ;) jak już to taki facet reprezentuje sobą coś więcej,i nie zniży się do twojego poziomu:P pomyśl czasem frustracie , czasami dla kobiety ładna buźka czy modny ciuch czy fajny bajer to nie wszystko ;) ale ty tego nie zrozumiesz bo masz sprany mózg przez kursy pua, wmawiające ,że jakiś leszcz ma być nagrodą dla kobiety ...akurat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mariuszzzzz
dorośnij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie teraz są chorzy
świat oszalał a faceci to cioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wam ładnie przychodzi
tak kiedyś w pradawnych czasach , maczuga przez łeb i do jaskinii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o co ci chodzi. Zadałem ci pytanie, a ty mi wyjeżdżasz jakimiś tekstami, że mam sprany mózg i reprezentuje niski poziom. Gdzie ja kurwa napisałem, że biegam za laskami jak pies po centrach handlowych i je zaczepiam? GDZIE? To, że orientuje się w temacie nie znaczy, że tak postępuje. A osobą która wykazuje oznaki frustracji to jesteś ty, bo jak inaczej można zinterpretować ton twojej wypowiedzi. "Dorośnij" - tego to już kompletnie nie rozumiem, jakbyś mógł/mogła to rozwiń tą myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jeszcze gorsza jestem
facet który mi się podoba mnie nie zaczepi na ulicy czy w centrum handlowym;) czytaj frustracie ze zrozumieniem , pomyślałeś ,że ludzie się mogą poznawać inaczej? ale faktycznie musisz dorosnąć i chyba udać się do psychologa bo te kursy chyba cię skrzywdziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jeszcze gorsza jestem
mariuszzzzz "A ja jeszcze gorsza jestem" - a jak zaczepi cię facet który ci się spodoba to też dasz mu w pie**ol? To chyba było twoje pytanie prawda? tak odpowiadają frustraci , ja się dobrze bawię i mam ubaw z Ciebie :P bo jaki normalny facet zapisuje się na kursy pua .... żaden , bo nie ma problemów ze znalezieniem kobiety. Kursy dla prawiczków i zakompleksionych brzydali jak już wcześniej ktoś powiedział.Dorośnij dziecko i udaj się do psychologa bo źle z tobą,zajmij się czymś pożyteczniejszym niż gadaniem wg ciebie z frustratką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×