Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zytaaaaa

Polki w uk

Polecane posty

Gość Daria22.
jaaasne :) słowa jakiegoś polaczyny nie moga zabolec, za bardzo wierzysz w siłę swoich słów nieuku :D nara srodzie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria22.
no i masz zebrały się 2 największe durnoty na kafe :D jesteście już nudni i powtarzalni, bye bye smrodki wy moje zagrzybiałe! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeszczane majtasy
zeta84 ma rozdwojenie jazni od ujezdzania tych koz w oborze, raz jest zeta raz prezesem_wertypem, obydwa wcielenia zalosne i tak samo inteligentne jak te ciapackie posuwacze wymienionych wyzej "polczyn", za malo dzis cidera wysaczyles w oprkowej alejce i masz jakies malo smeiszne zarty...idz kolego przytankuj jeszcze ze dwa browce to moze cos nwoego nam tu powiesz bo juz twoje kur..i szmaty sie znudzily ..bełt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeszczane majty
Zeta, jeszcze ci zylka w dupie nie pekla od tego napinania sie? nie trzeba byc po harwardzie by sie umiec wyslowic poprawnie, ty to pewnie ledwo podstawowke ukonczyles, jestes sfrustrowanym polaczkiem, ktory spedza czas na wyszukiwaniu linkow na youtube i kopiowaniu jakis idiotycznyh artykulow a jak juz sam cos powie od siebie to jest to bez ladu i skaldu, pelne bledow ortograficznych i okraszone kurwami i innymi chujami...zeta to przedstawiciel polskiego buractwa, pewnie ma ortalionowy dresik ze sports direct, lysa pale, pare tombakowych blinciorow na szyi i jezdzi stara, czarna beemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanawysypka
w uk prawie 6 lat podoba mi sie tu tylko wkurwilo mnie co odjebali nam na tottenhamie housekeeping

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyp ty ignorancie
nie ma czegos takiego jak czarny anglik! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze_w_pracy
Człowiek wchodzi na forum, chce się czegoś dowiedzieć, a tu jak zwykle bluzgi, wulgaryzmy i wypisywanie bzdur. Czy wy ludzie już naprawdę nie macie resztek przyzwoitości? Za dużo wolnego czasu i nic konstruktywnego do roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Supermaaan
"jestes daltonistka, albo masz czarnego." może i ma czarnego, za to ty masz różowego i małego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Supermaaan
Zeta48 aka prezesik ( po godzinach) :D a tak w ogole to tego twojego bełkotu za cholere nie idzie zrozumiec :D zawaliłeś podstawówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi kobitki gdzie jeździcie do spa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja kiedyś jeździłam do londynu ale ceny są wysokie. Ostatnio trafiłam na http://masaz-spa-warszawa.pl/ i stwierdziłam, że będę co jakiś czas latać do polski. Z pewnością dużo taniej mnie to wyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenapl
A macie jakieś zaufane strony za pośrednictwem których poznajecie polaków mieszkających w uk? Ja uwielbiam portal http://www.buziak.co.uk/ dzięki niemu poznałam mojego obecnego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×