Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kurczak i smyk

Czy sa jeszcze normalni faceci?

Polecane posty

Owszem, ale to zależy od dnia i humoru. Czasem mam tak, że kocham wszystkie stworzenia, które się ruszają, a czasem nawet sam siebie wkurzam... Ale to się nie dzieje samo z siebie, zawsze inny mają na to wpływ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czułości:) Ja tak czasem mam:) Wczoraj i dziś to normalnie wszystkich kocham i najchętniej bym każdego przytuliła:) Nawet tych, którzy coś mi słabo na maile odpisują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki nie obraźcie się, ale mam taką głupawkę trochę i humorek świetny... Co Was podnieca najbardziej w kobietach? Wiem, że każdy jest inny dlatego pytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skierowane było do Ciebie zaraz po tym jak rozmawialiśmy o przytulaniu i przypływie czułości, ale możecie oboje odpowiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli byłbym także w przypływie czułości to pewnie nie, a poza to nie wiem, ja jestem dość nieprzewidywalny... Kilka razy owszem, miałem taką sytuację i faktycznie nie wiedziałem jak zareagować na to... Może faktycznie to uczucie jest mi obce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam właśnie taki przypływ i się czuję taka zakochana:) a nie jestem:) no chyba, że... Ale nie wiem w kim. Po prostu mam teraz taki stan:) jutro mi przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuczaczku, ja kiedyś, kilka razy nawet też taki stan miałem i też zawsze przechodził... Widocznie to bardziej powszechne zjawisko. Albo nie wiem, może mi faktycznie to niepotrzebne albo nie zasłużyłem na to, nie wiem na prawdę... :/ Albo tylko nie dorosłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×