Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I_AM_WOMAN

Uważajcie na ZAWODOWYCH PODRYWACZY! Kobiety, nie dajcie sobą manipulować!

Polecane posty

00:41 superbitch mozliwe ze to prodzekt bo gadalam z nim na czacie i nie chcial podac numeru telefonu ani wyslac foty. moze to kobieta zmeskim nickiem. ///////////////////////////////////////////////////////// Wiesz doskonale superbich, że ja z tobą, na żadnym czacie, nigdy nie rozmawiałem. Więc Proszę nie wymyślać sobie historii, o "gorących" relacjach ze mną, na drodze poza-kafeterynej, czy bardziej osobistej. Nie tylko, nie rozmawiałem nigdy z Tobą, na serwerach dyskusyjnych. Ale też z żadną inna kobietą, od grubych lat.( od 2006r.) Nie używam dodatkowo ani: GG, ani Skypa - więc? - bez fantazjowania proszę. 00:43 poczytajcie co kobity pisaly o egoiste na topiku o manipulantach iles bab z kafe zrobil w ciula ////////////////////////////////////////////////// To teraz, proszę wkleić strony tego topiku, i wskazać mi szczegółowo posty tych kobiet. Np: "strona 4-ta, post 7, i 9 od góry". Bo ja, tylko z jedną dziewczyną, z tego forum, utrzymuje korespondencję e-mailową i to już długo. Więc nie ma mowy, o liczbie mnogiej kobiet. Z nikim innym. Więc nikogo nie oszukałem, w kontakcie poza-"kafeteryjnym". Bo się z nikim, nigdy nie kontaktowałem z tych stron. Takich postów, które wskazałeś/łaś w swoim zarzucie, nie ma. Wymyśliłeś je sobie, dla podgrzania sytuacji. Zamieść je - to zdementuję wszystkie, i poczekam, na reakcje autorów-fantastów. Wasz Ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce ci sie tak produkowac
i tlumaczyc ? podobno tylko winni sie tłumaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce ci sie tak produkowac i tlumaczyc ? podobno tylko winni sie tłumaczą. /////////////////// ale to jest moja sprawa - zgadza się?. Mój wysiłek i mój czas. Może w innym miejscu, fikcje zaszły za daleko, - i musiałem wyjaśnić pewne rzeczy. Pomyślałeś o tym ?. Uważasz ze tak sobie z nudów piszę posty?. Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjasniaj tylko znajac
kafe, na nic ci to :) jesli beda chcieli ci zaszkodzic zrobia to i na nic woje wysilki i tlumaczenia :) ale masz racje to absolutnie nie moja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjasniaj tylko znajac kafe, na nic ci to jesli beda chcieli ci zaszkodzic zrobia to i na nic woje wysilki i tlumaczenia //////////////////// wierz mi, poradzę sobie. A tak dodatkowo, lubię kiedy mi się szkodzi. Szkodzi się tylko ważnym, i to takim, których uwagę, chce się zwrócić na siebie. Więc za tym szkodzeniem, kryje się coś zupełnie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to odkryles nowa
płaszczyznę zainteresowania kogos kims:) poprzez pisanie glupot na jego temat? wnioski godne uwagi :) jakos nigdy tego tak nie widzialam :) az zaczne otwierac szerzej oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to odkryles nowa płaszczyznę zainteresowania kogos kims poprzez pisanie glupot na jego temat? wnioski godne uwagi //////////// gdyby nie były godne uwagi, nie zwróciłabyś na nie swojej osobistej uwagi w aktualnym poście. jeżeli chłopczyk ciagnie za warkocz dziewczynę, to nie chce jej skrzywdzić tylko chce by ona go dostrzegła. Nie byłaś dzieckiem? jakos nigdy tego tak nie widzialam az zaczne otwierac szerzej oczy ////////////////////////////// no widzisz ? jak kontakt ze mną, poszerza horyzonty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciąz dzieciak
dominuje we mnie :) dziekuje :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe to bajzel
" Chlopie kumaj sie z ladacznicami ,dzi**ami ..najlepiej z erotyczne " Tez mi on pasuje do takowych........ . tak cie widzą ludzie z kafe , widocznie masz w sobie coś z maniupulanta, w każdej plocie jest jakaś prawda ukryta lub jawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoist skasowal posty w profil
u--dziwne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egoist
Jestem pracownikiem Kaffe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik do usuniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Topik jest ok
zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikiczaikita
Pisalam z Egoistem na privie...To samo pisal...nie wierzysz mi.;) On pisze z niedoduppconymi kochana :DSama zobaczysz o co mu chodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czikiczaikita Pisalam z Egoistem na privie...To samo pisal...nie wierzysz mi. On pisze z niedoduppconymi kochana Sama zobaczysz o co mu chodzi //////////////////////// Nigdy ze mną nie pisałaś, na żadnym privie - nie chwal się koneksjami ze mną. Jesteś zazdrosna i chcesz złośliwie coś komuś zepsuć. Chyba o to chodzi prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten znow sie tlumaczy
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellerofront
a wał ci do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie kobyłka u płotu
a ten znow sie tlumaczy--to zyeb leniuch :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty jestes jeszcze
wiekszym skoro mnie upierdliwie sledzisz po kafe wiesz ze to kolejne ostrzezenie i przyjmij do siebie ze dla ciebie ostanie :) obiecalam ci, ze jesli nie przestaniesz mi ublizac co wciaz robisz :) i bedziesz sie do mnie zblizac, skardne twa dusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty jestes jeszcze
kocham janusz desznika :D co robić 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten znow sie tlumaczy
jestem zakochana w januszu 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty jestes i jeszcze
pisz, i mnie wielb :) wszyscy wiedza kogo kocham, dlatego nie masz szans :) duszku wydmuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty jestes i jeszcze
Januszu to dla Ciebie 👄 😍😍👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie kobyłka u płotu
farmazonie podszywaczu robisz błąd i to zasadniczy.Nie używam wulgaryzmów ośla pało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durny desznik znowu robi syf
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty jestes i jeszcze
januszu gdzie jestes 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się wpertala w każdy topik
co rusz pod innym nikiem,to każdy ma jej dosyć na kafe:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiś ciulas zgłosił temat
na smietnik heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobiona w bambuko przez facet
zkafe. dziewczyny dobrze ze piszecie,mnie jeden kitowal ze wolny a okazalo sie ze zonaty,44 lata->>>>nick na " c " :O🖐️ odradzam facetow z kafe:O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×