Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zytaaaaa

Polki w uk

Polecane posty

Gość fanka prezeza
prezes a w tym rankingu kafeteri kto prowadzi na dzien dzisiejszy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka prezeza
:D :D opowiadala na forum jak poleciala do Turcji? a co o na w tej Turcji bedzie za robote miala, co ten ciapak jej zalatwil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka prezeza
:D :D wymiekam :D Prezes a moze Ty troche zazdroscisz tym ciapakom, ze maja takie oddane kobiety? Chcialbys miec taka odziana w szaty do kostek i na kazde zawolanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka prezeza
:D :D dobranoc prezes dobrze, czystym trza byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaLone
czesto biore udzial w orgiach(swingers clubs),zabawiam sie glownie z parami, jak mnie okreslisz? nie zebym sie przejela,ciekawa jestem jak twoj maly mozdzek bedzie rozumowal moje upodobania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja studiowalam
Musze przyznac, ze ja mialam okazje poznac tzw. "ciapatego" jeszcze w Polsce kiedy oswiadczyl sie mojej kolezance. Dodam ze dziewczyna nigdy nie wyjezdzala do UK w celach zarobkowych a jej przyszly maz przyjezdzal do Polski w interesach, ona konczyla prawo. Filigranowa blondynka, wypieszczona jedynaczka, po negocjacjach z jej rodzina ;) pobrali sie. Jest szczesliwa, malzenstwem sa juz prawie 10 lat i ona ma wszystko czego zapragnie a przede wszystkim szczescie w milosci-to sie widzi w sposobie w jaki on sie do niej odnosi, opiekuje sie nia, dba. Po jakims czasie wyjechali do UK. Na porod przyjechala do Polski, do szpitala w ktorym byl bank krwi, w ktorym miala planowana cesarke, z oplaconymi lekarzami i personelem bo....bala sie rodzic w UK i on chcial by czula sie bezpieczniej blizej rodziny :) W domu pani do pomocy i gotowania,opiekunka do dziecka aby odciazyc zone. Teraz mieszkaja w USA i jest szczesliwa, chociaz troche teskni za Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezes sorry ale jak sie puszczasz na prawo i lewo to jestes szmata, moze o sobie tak sam nie pomyslisz, ani moze nawet twoi koledzy ci tego nie powiedza ale dla kazdej kobiety jestes szmata. ty masz jeszcze takie typowe zasciankowe myslenie - jemu wolno a jej nie. niestety, nie te czasy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdgdggdgd
Prezes,mam cos specjalnie dla ciebie mam nadzieje ze ogarniesz. Po pierwsze- Anger is an acid that can do more harm to the vessel in which it is stored than to anything on which it is poured. A po drugie-A man's character may be learned from the adjectives which he habitually uses in conversation. Pozdrawiam i wspolczuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdgdggdgd
Ha ha ha ale ty fajny jestes prezes,to bylo do przewidzenia tyle ma do powiedzenia a paru slow po angielsku nie ogarnia,no coz...Spoko ze tu jestes Twoje wypowiedzi bawia mnie do lez i sa dowodem na prawdziwosc teorii Darwina rotfl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdgdggdgd
Czasem lepiej nic nie mowic i wydawac sie byc glupim niz raz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci,w twoim przypadku wiec milczenie jest zlotem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdgdggdgd
:D No coz rola wnerwiajacego forumowicza zostala Ci odebrana,wkurzajacy stal sie wkurzonym !! amen ha ha ha Zlap dystans prezesku,pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro to kobieta udostepnia i trzeba sie starac to jednak to wy jestescie latwiejsi. my wam odmawiamy bo mozemy, bo na wasze miejsce znajdzie sie kolejka chetnych - tak juz sie unormowalo w spoleczenstwie, ze to facet ma sie starac a kobieta wybrzydzac. wiec to nie kobiety sa latwe bo o nas o wiele trudniej niz o faceta. badania naukowe potwierdzaja, ze zarowno kobiety i mezczyzni odczuwaja rownie silne potrzeby seksualne. chcialbys zeby tak bylo jak piszesz,ale w koncu otwarcie mowimy o swoich potrzebach, oczekujemy zaspokojenia na rowni z mezczyznami. mozesz sobie protestowac bo podoba ci sie stary utarty model - ok, twoja sprawa, nie nasz problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłerty
prezes jedziesz po rasach- turasy brudasy, ciapole a w stopce : "razem przeciwko rasizmowi" no kurwa.. a i nie nie byłam nie jestem i nie będę z żadnym "ciapatym?" czy (o zgrozo) Murzynem! mam chłopaka Polaka i zmianiać go nie zamierzam, jak widzisz Polkę z Turkiem czy innym to obrzydzenie bo pewnie się puszcza za pokój, a z Angolem na pewno się nie puszcza bo jest biały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim . Mysle by wyjechac do Londynu na stale , mam tam zajomych z Polski . Chcialabym pracowac w zawodzie , jestem fryzjerka . Proszę o jakieś podstawowe informacje na temat zycia i pracy w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość embi
Czytam co ty Prezesie wypisujesz i normalnie zal mi Cie czlowieku. Co ty masz w ogole do oceniania z kim kto spi, gada czy prowadza sie. Wez wszystkim ulzyj i idz sprawdz swoja wage na najblizszej galezi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem tu niecaly rok i nie moge patrzec na Anglie;/ Moze dlatego ze czuje sie zbyt samotna:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulazzzz
Blur Eyed- w jakim sensie nie mozesz patrzec na Anglie? I dlaczego tu mieszkasz skoro nie lubisz? Ja np nie znam calej Angli ale lubie kazde miejsce ktore odwiedzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulazzz
Taaa...może nie umiesz czytac ze zrozumieniem (nie jestem zaskoczona patrzac na poziom twoich wypowiedzi) to ci powtorze:pisalam o miejscach a nie o ludziach. Odpowiadajac na to dziwne pytanie ) zniżylabym sie do twojego poziomu :D a zostac debilem z rasistowskimi pogladami nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria22.
A ja moge powiedziec ze nie patrze na rase ale na poglady. - Muzulmanow skreslam jak mi zaczynaja wyjezdzac z Allahami, i jeszcze mi wmawiaja ze Darwin to sciema :D -Polak jak mi wyjedzie z głupimi wykładami na temat życia (po pijaku lub o zgrozo! na trzezwo), albo rasizmem lub zaleci "kurwa" to ma przesrane. Żuli i dziwki olewam (wiekszosc Polakow tutaj). Na szczescie poznalam tu wielu fajnych ludzi, wykształconych, wyluzowanych, ktorzy potrafia cieszyc sie zyciem :) nie ma wsrod nich Polakow ani starych pierdół z zadzerwiałymi pogladami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulazzz
A ty jestes Wrozka Aniela ze z jednego postu wyczytasz co lubie a co nie? :D no to miło... Skoro sam wiesz lepiej to nie zadawaj pytan. Nie jestem rasistka zeby nienawidzic wsxystkich tzw "ciapakow". Poznalam wielu i do wielu sie zrazilam bo niestety wiekszosc to chamy z dziczy. Ale poznalam tez paru ktorzy sa niezwyklymi ludzmi. Np moj wykladowca na uczelni, facet sie tu urodzi i ma juz europejskie poglady, pisze, odkrywa i z uczy z pasja (ty i reszta rasistow pewnie osadzilibyscie go po kolorze skory tak czy siak prawda? ), Prosze. Masz odpowiedz ;) wiem ze niezadowalajaca, ale pewnie i tak znajdziesz cos zeby sie uczepic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulazzz
Wiedziałam że z idiota nie da sie pogadac :) nie podoba mi sie on w sensie fizycznym, jest fajny jako czlowiek. Nie wiem czy taki ułom jak ty mogłby to zrozumiec, ale prosze wysil swój móżdżek i sprobuj ok? :D Pozatym nie gustuje w ciemniejszych facetach, nie moj typ. Nie lubie też różowych, a Polacy zazwyczaj sa różowiutcy jak prosięta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×