Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I_AM_WOMAN

Uważajcie na ZAWODOWYCH PODRYWACZY! Kobiety, nie dajcie sobą manipulować!

Polecane posty

Gość Wódz Tega Pała
:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari "pogldy kalibana sa dla mnie nie do przyjecia,ale z tego co wiem w zwiazku sie sprawdza jako partner i o ile mi wiadomo sa nadal razem a nie byli" Naprawdę kafeteria kogoś połączyła?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie wiem ja pisze z nia jak juz a nie z nim jak wtedy pisalysmy a nie bylo to nie wiem jak dawno to wszystko bylo ok, ale moze juz nie jest pewnosci nie mam, wiec moze i masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no aneta jak ktos pisze ze soba poza forum i sie spotyka to chyba zaden ewenement:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhhhhhhhyyyyaaah
Ale wiocha! KŁAMSTWA nic nie usprawiedliwia... Ciekawe jak taki debil trafi kiedyś na kobietę dla której "straci głowę", a tak go tak pięknie wykiwa, że będzie miała kogoś na boku i będzie mu wmawiać, że jest wspaniały, cudowny, a tak naprawdę potraktuje go jako instrument do zaspokajania potrzeb :D I ciekawie, czy panowie z forum określą go jako naiwnego, który dał sie wykorzystać kobiecie :D Takich debili powinno się kastrować, bo są prymitywni :) Grają na uczuciach, wykorzystują, manipulują..tego się nie da zwalić na naiwność kobiety:D Kobieta to istota emocjonalna..a tacy gnoje wykorzystują jej uczuciowość. Poza tym, czym jest puszczalstwo :) ? Skoro kobieta zdecydowała się pójść z facetem do łózka, a potem rozpacza, że ten ją oszukał, zostawił tzn. że była zaangażowana emocjonalnie :) i zrobiła to pod wpływem uczuć. W takim przypadku absolutnie nie można mówić o puszczalstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari, No tak, ale mi chodziło bardziej o związek, a nie koleżeństwo czy przyjaźń. :) Tak zapytałam z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodz tega pala--wez leki na
glowe , juz pora :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ciekawe jak taki debil trafi kiedyś na kobietę dla której "straci głowę", a tak go tak pięknie wykiwa, że będzie miała kogoś na boku " Regresja od PUA do frajera nie jest raczej możliwa. "Takich debili powinno się kastrować, bo są prymitywni " A kobietom obcinać piersi. "Grają na uczuciach, wykorzystują, manipulują..tego się nie da zwalić na naiwność kobiety" To niech sobie załatwią zaświadczenie, że nie są zdolne podejmować decyzje. "Kobieta to istota emocjonalna..a tacy gnoje wykorzystują jej uczuciowość." I dobrze. "Skoro kobieta zdecydowała się pójść z facetem do łózka, a potem rozpacza, że ten ją oszukał, zostawił tzn. że była zaangażowana emocjonalnie" W ciągu jednej nocy kiedy takiego poznała? Szybkie jesteście :D "i zrobiła to pod wpływem uczuć." Wszyscy robimy wszystko pod wpływem uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodz tega pala--wez leki na
widac ze masz cos z glowa nie tak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari "ja o zwiazku mowie" Hmm ano w sumie... tylu tu wartościowych facetów, że głupotą byłoby nie korzystać. Po co marnować życie z "bad boyami" skoro można usidlić kogoś stąd- "z czystym sercem i jasną duszą". To jak szóstka w totku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhahaha wiesz mi ani taki ani taki nie pasuje ale co kto woli:P a tak na powaznie to na forum pisze sporo facetow, wiadomo ze zawsze sie trafia jacys fajni i interesujacy dla kogos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
tylko, że wy wolicie drani i nie chcecie usidlać tych wartościowych, skoro tylu ich tu jest, to dlaczego nadal sa sami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tylko, że wy wolicie drani i nie chcecie usidlać tych wartościowych, skoro tylu ich tu jest, to dlaczego nadal sa sami?" Bo wartościowy to jest takie koło ratunkowe, jak już się skończą szalone przygody. Mam koleżankę co zmienia faceta co rok i nagle oznajmia mi zaczyna poważnie szukać bo już 25 lat na karku a jej atrakcyjność spada coraz szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari, No na kafe jest coraz większy wybór, bo jest coraz więcej świeżego mięsa, tzn. "jagnięciny". :P Kiedyś było ich znacznie mniej i to głównie z problemami emocjonalnymi, jak np. offerma, który w każdej swojej dyskusji musi przywołać przypadek pewnego murzyna- Simona Mola, który uwiódł polską elitę kobiet. A skoro takie kobiety poleciały na jakiegoś Czarnucha, to to może oznaczać jedno- Polki to kurwy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To o atrakcyjności to jej słowa. Byli faceci co by za nią życie oddali ale za troskliwi. 3 miesiące była z takim jednym i rzuciła go bo "za dobry był".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tej90_210 nic juz nie pomoze
:D:D:D:D:D:D:D:D:D bedzie tu kisic stara pizde do konca :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"który uwiódł polską elitę kobiet" Która już wymarła albo dogorywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker, Dobrze, że Ty jesteś taki wartościowy. Głowa do góry, to oznacza, że nadajesz się na mężulka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhhhhhhhyyyyaaah
Darker po co mnie cytowałeś skoro nic to mądrego nie wniosło do dyskusji :P Jedynie potwierdziło, że mam rację.. Jesteś za tym, żeby wykorzystywać czyjąś uczuciowość ? I co ma manipulacja do niemożności podejmowania decyzji :D ? "Wszyscy robimy wszystko pod wpływem uczuć." Tylko, że te wasze uczucia koncentrują się w kutasie :D i wyparowują wraz ze spermą po udanym akcie kopulacji. Nie o takie uczucia mi chodziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka86..
Wodzu jestes klamczuchem, w zadnej delegacji nie jestes!!! Ale ... na pewno na forum znajda sie chetne na seksik z Toba przynajmniej bedzie za darmoche bo prostytutkom trzeba duzo placic... :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Która już wymarła albo dogorywa." Z tego co mi wiadomo, większość nie dożyła procesu Czarnucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta mysle ze nawet jak ktos tu sie sparuje to bedzie to czysty przypadek a nie rezultat jakiegos zalozenia typu na kafe znajde milosc swojego zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari, Myślę, że nawet na kafe nie ma takich desperatów, którzy by specjalnie szukali miłości na kafe, no chyba że seksu, to tak- na erotycznym co chwila się ogłaszają, ale cholera wie czy dochodzi do głębszych zbliżeń. Z resztą, ja z reguły na uczuciowym jestem, ponieważ stronię od "wyzwolonych" facetów. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×