Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zytaaaaa

Polki w uk

Polecane posty

Gość Zytaaaaa

Czesc Dziewczyny! Jak dlugo jestescie w uk i gdzie pracujecie? Podoba wam sie tu? Tak z ciekawosci pytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LDZ
Polki w UK się koorwią, z resztą w Irlandii też, w innych krajach zbyt długo nie byłem to się nie wypowiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weightwatchersdziala
ja 5 lat w uk , podoba mi się i rozwinęłam już tu skrzydła na maksa. do zdesperowanej zony , ale mu dowalilas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zytaaaa ja jestem w uk 3 lata ., mi rowniez sie podoba ldz albo obracales sie w takim towarzystiwe albo mierzysz swoja kreska .,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczony maksymalnie
z murzynami sa czesto a fuj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez Polka.......
jestem 10 lat w UK. Podoba mi sie, ale tesknie i chyba zawsze bede za rodzina. Mam meza Polaka, wsrod naszych znajomych najblizszych (ok 20 osob) dominuja pary polskie. Sa wsrod nich dwie dziewczyny, ktore wyszly za Anglikow (rodowitych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez Polka.......
i jeden znajomy, ktory ma zone Tajke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
zalosne z tym kurwieniem :) kurwia to sie Angielki, i to na potege... co do Polek - nie spotkalam sie, albo po prostu nie obracam sie w takim towarzystwie. w UK jestem prawie 3 lata, przyjechalam zaraz po studiach, pracuje w zawodzie na uniwerku w Cambridge, jestem bardzo zadowolona:) planuje powrot do Polski za 2 lata, jak sie nam skonczy mieszkanie budowac i wykonczymy je. w UK podoba mi sie tylko pod wzgledem finansowym, poza tym- depresyjny nudny kraj, gdyby nie czeste podroze i wycieczki to mozna zwariowac:D brak rodziny, bliskich przyjaciol z dawnych lat, kasa to nie wszystko - zreszta dobrze zarobic mozna tez w Polsce, jak sie ma glowe na karku:) a zycie na pewno tansze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badboys555
Ja jestem od ponad 5 lat, poki co podoba mi sie Uwazam anglikow za wyluzowanych i cieplych ludzi Mayor/ Ty wracasz? A co z jamesem ze zdjecia, zdaje sie byc zapatrzony w ciebie ! Chyba starszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zytaaaaa
Autorka: jestem tu 5 lat i nie mam zamiaru wracac. Tesknie za rodzina itd. Ale wracac nie mam do czego,w Pl nie ma przyszlosci. Tu tez nie mam kokosow,ale stac mnie zeby wynajac mieszkanie o czym tam moglam tylko marzyc. Dzieki za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafaba
Ja jestem w UK nieco ponad 5 lat. Mnie sie bardzo podoba :-) Akurat angielska pogoda bardzo mi odpowiada, upaly lubie ale na wakacjach jedynie. Pracuje, mam znajomych z roznych krajow i roznych kultur. Do Polski prawie nie jezdze bo nie mam na to ochoty, z rodzina spotykam sie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktossssssss
zdesperowana zona podobno jako prostytutka pracuje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weightwatchersdzialaaaaaa
azdesperewana domowo zono czy jestes prostytutka?ktos zgarnal mi mojego nika weight watchers dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prujka ciochodajka hahah
ach te pokoje sa tak drogie ze wszystkie sie tu prujemy ze wszystkimi nie tylko z ciapatymi!!!!Zapamietajcie raz na zawsze. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badboy, James ze zdjecia, pytasz... Ano on jest z USA i wlasnie tam lece teraz na poczatku sierpnia. :) Tak, starszy, za miesiac skonczy 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nieeeeeeeeeeeeeeeee, nigdzie nie wracam!! Do Polski to tylko synka na wakacje zawoze, zeby mial kontakt z rodzina. Ani mi sie sni wracac do PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafaba
Mayor na stale lecisz do USA? Ja bym tam nie chciala mieszkac (jednak co poczciwa, stara Europa to Europa :D ) ale powodzenia zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badboys555
Super z USA, mayor ! Marze o wakacjach tam, teraz wiza to nie problem, czekam tez na biometryczny paszport oraz troche czasu Powodzenia :) Z facetem zawsze latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijepolskiepiwo
my polacy zamiast sie laczyc w jednosci na calym swiecie , to tylko plujemy na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, dobrzy ludzie! 🖐️ :) Na stale to nie wiem, musze sie tam troche obeznac, na pewno po slubie. Badboy, niestety, nawet z paszportem biometrycznym trzeba miec wize. I owszem, jest bardzo trudno o wize. :( Moja pierwsza aplikacja w ambasadzie US w Londynie zostala odrzucona. 😡 Na razie lece tylko nawakacje, a potem to zobaczymy. Ale w UK mi sie strasznie nie podoba i planuje sie wyniesc moze w przyszlym roku stad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam na nikogo nie pluje. Niech kazdy zyje tak jak chce. Wiadomo, jak kazdy, nienawidze niektorych zachowan ludzkich, nie da sie wszystkich lubic i kochac. Ale trzeba zyc dla siebie a nie dla innych. Zycie jest krotkie, trzeba korzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafaba
Mayor to jak ci sie UK tak bardzo nie podoba to pewnie jednak Stany? :-) Ja znow nie moglabym tam mieszkac, bylam przez miesiac u kolezanki na wakacjach i nie podobalo mi sie. A myslalas gdzie ewentualnie sie z UK przeniesiesz jak z USA cos ci nie wypali. Noo, chociazby nie spodoba ci sie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byc moze mi sie tam nie spodoba, no ale bede z Jamesem to co innego. Tutaj stale sama, wiec wiesz... Ciezko tak samemu. Poza tym tutaj w Londynie jak jest to kazdy wie, a tam co stan to inna kultura, etc... Zobaczymy. Na razie sie tak tylko docieramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafaba
No w sumie masz racje. Z ukochanym to zawsze inaczej :-) To zycze ci Mayor aby wszystko sie poukladalo wedlug twojej mysli i aby Stany ci sie spodobaly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafaba
Ja bylam w Oregonie. Krajobrazy to mi sie nawet podobaly :-) ale jakos nie moglam sie przekonac do Amerykancow, jeszcze gorsi niz Anglicy ;-) Mayor jak cos to pojawie sie jutro bo teraz juz padam na pysk ze zmeczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafaba
Dokladnie to w Portland w Oregonie :-) Bedzie scislej :-) A ty do jakiego stanu sie wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×