Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zytaaaaa

Polki w uk

Polecane posty

Ja 18 lat w UK , po tylu latach ani mi sie podoba ani nie podoba, ale nigdzie sie nie wybieram (no chyba ze maz by sie zgodzil to wyprowadzilabym sie do Hiszpanii )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heelgaaa
uhm..hiszpania..moje marzenie!!! maz woli wlochy hahah.mysle ze uk pozostanie na dluzszy okres, corka ma szkole, a my moze na stare kosci kiedys bedziemy smazyc w piekenej costa blanca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tylko polki kontra ciapaci? czy masz tez inne rasy laczone cie denerwuja? ciekawa jestem dlaczego i skad to sie wzielo u ciebie|??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 5 lat, podoba sie, mozna przywyknac:) Mi mala z pracy? W Polsce zycie tansze? Chyba dawno tam nie bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe dobre, dziecko jedno bo mam swoje lata, Ty pewnie nigdy nie bedziesz mial skoro jak widze masz z tym problem! Aaa i prace tez, baa nawet interview we wtorek o lepsza, ale co Ty maly czlowieczku mozesz wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co jestem zbyt inteligentna na rozmowy z Tobą, lepiej weź sobie dolej frustracie, dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam i widzialam
jestem w UK 10 lat. mam mezna Polaka od 4. Nigdy nawet nie pomyslalam, zeby umowic sie z ciapkiem i wsrod moich znajomych nie wiem o takich przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grantka
ja jestem juz 5 lat,samotnosc mnie dobija,nie podoba mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka prezeza
prezes wymiatasz- ale sie usmialam - w UK nigdy nie bylam, z ciapatym nigdy nie spalam - za to mialam dosc dlugi romans z Zoltym i to w Polsce :) gratuluje Ci tej matury prezes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×