Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kurczak i smyk

Czy sa jeszcze normalni faceci?

Polecane posty

moje przeżycia hmmm nie to raczej nie jest temat miły i na forum :) co do picia jestem za - chociaż często nie piję :-P - tylko jak padnę to mnie zbieraj z podłogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc będę czekał w innym miejscu na Twoje słowa jeśli chcesz, a co do picia to najlepiej na żywo, a tutaj się tego nie da zrobić - chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możemy się kiedyś, jakiegoś wieczora umówić na... piwo, wódkę... każdy sam i wszyscy razem, więc czy są jeszcze normalni...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę spadać, wrócę ok. 20.00. Pozdrawiam. dobrze... dzięki za towarzystwo i do zobaczenia (literek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybka jesteś:) mam nadzieję, że przez te dwa tygodnie dam radę, bo właśnie wróciłam i roboty dużo:) a co do dzisiejszego spotkania to ludzie mają tupet. Nie przyszedł koleś i zadzwonił jak czekałam na niego i powiedział, że dziś kasy nie ma. Nie wiem czy już to zgłosoć czy jeszcze nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był bardzo roboczy... i nadal jest, obejrzałem dobry film, chyba starzeję się oglądając takie kino ale nie żałuję. A jak u Ciebie? Co to za koleżka Cię wyrolował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz lepiej nie mówić:). A listonosz był:). Rano przyniosł ciekawą korespondencję, a potem paczka na którą czekałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiktNIEwiedział
Święty kocha Boga życia mu nie szkoda kocha bliźniego jak siebie samego...iii jja kocham wszystkich,miłością czystą,nie popędem seksualnym jakby kto nie zrozumiał:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to? Jestem otwarty niczym wrota w herbie mego miasta hahaha. Co było w tej paczce? Oj powiedz ciekawość mnie zżera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiktNIEwiedział
Znowu mam zaległości:-"to przez to,że pisze z telefonu nie kurczaku?:-* niektórzy może czytali i się wypowiadali,pisali...mam tu na uwadze temat-'dzisiejsi faceci to dno'..to pierwszy temat,który zahaczyłem wzrokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×